Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jest wątek o tych kretyńskich rzeczach więc dla równowagi trzeba napisać o rzeczach które naprawdę są przydatne,które się sprawdzają,które ułatwiają życie nam i dzieciom,rzeczy które są warte uwagi i polecenia.

U mnie przydaje się:
-malakser nie za często stać mnie na gotowe zupki choć mały woli te gotowe :P
- projektor co niedawno kupiłam :) non stop działa usypia oboje dzieci,nawet ostatnio seksa przy nim uprawialiśmy wirował świat :D
-termometr na czoło i ucho elektroniczny jak się ma panikarę w domu i chore dziecko nie ma czasu na długi pomiar mój dodatkowo pokazuje temp w domu i ma buźki które zmieniają się pod wpływem temp ciała ale to to już bayer :)
-przewijak na łóżeczko z Julką mało co używałam a teraz przy małym ciągle
-śmietnik na pieluchy nie ma smrodu w domu mieści dużo pieluch nie trzeba latać co chwila do kosza na dwór nawet wkładów nie mam bo kasy brak zwykły worek jest i nic się nie ulatnia :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-18 18:02 przez Marakesz.

A u mnie najbardziej pożyteczną rzeczą przydała sie odciągarka do kataru-nosefrida

u nas sprawdza się leżazek-bujaczek,taki z pałąkiem i zabawkami,mała sama się w nim bawi ja mam chwilkę,choćby teraz,zabieram go do kuchni czy łazienki i widzę dzidzię,wiem,że jest bezpieczna,zasypia w nim(ma wibracje),karmię ją też w nim i z okrycia nawet marchewka się spiera!przewijak też jest przydatny,przy pierwszej nie miałam i nieraz mi kanape zakakała:)

dla mnie nakładki silikonowe na piersi-bez tego nie karmiłabym dziecka

krzesełko do karmienia mała majac lekko ponad rok sama juz jadła :)
teraz rewelacyjnie sprawdza sie nam stolik s dwoma krzesełkami my mamy z ikea mamuci

dla mnie leżaczek-bujaczek i huśtawka-skoczek, po prostu super moja mała to uwielbia, a po za tym przydatna okazała się frida do noska i przewijak

hej Marakesz, ten projektor na prawdę taki super? bo Julia chyba dostanie go w prezencie od Mikołaja ;-)

Cytat
Gosia18luty

hej Marakesz, ten projektor na prawdę taki super? bo Julia chyba dostanie go w prezencie od Mikołaja ;-)

Gośka no każdy wiadomo na swoje ocenianie ale dla mnie rewela najbardziej jestem zadowolona z tego,że mała nie marudzi już :) bo tak to jak przykukała,że nie ma światła to do nas przychodziła i weź śpij w 3 osoby na wersalce :/
A daje taką poświatę że naprawdę wszystko widać :)

Z tym leżaczkiem to wiecie moja Jula miała z polskiej firmy nie był za bardzo fajny leciała na boki mimo pasów.Małemu kupiłam jeszcze w ciąży nie wiedziałam,że będzie chory a kupiłam z zarobionej przeze mnie kaski :) miałam radochę i kupiłam mu leżaczek Bright Starts fajny taki dopasowany z wibracją pałąkiem i melodiami mały jest na nim na fotkach przydaje mi się ale niestety muszę kłaść koc by był na prosto :( i tylko w pozycji leżącej :/ gdybym wiedziała,że będzie chory to bym nie kupiła bo nie powinien być w takich rzeczach :/ ale wydałam kasę to kombinuje jak go kłaść.Pewnie go sprzedam niedługo



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-18 19:19 przez Marakesz.

no własnie : taki stolik do karmienia który rozkłada się również na niski gdzie dziecko moze np. malowac,albo pisac...
siedzisko-krzesełko do wanny-super !!!!
nakładki silikonowe na persi jak ktoś ma problemy z brodawkami-rewelacja-a kupując myślałam ze to jest nic nie warte,ale to byl ostatni pomysł na jaki w desperacji wpadłam....

1.hustawka fisher price.
2.sterylizator parowar
3.frida
4.przewijak
5.mata edukacyjna
6.otulacze
7.spiworek do spania

aha jeszcze...

8.laktator nuk elektryczny jak karmilam piersia
9. z tesco takie pudeleczko na mleko w proszku na 3 porcje ,super na spacerach

Cytat
marwal
aha jeszcze...
tesco takie pudeleczko na mleko w proszku na 3 porcje ,super na spacerach

Ja mam Tommee Tippee czy jak to się pisze mały sobie upodobał te butelkę po 3 zmianach i mam gotowe pojemniczki co się wkłada do gorącej wody w butelce potem zakręca się smoczek i jak potrzeba to wyjmuje wykręcam korek i wsypuje do wody :)

-nakładki silikonowe na piersi a już najbardziej the best to CHUSTECZKI NAWILŻANE :) używamy po dziś dzień :)

1. aspirator do noska
2. laktator (miałam z avent ręczny)
3. leżaczek - miałam zwykły bez żadnych wibracji i innych bajerów, można było ustawić dowolną pozycję, także leżącą
4. krzesełko do karmienia z ktorego mozna zrobic krzeselko i stolik
5. podgrzewacz do słoiczków, soczków itp - baaaardzo przydatne szczegolnie jak sie z lodowki wyciagnie. mam z canpola ale juz go nie uzywam oczywiscie
6. mata edukacyjna - miałam to szczęście że mojej mamie udało się zakupić w lumpku taką naprawde fajową :D za grosze rzecz jasna
7. termometr do czoła
8. stojak do wanienki
9. pieluchy tetrowe i flanelowe, nie wyobrazam sobie bez nich funkcjonowania bardzo sie przydawaly
10. płyta z kołysankami i odtwarzacz CD (hihi :))

*Chusteczki nawilżające:)Uproszczenie straszne i przyjemne
*Leżaczek również miała zwykły prosty(bez karuzel itd)bardzo przydatny!Mała chyba od 3m-ca obserwowała w nim świat.
*mój telefon-najskuteczniejszy uspokajacz:)

Z tym tel kom to czysta PRAWDA:) mojej 7 miesięcznej wikusi wtedy nic juz do szczęscia nie potrzeba he he TYLKO TELEFON:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

NIEMOWLAK NA BASENIE