Obecnie rozmawiamy o:

FARBA A UTLENIACZ

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Za mały przyrost wagi

20 lis 2009 - 12:30:24

Jestem mamą 4.5 miesięcznej Juli.Julia urodziła się o wadze2.750 a teraz waży 4,500 bardzo mało przybiera na wadze jest na najniższym pułapie,lekarz przepisał mi mleko modyfikowane dla noworodków i niemowląt o małej wadze lecz moje maleństwo wogóle nie chce tego pić.Próbowałam różnych sposobów,kiedy włożę małej butelke z mlekiem do buzi nawet jak jest bardzo głodna to wpada w histerię.Drogie mamy może wy coś mi poradzicie jak mam ją oswoić z butelką.

Za mały przyrost wagi

20 lis 2009 - 13:27:45

Rozumiem,że nie chce jeść z butelki?Do tej pory była na piersi? A czy próbowałaś specjalnych butelek tzn smoczek tych butelek jest tak wyprofilowany,że kształtem przypomina pierś matki.

Za mały przyrost wagi

20 lis 2009 - 13:42:01

moja mała nie przybierała na wadze bo miała bakterie w moczu jednak u ciebie przyczyna moze byc niechec do smoczka z butelki moze poszukaj takiego ktory najbardziej swa budowa bedzie przypominał cycusia

Za mały przyrost wagi

20 lis 2009 - 15:01:13

Cytat
gosiaczek8754
Jestem mamą 4.5 miesięcznej Juli.Julia urodziła się o wadze2.750 a teraz waży 4,500 bardzo mało przybiera na wadze jest na najniższym pułapie,lekarz przepisał mi mleko modyfikowane dla noworodków i niemowląt o małej wadze lecz moje maleństwo wogóle nie chce tego pić.Próbowałam różnych sposobów,kiedy włożę małej butelke z mlekiem do buzi nawet jak jest bardzo głodna to wpada w histerię.Drogie mamy może wy coś mi poradzicie jak mam ją oswoić z butelką.


spróbuj butelki tommee tippe, chyba nawet widziałam ją gdzieś na szafce, być może z niej zaciągnie, ja też miałam te butelki ale moja akurat nie chciała z nich pić, w końcu zaczęła pić ale z butelek na małym smoczku, z dużych smoczków do tej pory nie ciągnie, a jak to nic nie da to zostanie ci dokarmianie łyżeczką lub strzykawką

Za mały przyrost wagi

21 lis 2009 - 09:27:12

Mam już tą butelkę w sumie to mam 5 róznych i nic to nie daję już nie wiem co mam robić

Za mały przyrost wagi

21 lis 2009 - 09:29:54

jeśli mało je mleka to może ma nadmiar witaminy D3, ja bym nie dawała dziecku mleka sztucznego jak nie chce, lepiej karm swoim jak najczęściej.

to nie od butelki zależy tylko od mleka, moja córka musiała przez jedną dobę pić sztuczne mleko jak miała 2 miesiące, wogóle go nie chciała, wolała wode pić, a jak spowrotem dostała po 24 godzinach pierś to była w niebo wzięta :)

[embed_image a3ac23bef99a9807afc5e919cb59280d]
[embed_image abba50d256d5c81a4e97537beace808f]
[embed_image e3386288d25b4099028f70c1ec4cc6d8]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-21 09:31 przez magdalena1.

Za mały przyrost wagi

21 lis 2009 - 09:37:45

gosiaczek8754 a ty karmiłaś do tej pory piersią?? kurcze ja nie wiem może lepiej zgłoś się do jakiegoś dobrego doradcy laktacyjnego żeby Ci pomógł... lekarze to zaraz dają mleko modyfikowane a przecież to nie o to chodzi żeby rezygnować z piersi!!! przecież to najlepszy pokarm dla dziecka!!! ja karmiłam tylko piersią i do tej pory karmię i mały przybierał bez problemowo!!! karmiłam na żadanie!!!może spróbuj karmić częściej na początek co dwie godziny... ja w szpitalu miałam problem bo mały nie przybierał i kazali karmić co dwie godziny! ale moim zdaniem głównym problemem było to że on nie umiał dobrze piersi złapać i karmiłam go przez nakładki... w domu wszystko się ustabilizowało...

Za mały przyrost wagi

21 lis 2009 - 09:49:59

to nie prawda,ze zawsze piers jest najlepsza,w naszym przypadku nie i szkoda ze nie "wyszlo"to wczesniej moze uniknelabym tygodni histeri i placzu dziecka do tego mega kolek,po prostu ma nietolerancje laktozy a tego nie da sie wyeliminowac z pokarmu matki.Gdy synek slabo przybieral na wadze dostal mleko pregestimil,teraz jest na nutramigenie i jest suuper.Doslodz dziecku troszke mleko glukoza bo mleko matki jest slodkie a modyfikowane to smakowo syf chcoiaz moje dziecko wcina teraz nutramigen jak nie wiem:).Dokladnie nie wiem w czym u was jest porblem czy w smaku mleka czy niechec badz nieumiejetnosc jedzenia z butelki.Jak cos to napisz do mnie na priv,niestety nie zawsze mam czas sledzic forum buu:(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POWRÓT DO PRACY