Obecnie rozmawiamy o:

Jaki fotelik samochodowy

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dobre wychowanie

20 lis 2009 - 23:55:17

gato30 - nikt tu tego nie napisał. Po prostu było to stwierdzenie faktu, że rodzice, którzy wspomagają rozwój swojego dziecka są 'fajni' (przy czym nie było też powiedziane, że Ci, którzy tak nie robią, są złymi rodzicami). To, co piszesz to już nadinterpretacja. Poza tym nigdzie nie było słowa o 'dobrym wychowaniu' jako takim tylko o edukacji dzieci.

Bardzo dużo jest różnych filmów na dvd i vcd dla dzieci w wieku ok. roku - rozpoznawanie kolorów, zwierzątek, dźwięków. Wiele takich płyt dołączanych jest do czasopism dla mam, warto się w takie coś zaopatrzyć - jest to fajnie zrobione i przez to dzieci chętnie się uczą. Słyszałam też, że dobre są zabawy z piłką, najlepiej taką duzą. Ale nie wiem dokładnie, musiałabyś poczytac :)

dobre wychowanie

21 lis 2009 - 00:03:49

Ja też nie miałam miłych wspomnień z dzieciństwa alkohol burdy policja tyle pamiętam co z tego że ojciec mi kupował zabawki jak bałam się spać w łóżku bo może tatuś znowu się napije.
Staram się być dobra ale czasem mi to nie wychodzi i potrafię się przyznać do tego.Jestem nerwus,raptus mam problemy więc odbija to się na mnie i czasem na dzieciach :( Też potrafię się przyznać do tego.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Niespokojne maluszki