Obecnie rozmawiamy o:

Meble

3 minuty temu

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Klubiki i zajęcia dla dzieci

08 sty 2010 - 17:35:41

Czy któraś z Was chodzi z dziećmi na jakieś zajęcia?
Ja jakiś czas temu chodziłam na WARSZTATY ARTYSTYCZNO-ROZWOJOWE ale to trwało tylko 1,5 godziny i odbywało się raz w tygodniu. Teraz po niedzieli chcę synka zapisać do KLUBU MALUCHA bo zajęcia są częściej i dłużej. Zimą dni się ciągną a pomysłów na zabawę w domu już brakuje :( trzeba jakoś do wiosny przetrwać:D



opisy zajęć
KLUB MALUCHA
Czas trwania: wtorek i czwartek 10.00-14.00 (3 godz. zajęć + 1 godz. zabawy).

Karnet miesięczny (8 zajęć): 250,00; pojedyncze zajęcia: 40,00 - pierwszeństwo dla osób z karnetami. Konieczność zapisów!

Zajęcia w KLUBIE MALUCHA mają na celu wprowadzenie dziecka w świat przedszkolaka, tak by w przyszłości mogło bez lęku i z pozytywnym nastawieniem rozpocząć uczęszczanie do grupy przedszkolnej. Treści i tematyka zajęć będą oparte na programie nauczania przedszkolnego.
Do prowadzenia zajęć wykorzystywane będą różnego rodzaju metody aktywizujące, które mają na celu doskonalenie percepcji wzrokowo-słuchowej dziecka. Dzieci będą przez ukierunkowaną zabawę poznawać świat, uczyć się nawiązywania kontaktów społecznych i norm współżycia a także doskonalić swoje umiejętności. W połowie zajęć przewidziana jest przerwa na przyniesione ze sobą 2-gie śniadanie. Opiekun może uczestniczyć w zajęciach tak długo, aż dziecko będzie gotowe na samodzielne pozostanie na zajęciach.

Prowadząca: animator kultury, ukończyła Pedagogikę z/s kulturalno-oświatową na Wydziale Humanistycznym Akademii Podlaskiej w Siedlcach oraz Podyplomowe Studium Wychowania Przedszkolnego.






WARSZTATY ARTYSTYCZNO-ROZWOJOWE
Grupa: do 6 par
Koszt: 35,00

Jest to propozycja zajęć dla aktywnych i twórczych rodziców. W trakcie warsztatów będzie można się dowiedzieć, jak bawić się z dzieckiem, równocześnie ucząc pewności siebie oraz wspomagając jego rozwój fizyczny i emocjonalny. Na zajęciach będą wykorzystywane różnorodne elementy plastykoterapii, bajkoterapii, muzykoterapii oraz Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne i zabaw fundamentalnych (także ruchowych, rozwijających motorykę dziecka). Nasze zajęcia umożliwią dziecku rozwój świadomości własnej osoby i nawiązanie kontaktów w bezpiecznej atmosferze. Twórcza, spontaniczna zabawa pozwoli na odreagowanie codziennych stresów i stworzenie atmosfery bliskości z dzieckiem.

Warsztaty prowadzi:
artetterapeutka, architekt krajobrazu, florystka, a prywatnie mama pięcioletniej córeczki



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-09 15:01 przez CHRUPEK.

Klubiki i zajęcia dla dzieci

08 sty 2010 - 18:08:14

niestety nie :( mnie by nie było stać, jeszcze dojazdy ze wsi do miasta .... :(

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Klubiki i zajęcia dla dzieci

09 sty 2010 - 13:37:13

Wczoraj zapisałam Roberta do Klubu Malucha, póki co jest tak duże zainteresowanie zajęciami że jesteśmy na liście rezerwowej. No cóż liczę na to że ktoś zrezygnuje jak nie to są jeszcze miejsca na Warsztatach :D

Klubiki i zajęcia dla dzieci

09 sty 2010 - 14:23:32

szkoda,że tak drogo i że z takich zajęć mają mozliwośc korzystać dzieciaczki z większych miejscowości...
pomysł fajny,moja starsza jest w zhp i bardzo sobie chwalę-zbiórki raz w tygodniu po 2godz,mnóstwo zajęć,zabaw,wyjścia do kina teatru,ostanio byli w muzeum i w plenerze poznawać miasto,biwaki średnio 2 -3 razy w roku,zimowiska no i obóz letni-córka była i jest bardzo zadowolona,a koszta minimalne,rok temu składka ok 30 zeta...
fajnie,że są młodzi ludzie,którzy chcą organizować tego typu imprezy,robią to za darmo i z sercem
zapisałyśmy się także do grupy tańczącej hip-hop,ale z powodów zdrowotnych córka musi zrezygnować:(
w zamian coś wymyślimy,może nauka gry na gitarze?
im więcej zajęć tym mniej głupot przychodzi do głowy:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Klubiki i zajęcia dla dzieci

09 sty 2010 - 14:26:33

Synek mój ma dopiero 2 latka a zima się ciągnie i ciągnie, wiadomo latem wychodzi się na pół dnia na plac zabawi i jest fajnie. Zimą niestety wiadomo jak jest :(

Klubiki i zajęcia dla dzieci

09 sty 2010 - 15:00:36

zimą tragedia,chyba z nudów ze starym się weżmiemy za robotę następnego:)))a jak będzie cała gromadka,to sobie zajęcia zorganizują-wiadomo,w kupie raźniej!

