Obecnie rozmawiamy o:

produkty do domu online

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

POWRÓT DO PRACY

10 wrz 2010 - 16:22:24

Ja właśnie też szukam takich programów finansowanych z funduszy UE. Szczególnie interesują mnie dotacje na rozpoczecie działalności. Może któras korzystała z jakiegoś programu i może podpowiedziec coś? :)

POWRÓT DO PRACY

10 wrz 2010 - 16:26:09

A ja miałam wrócić do pracy w styczniu po roku z Małą i 5 miesiacach zwolnienia w ciąży.
Ameka miała pójśc do żłoba... Nikogo nie mam do pilnowania jej nawet na 5 min. Babcie daleko, niańka za droga.
I nie pójdzie do żłoba. Nie jestem w stanie jej oddać. Mój mąż na wieść że chce z nią zostać do 2-go roku życia, zrobił mi małe awanti, że bede kurą domową ,ze sie ze mna nie wytrzyma ect. Zamiast sie cieszyć, że dziecko ze mną jeszcze zostanie, że zaoszczędzi sobie chorób itp... on sie martwi, ze ja moze nie zechce pracować albo juz nigdy nie znajde pracy... I co Wy na to?

POWRÓT DO PRACY

10 wrz 2010 - 17:27:45

Ja mam jeszcze wychowawczy do 15 stycznia 2011 roku. Kuba w niedziel kończy 3 lata i juz chcialam wrócic do pracy, ale stwierdziłam, ze poczekam czy chodzac do przedszkola nie bedzie chorował. Boje sie powrotu do pracy i szczerze powiem, ze pewnie nie jestem tak mile widziana po takiej przerwie :/

POWRÓT DO PRACY

10 wrz 2010 - 17:47:22

Ja znalazłam całkiem nowe miejsce pracy w zawodzie, który niedawno zyskałam poprzez ukończenie kolejnych studiów, nie pracowałam jeszcze na takim stanowisku, ale z dziećmi w szkołach tak, jest lekka obawa, plus niepwnośc jak potoczą się nasze rodzinne sprawy dnia codziennego, córka juz zachorowała 4 dnia w przedszkolu...tez chętnie wysłałabym ją do przedszkola jako 4 latkę (w listopadzie będzie miała 3 lata), ale tłumacze to sobie tak, że na każdego przychodzi czas-na mnie juz właśnie nadszedł....

POWRÓT DO PRACY

10 wrz 2010 - 18:26:28

Ja też szykuje się do powrotu do pracy i dla mnie jakoś to nie ma problemu,że nie pracowałam ponad dwa lata;-)

POWRÓT DO PRACY

10 wrz 2010 - 19:25:42

Ja również w poniedzialek wracam do pracy po 18 miesiącach nieobecności. stresa narazie nie mam zobaczymy co bedzie w niedzielę;-) z małą bedzie niania. tak wiec moja praca będzie harytatywna bo wiekszosc co zarobię oddam niani, no ale za półtorej roku mala pójdzie do przedszkola lub za rok do żłobka i koszta będą mniejsze a ja będe dalej mieć prace:-)

POWRÓT DO PRACY

10 wrz 2010 - 19:55:20

Dziewczyny z pomorskiego własnie wyczytałam, że do 15 września można składac zgłoszenia do uczestnictwa w spotkaniu p.t. 'Mama może wszystko – możliwości, jakie dają fundusze europejskie kobietom powracającym na rynek pracy' będzie tez o dotacjach jak i gdzie mozna je uzyskać. Ja się zgłaszam, zawsze można sie czegoś nowego dowiedzieć, bo to wszystko tak szybko sie zmienia. Tylko czas mnie przeraża od 9 do15 :) Można wziąc dzieci, ale jest warunek... musza miec skonczone 1,5 roku. Oczywiście sympozjum jest bezpłatne!

POWRÓT DO PRACY

13 paź 2010 - 22:22:19

]Witam
Mam pytanie, jestem bezrobotna, zarejestrowana w Urzędzie Pracy,
bez praw do zasiłku.
Niestety pierwszy raz mi się zdarzyło nie przyjść na wyznaczony termin aby się "odchaczyć".
Zwyczajnie wypadło mi to z głowy:(:(
Miałam tam być 8.10.2010...dzisiaj jest 13.10...
Co powinnam zrobić?
Co teraz?
Wyrejestrują mnie?
Prosze napiszcie jak wiecie co w takim wypadku trzeba zrobić!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-13 22:24 przez temptress.

POWRÓT DO PRACY

13 paź 2010 - 22:26:21

zgłoś się do urzędu i wytłumacz ( dobrze by było gdybyś miała jakieś potwierdzenie np. wizyty u lekarza - może masz znajomego jakiegoś, lub po prostu powiedzieć że np. dziecko zachorowało i musiałaś jechać po nie )

problemy mogą być większe gdy się do nich nie zgłosisz i nie ukorzysz ( urzędasy uwielbiają jak się ktoś przed nimi kaja )

POWRÓT DO PRACY

13 paź 2010 - 22:29:52

Ale powiedz mam na to do 7 dni?
potem mnie wyrejestruja?
To prawda,ze od mopmentu wyrejestrowania dopiero znow moge sie zarejestrowac po 6 mc?
Kurcze w styczniu chce optworzyc firme i chce starac sie o dofinansowaniez UP i to by mi zawalilo cale plany:(

POWRÓT DO PRACY

13 paź 2010 - 22:30:17

nic cie nieuratuje jedynie L-4,ja bylam w takiej samej sytulacji i wyrejstrowali mnie na 120dni.

POWRÓT DO PRACY

13 paź 2010 - 22:38:21

L4 wsteczne tak?
Kurka.....ale do 7 dni tak EDEK100?
Czyli jak mialam termin miec 8.10 wiec do 15.10 max musze to dopniesc tak?

zweryfikowana
Posty: 379
Ostrzeżenia: 2/5

POWRÓT DO PRACY

13 paź 2010 - 22:39:23

Moją siostrę wyrejestrowali już po dwóch dniach od niezgłoszenia sie do UP.
Teraz tylko ratuje Cie załatwienie sobie zwolnienia lekarskiego.I to jak najszybciej.
Ponownie możesz zarejestrować sie po upłynięciu 3 miesięcy od wyrejestrowania.
Tak jest w moim UP.
Pozdrawiam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-13 22:40 przez asiulka271.

POWRÓT DO PRACY

13 paź 2010 - 22:41:42

temptress a złozylas juz wniosek o dofinansowanie ?

POWRÓT DO PRACY

13 paź 2010 - 22:44:41

idz jak najszybciej i wytłumacz np jak nie załatwisz ,że byłas z dzieckiem na badaniach w innym miescie albo cos w tym stylu ale idz jak najszybciej bo jak cie wyrejstruja nie masz ubezpieczenia zdrowotnego ani nic i dopiero po 3 miesiacach możesz znowu sie zarejstrowac

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

w czym Wasze pociechy biegają po domu?