Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Narty

02 lis 2009 - 21:45:11

Razem z mężem jeździmy bardzo często na narty, moje pytanie kiedy zaczeły naukę jazdy Wasze dzieciątka, nasza córeczka jest napewno jeszcze zbyt mała ale jestem Ciekawa jak to wyglądało u Was jakie były początki???

Narty

02 lis 2009 - 22:51:16

mój syn ma tyle co twoja córa i spokojnie juz w przyszłym roku spróbujemy, ale oczywiście nie na jakiś całodzienny wyjazd w góry tylko u nas jest "sztuczna" górka więc tam spróbujemy-nic na gwałt!!!! zobaczymy jak się bedzie zachowywał-przeciez niekoniecznie musi się "nadać" do jazdy na nartach, a my go nie będziemy zmuszać(tylko w formie zabawy ...)

Narty

03 lis 2009 - 14:26:47

Cytat
gato30
mój syn ma tyle co twoja córa i spokojnie juz w przyszłym roku spróbujemy, ale oczywiście nie na jakiś całodzienny wyjazd w góry tylko u nas jest "sztuczna" górka więc tam spróbujemy-nic na gwałt!!!! zobaczymy jak się bedzie zachowywał-przeciez niekoniecznie musi się "nadać" do jazdy na nartach, a my go nie będziemy zmuszać(tylko w formie zabawy ...)

Też tak myślałam że minimum 3 latka, kiedyś czytałam jakiś artykuł że wcześniej dzieci mają za słabe kości. Jasne że też nie będziemy zmuszać,ani zabierać na całodniowe szosowania, ale jak nie spróbuje nie będzie wiedzieć czy jej się podoba czy nie :)

Narty

03 lis 2009 - 14:33:57

oczywiście nie powiem: cieszyłabym się bardzo jakby załapał i jakby sie nie wystraszył, no ale zobaczymy...

A PROPOS PÓŹNEGO UCZENIA SIĘ NA NARTACH I WCZESNEGO:
kiedyś jesteśmy na nartach i uczy się mój brat jeżdzić (- 26lat), a na tej samej górce zjezdza i wjeżdza(orczykiem) smyk tak około 3 lata... brzdąc super jeździ,a mój brat co rusz to lezy....w końcu mały nie wytrzymał i mówi do niego:
" dlacego pan się tak ciągle psewraca i psewraca???- niech pan jedzie za mną!!"
mój brat juz miał lekkp mówiąc dośc!!! :)))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-03 14:40 przez gato30.

Narty

04 lis 2009 - 14:08:58

Dobre, ależ się uśmiałam, mam nadzieje że nasza córeczka będzie jak ten maluch ha ha

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Siniaki