Obecnie rozmawiamy o:

Cyfrowe menu

gorący temat

Budowa domu

7 minut temu

Jakie ogrzewanie domu

13 minut temu

wakacje last minute

21 minut temu

Treningi i dieta keto

28 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ULUBIONE BAJKI NASZYCH MALUSZKÓW

15 lis 2010 - 17:11:33

moja uwielbiała słonia Beniamina ale tu gdzie mieszkam mini mini jeste niedostepne ale pamietam jak jeszcze poł roku temu chodziła i wolała taaaaaraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :) ech jak ja tesknie za tymi czasami teraz mowi tylko oj mamo nie swiruj za szybko rosnie oj tydzien jej nie ma i tak juz za moim małym urwiskiem teskniulam byle do jutra jakos wytrzymac

ULUBIONE BAJKI NASZYCH MALUSZKÓW

15 lis 2010 - 17:33:47

Ja mam w domu fanatyczkę "Niedźwiedzia w dużym niebieskim domu" . Nawet teraz stoi przy mnie i wącha, tak jak miś, bo tylko tak potrafi pokazać, że mam jej na YouTybe włączyć :), nie umie jeszcze powiedzieć.

A lubimy też Stacyjkowo i Tomka i Przyjaciół.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

ULUBIONE BAJKI NASZYCH MALUSZKÓW

15 lis 2010 - 17:36:08

też miś mnie przeraża z tym wąchaniem i tymi tekstami typu Pachniecie jak ciasteczka

zweryfikowana
Moderator
Posty: 165

ULUBIONE BAJKI NASZYCH MALUSZKÓW

15 lis 2010 - 18:02:35

U nas króluje niepodważalnie Olinek Okrąglinek - Kuba może to oglądać non stop


ULUBIONE BAJKI NASZYCH MALUSZKÓW

15 lis 2010 - 18:18:11

No to widzę, że każdy Maluch ma swoje upodobania :) Fajnie :) A co sądzicie o "Shreku" - czy Wasze pociechy lubią tego zielonego ogra? Bo mój miał fazę na Shreka przez jakieś 2 miesiące - kazał sobie włączać na okrągło. Potem mu zmieniłam na inną bajkę a ostatnio jak zobaczył na TVN-ie jak puścili Shreka to biegał i przeżywał i mówił wszystkim "Ślek!!!" :-D

ULUBIONE BAJKI NASZYCH MALUSZKÓW

17 sty 2011 - 18:14:56

Cytat
nusia83
U nas króluje niepodważalnie Olinek Okrąglinek - Kuba może to oglądać non stop


Damian też uwielbia tą bajkę
może oglądać non stop :):):)

ULUBIONE BAJKI NASZYCH MALUSZKÓW

17 sty 2011 - 18:20:50

Moja corcia uwielbia BEN10, wybaloo,niedzwiedzia w duzym niebieskim domu,lulusia,peppe oraz blizniakow cramp,oraz ED ED EDIIE,poza tym lubi cora bardziej JIM JAM i tam upatruje soie nowe bajki,oraz ja coraz czesciej wieczorami wlanczam jej pasmo w TV PULS leca tam super bajki bolek i lolek,reksio i pszczolka maja ktora uwielbia,no i jest zakochana w tom & jerry i klub przyjaciol myszki miki

ULUBIONE BAJKI NASZYCH MALUSZKÓW

17 sty 2011 - 20:15:17

Moja córeczka uwielbia świnkę peppe, Zgaduj z jessem i Stacyjkowo Jak czytam ten wątek to przypomina mi się wątek z innego forum jak to mamusia zapytała ile dziennie Tv oglądają dzieci i dostało je się tak po głowie, że szok bo okazało się że 90% mamusiek nie pozwala w ogóle oglądać bajek a reszta po 20-30 minut dziennie Ja uważam, że wszystko jest dla ludzi

ULUBIONE BAJKI NASZYCH MALUSZKÓW

17 sty 2011 - 21:55:45

Jas dzis akurat ma roczek:)

Elmo na pierwszym miejscu!:)Ulica sezamkowa:)Mis w niebieskim domku,pompona i kitke rajda itd :)Sniegusie tez sa super..

:)
Ja uwielbialam smerfy maje i te wiewiorki czipidejl czy jakos tak:)A ii Jacek i agatka pamietam:)

ULUBIONE BAJKI NASZYCH MALUSZKÓW

17 sty 2011 - 22:28:43

to wszystkiego najlepszego dla Jasia:)
u nas też rządzi Elmo,i to do tego stopnia,że Lenka nie chce nosić na sobie ciuszka z podobizną stworka,nosi go w rekach,całuje i przytula,musiałam pochować te ciuszki,bo wywalała mi wszystkie z szafki,w poszukiwaniu tych elmiakowych,z miłosci załatwiła już dwie zabawki,jeden Elmo tanczył i śpiewał,drugi grał na gitarze,trzeci siedzi w szafie,schowany przed jej gorącymi uczuciami:)
kilka dni temu próbowała całować hafcik świnki peppy znajdujący się na rajstopkach,nadruk jest się na wysokości kostki:)ale mieliśmy ubaw:)
a dzisiaj rano obejrzałam z Laurą "Pocahontas"i nawet mi sie łezka w oku zakręciła...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-17 22:30 przez kasiazarembska.

ULUBIONE BAJKI NASZYCH MALUSZKÓW

17 sty 2011 - 23:33:06

Dziewczyny czy tylko moja Hancia ma obsesje na punkcie dinozaura barniego i PIOSENKI KOCHAM CIĘ A TY MNIE...:):):)

ULUBIONE BAJKI NASZYCH MALUSZKÓW

18 sty 2011 - 08:03:13

Moja szaleje za Misiem Uszatkiem :)

ULUBIONE BAJKI NASZYCH MALUSZKÓW

18 sty 2011 - 09:04:03

my nie mamy tv, więc trudno powiedzieć co moje dziecko lubi ;) jak jesteśmy u babci to czasem jest włączony telewizor, bajki jakoś na długo nie przykuwają jej uwagi (na szczęście), ale za to "Jaka to melodia" i reklamy jak najbardziej.
i znalazła babci 4fun tv, babcia się zdziwiła, że ma taki kanał a mała cała szczęśliwa, że jest muzyka ;)

PS. Ja nie wiem którą bajkę najbardziej lubiłam, chyba Gumisie. A potem taką kreskówkę co pokazywali na NTV czy jakoś tak, tytulu nie pamiętam ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-18 09:11 przez majka51.

ULUBIONE BAJKI NASZYCH MALUSZKÓW

18 sty 2011 - 11:21:02

Mój prawie 2 latek uwielbia kilka bajeczek

Barney



Maniek Złota rączka


Bob Budowniczy

Cyrk Antosia

i jeszcze Przytulaczki oraz Farmę Benjamina

ULUBIONE BAJKI NASZYCH MALUSZKÓW

18 sty 2011 - 11:31:03

Moja Zosia najbardziej lubi Kubuś Puchatek i Przyjaciele. Jakiś czas temu leciało na Disney Playhouse a teraz jakoś wstrzymali. Dobrze że mój mąż ściągnął z netu parę odcinków. :)
A i zapomniałam codziennie przed snem Marta Mówi..... Wszystko by było super gdyby nie fakt że tej bajki jest może z 30 odcinków i w kółko leci to samo niektóre odcinki znam już na pamięć.....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-18 11:33 przez aniula_22.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Niesforne dziecko