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Klubiki i zajęcia dla dzieci

12 sty 2010 - 15:42:13

Ja mam jedynaka wiec czasami mu się nudzi, po za tym Matka też by chciała odpocząć


Klubiki i zajęcia dla dzieci

12 sty 2010 - 15:52:08

Super takie zajęcia u nas nie ma nic dla dwulatków a szkoda bo rzeczywiście w zimie to straszna nuda ile można chodzić na sanki? Koszt fakt dosyć wysoki ale to są 4 godz. także jak przedszkole do południa a za takie też koszt mniej więcej taki.(przedszkola prywatne)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Klubiki i zajęcia dla dzieci

13 sty 2010 - 09:19:22

no właśnie ciężko z zajęciami dla maluszków :(
my póki co czekamy na liście rezerwowej bo było takie duże zainteresowanie zajęciami, nawet stworzyli 2 grupy a pomimo tego są listy rezerwowe :(

Klubiki i zajęcia dla dzieci

07 paź 2010 - 14:14:31

Jak poszlo Chrupeczku :) udalo sie?

My chodzimy do Klubu malucha od wczoraj i

JESTEM MEGA ZADOWOLONA !!! :D


Moja corcia ma 5 miesiecy. Wczoraj bylysmy na pierwszych zajecia - baby masaz. Zajecia trwaly godzine, mamy masowaly swoje pociechy, a Pani instruktor pokazywala nam co i jak :) mojej Zarusi bardzo sie podobalo, a jak potem slodko spala :D
Kazdego dnia sa inne zajecia, dzisiaj idziemy na wyklad z podstaw odzywiania dla maluszkow :)
We wtorki sa zabawy dla szkrabow od 0-12mc..... w rozne dni sa zajecia dla roznych grup wiekowych, w srody sa zajecia "Brudna sroda" - trzeba miec koniecznie ubrania na zmiane :), zajecia te sa dla dzieci od 6mc do 5 lat, ale mysle, ze z nimi poczekamy troszke dluzej :P
W poniedzilki jest aerobic dla mam z dziecmi :) Po zajeciach zazwyczaj wszystkie mamy ida razem na kawke do restauracji :)
Naprawde super sprawa!!!

Najlepsze jest to...... ze wszystko jest calkowicie ZA DARMO :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-07 19:57 przez zara042010.

Klubiki i zajęcia dla dzieci

07 paź 2010 - 14:50:46

W naszej bibliotece dzielnicowej też są zajęcia dla dzieci chyba od 1 roku wzwyż, bezpłatne, ale chyba tylko dla bezrobotnych, bo w środku tygodnia o 13 :( Podobno są fajne. Warto się rozejrzeć w okolicy ;)

Klubiki i zajęcia dla dzieci

07 paź 2010 - 14:59:37

My chodzimy z Julą na zajęcia angielskiego dla maluchów (musicalbabies), jak narazie Jula najbardziej żywotna w grupie i ciężko jej usiedzieć:)))
To już nasz drugi semestr angielskiego. Jak skończymy w grudniu, to planuje w zamian chodzić do szkoły muzycznej yamaha, bo jest grupa dla maluchów. Najchętniej wzięłabym ją już na te zajęcia, bo widzę, że ją nosi przy muzyce, ale niestety budżet nie puszcza, więc trzeba to jakoś podzielić:)

zara042010 pozazdrościć możlwiości uczęszczania do tego klubu, naprawdę wymarzona sprawa, ale niestety tylko dla wybrańców większych miast:(

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Klubiki i zajęcia dla dzieci

07 paź 2010 - 15:00:08

u nas za darmo nic nie ma a nasze zajęcia się rozpadły z braku zainteresowania. Od tej jesieni ruszają nowe zajęcia ale my już nie jesteśmy zainteresowani :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-07 15:00 przez CHRUPEK.

Klubiki i zajęcia dla dzieci

28 paź 2010 - 10:34:51

ja chciałabym zapisac małego na zajecia ruchowe...zeby biegał ćwiczył i wyładował swoja energie ale niestety od piatego roku zycia dopiero sa takie zajecia;/

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Klubiki i zajęcia dla dzieci

28 paź 2010 - 10:36:47

U nas w tym sezonie zrobili grupę MAŁY OLIMPIJCZYK o ile dobrze pamieam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

URODZINY NASZYCH DZIECIACZKÓW