Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

tak tak biorę.
wiem że musi być zapas, ale to już przewiduje.już parę sklepów zwędrowałyśmy i sporo moja panna się naprzymierzała, ale nic z tego- nie dość że za długie to jeszcze na szerokość nie da się większości dobrze dopasować, takie to chucherko moje jest. a tak na marginesie to nie wiem po kim taka drobna bo ja 176cm i to wcale nie za chuda;)

Za to ja wiem po kim moja :) Pamiętam że na rocznicy komunii wystąpiłam w damskich butach już na obcasie, bo z komunijnych największe były dla mnie o 2 rozmiary za małe ;p Dziś kupiłam jej buciki na wiosnę w rozmiarze 25... a ma 15 miesięcy niecałe ;)

A może kupisz jej takie dla niemowląt? Miną dwa miesiące i dorośnie do 18...

Jeśli chodzi o wykrzywianie stópek to moim zdaniem nie masz się czym martwić, no chyba że lekarz mówi inaczej... Moja córa pociągała na początku nóżką, ale lekarz powiedział że to nic dziwnego, bo dziecko tak się uczy chodzić - wykrzywia, pociąga, chodzi na palcach: różnie ćwiczy ;)

niemowlęcych szmaciaczków to ma 23 pary, to taki nasz rodzinny fetysz :))), ale mi chodziło już o takie porządne. a no i jeszcze najlepiej żeby to był sklep taki w realu nie w necie, co by można było przymierzyć i dobrze dobrać. jedna szafowiczka podesłała mi link do takiego internetowego sklepiku z butkami o nr 17, (za co jestem jej bardzo wdzięczna, jeszcze raz dziękuje), ale trochę się boje tak bez mierzenia wydać ponad stówkę:(. no ale jeśli nie będzie wyjścia...

Cytat
elma85
niemowlęcych szmaciaczków to ma 23 pary, to taki nasz rodzinny fetysz :))), ale mi chodziło już o takie porządne. a no i jeszcze najlepiej żeby to był sklep taki w realu nie w necie, co by można było przymierzyć i dobrze dobrać. jedna szafowiczka podesłała mi link do takiego internetowego sklepiku z butkami o nr 17, (za co jestem jej bardzo wdzięczna, jeszcze raz dziękuje), ale trochę się boje tak bez mierzenia wydać ponad stówkę:(. no ale jeśli nie będzie wyjścia...

Buty w rozmiarze,którego potrzebujesz znajdziesz w Bartku, możesz spokojnie sie tam wybrać a napewno cos znajdziesz dla malutkiej. Minus jeden-cena :(

elma popros zeby ci zmierzyli te geoxy, napewno to zrobia. cena naprawde okazyjna wiec mysle ze warto ich zapytac :)

a byłaś w bartku?

w weekend byłam we wrocławiu i odwiedziłam wszystkie sklepy z butami dla dzieci w pasażu grunwaldzkim i nic:(((. w bartku owszem mają 17, ale to są zwykłe szmacianki. pani powiedziała mi, że z usztywnionym spodem u nich zaczynają się od 18
słuchajcie! znalazłam!!!! dzisiaj byłam w Deichmannie, i w wiosennej kolekcji była tylko jedna para 17nastek, poprosiłam żeby mi je odłożyli do jutra. ha ha nawet nie wiecie jak się cieszę. elefantyn za 99zl. jak dla mnie to dość dużo ale co poradzić...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-03 16:00 przez elma85.

Dziewczyny kupujecie na spacery buciki dla niemowlaków? moja ma 5 miesięcy i nie wie czy jak bedzie chłodniej to kupić butki na spacery czy nie. na razie to jeździ w skarpetkach ale zazwyczaj wożę takie bambosze mięciutkie i jak stwierdzam że zimno to zakładam na stópki ale co jak będzie chłodniej???Mam kombinezon na chłodniejsze dni ale bez stópek.

moja niunia od małego ma buciki a ma teraz dopiero 3 miesiące ;) ja jestem za butami ;) na zime kupiłam jej mukluki z h&m cieplutkie z futerkiem

tak, mojemu synusiowi kupiłam takie z miekka podeszwa dla niechodzących dzieci :)

ja swojemu zakładam takie skapreto- kapciuszki jak był mniejszy zimą mieliśmy kombinezon ze stópkami więc nie było problemu, buciki dostał dopiero jak zaczął próbować chodzić samodzielnie:)

malutkim dzieciom nie wolno zakładać sztywnych bucików...jedynie takie mięciutkie z mięciutką podeszwą. Najlepiej jak maluch ktory nie chodzi w ogóle nie nosi bucików ale w tej sytuacji musisz kupić jakieś miękkie

Moja córcia skończyła 5 miesięcy, całe lato była bez bucików, dopiero teraz zakładam jej mięciutkie butki na spacerki bo jak leży w wózku to jednak zimno w samych skarpetkach lub rajstopkach.

tak myślałam żeby kupić ale zawsze lepiej kogoś zapytać co i jak:))) czyli ruszamy na zakupki. Dzięki dziewczyny ;)))

ja słyszałam żeby jak napózniej zaczac ubierac dziecku buciki bo to lepiej dla jego malych nóżek.

jaki rozmiar bucika kupuje się na wiek 9 m-cy? i jaka to dł wkładki

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

DOMOWE PRZEDSZKOLE