Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WSZYSTKIEGO SIĘ BOI !!!

08 lis 2009 - 17:14:26

Hej mamuśki!!! Mam problem z moim synkiem.Ma teraz rok i 3 tygodnie i boi się wszystkiego co robi hałas suszarki,robota kuchennego, odkurzacza a nawet głośnych zabawek. Jest to dla mnie bardzo uciążliwe. Nie chcę go stresować ale gdy odkurzam mały aż zanosi się od płaczu. Mogę go zanieść do teściowej ale to nie jest moim zdaniem żadne rozwiązanie bo kiedyś musi się przyzwyczaić. Głowę myje i suszę jak śpi to nie słyszy. A gdy włączam robota to mam go na rękach i robię i jest w miare.. W ciągu dnia wyjmuję mu odkurzacz i nie ma problemu bawi się nim siada na niego ale gdy tylko włącze jest krzyk i płacz. Jak był niemowlakiem miał kolkę i wtedy suszarka była zbawieniem na ból, wystarczyło ją włączyć i mały się uspokajał. Jest to dla mnie strasznie męczące. Czy Wy też tak macie? Jak mogę go przyzwyczaić, czy trzeba czekać aż z tego wyrośnie?

zweryfikowana
Posty: 421
Ostrzeżenia: 1/5

WSZYSTKIEGO SIĘ BOI !!!

08 lis 2009 - 17:48:32

hehe skad ja to znam!!!mój synek też sie bał wszystkiego!!!suszarka,odkurzacz to było coś strasznego,jak odkurzałam to siadał na kanapie i ryczał niesamowicie!!!no to brałam go na ręce i tak odkurzałam:)teraz jest juz oki,bawi się odkurzaczem,sam wyciaga kabel i nawet próbuje odkurzac!potem wciaga kabel!!!mały pomocnik!!wiec chyba musisz uzbroic się w cierpliwośc:))))

WSZYSTKIEGO SIĘ BOI !!!

08 lis 2009 - 17:49:51

Cierpliwości. Moja w styczniu skończy 2 lata i tez miała z pół roku temu taką jazdę. Odkurzacz, suszarka to była masakra. A jak miał kolki to tez przy suszarce spała.Ale szybko jej ten strach minął. Także życzę cierpliwości i wytrwałości :-)

WSZYSTKIEGO SIĘ BOI !!!

08 lis 2009 - 17:55:08

wiesz wydaje mi się to normalne że dziecko boi się głośnych sprzętów, naprawdę mam trójeczkę dzieci i myślę, że wiem co mówię- ja osobiscie staram się mikser, robot czy odkurzać nie włączać przy moim 6-cio miesięcznym dziecku.....

WSZYSTKIEGO SIĘ BOI !!!

08 lis 2009 - 19:29:00

Każde dziecko ma jakieś jazdy moja ma zaraz 4 lata a boi się ciemności od ponad 6 miesięcy śpimy przy lampce wczoraj była PIERWSZA NOC kiedy mała spała jak człowiek czyli po ciemku ale dzięki memu zakupowi o którym pisałam
Boi się jazdy komunikacją miejską,boi się starszych ludzi nawet mej babci i ojca.

WSZYSTKIEGO SIĘ BOI !!!

08 lis 2009 - 19:31:46

Witam.Moja córeczka ma prawie 4 latka i też się boi wszystkiego co robi hałas.Zaczęło się tak jak miała około roczek.Być może się czegoś wystraszyła.Odkurzacza niby się przestała bać,ale jak go włączam to ona zawsze zmyka miejsca w którym odkurzam.Za to hałas wiertarki,suszarki,robota,itp.zawsze budzą na jej buźce strach.Kiedyś tylko płakała w niebo głosy,no ale teraz jest starsza więc mówi ze łzami w oczach że się boi.Na pewno się z tego wyrośnie.Pozdrawiam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Opiekunka czy żłobek?