Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WYCHOWAWCZE i problemy.

23 paź 2009 - 09:28:27

Hej dziewczyny. Mam mały problem i nie wiem jak sobie z nim poradzić. Możliwe że wszystko będzie do końca dnia OK ale teraz mam doła. Czy w waszych miejscowościach Opieka Społeczna też nie wypłaca zasiłków w terminie mimo że mają ustalone daty? Ja osobiście uważam że to świństwo gdyż osoby które odbierają pieniądze w kasie mają płacone w terminie a ci co na konto są omijani. To już drugi miesiąc. Najgorsze jest to ze kupując na szafce umawiam się z dziewczynami na konkretny dzień płatności a ty szok, nie mam przelewy z Opieki!!!! I co w takim przypadku? Jedni rozumieją i poczekają a inni są niecierpliwi. Mam same SUPER komentarze a czuję się jak oszustka. Miałam płatności poumawiane do wczoraj a kasy na koncie nadal brak. Zaś panie z opieki są tak miłe, że pytając się ich o przelew odpowiadają, że ich terminy nie obowiązują i mają czas do końca miesiąca. Nie chcę konfliktów z mamami. Proszę doradźcie co mam zrobić? Mam nadzieję że dzisiaj pieniądze mi wpłyną bo inaczej chyba zrobię awanturę w OPS!!!!!!!!!!!!!

niezweryfikowana
Posty: 64
Ostrzeżenia: 1/5

WYCHOWAWCZE i problemy.

23 paź 2009 - 09:33:52

A złożyłaś nowy wniosek do opieki?

WYCHOWAWCZE i problemy.

23 paź 2009 - 09:34:37

Oczywiście że złożyłam.

WYCHOWAWCZE i problemy.

23 paź 2009 - 09:35:11

Witj w naszym MOPSIE płaca tak jak nalezy -wypłata ma byc do 27 kazdego miesiąca i tak jest,zawsze przed 27 mam wpłate na konto,czasami jest to 1 dzień lub 2 dni wcześniej.Z tego co orientuje ,to wiem,że brak kasy w MOPSIE ,NIE DOSTAJĄ W TERMINIE KASY OD WOJewody .pozdrawiam

WYCHOWAWCZE i problemy.

23 paź 2009 - 09:36:59

A nowe rodzinne i tak wypłacone będzie dopiero od listopada

WYCHOWAWCZE i problemy.

23 paź 2009 - 09:40:48

U nas ustalają trzy dni: 1-od A do J, 2-od K do P, 3-pozostałe litery. Ale jest coraz gorzej.

WYCHOWAWCZE i problemy.

23 paź 2009 - 09:50:35

ja wczoraj dostałam terminowo kasę na konto.

WYCHOWAWCZE i problemy.

23 paź 2009 - 10:14:41

Witaj

U mnie zawsze był umówiony termin,że wpłaty na konto do 20 i zawsze tak miałam 19 lub 20 każdego miesiąca.

WYCHOWAWCZE i problemy.

23 paź 2009 - 11:41:35

Ja właśnie przed chwilą dzwoniłam i dowiedziałam się że mają dzisiaj wyjść ale mają czas do końca miesiąca. I dalej niepewność.

WYCHOWAWCZE i problemy.

23 paź 2009 - 12:16:05

Niestety prawda jest taka,że MOPR na ostatni kwartał tego roku dostał o połowę mniej pieniędzy od Państwa i ma trudności z wypłatami. Mało tego najgorszy pogrom pod względem wypłacania ma być w listopadzie i grudniu. Coraz więcej osób składa wnioski o dofinansowanie,a tak na prawdę nie ma z czego wypłacać. Nie można mieć więc pretensji do pracowników socjalnych,bo to nie ich wina,ze pieniądze nie wpływają o czasie na konta.
Ja też czekam i czekam i jakoś doczekać się nie mogę. Najlepiej uzbroić się w cierpliwość :-)

WYCHOWAWCZE i problemy.

23 paź 2009 - 12:17:57

Witam,
zależy od OPSu. w Warszawie na pradze poludnie w tym miesiacu tez byly pozniej. zasze byly 15-20 a teraz beda juz 20-25. zmienili terminy i nikogo nie poinformowali o tym.na decyzjach jest do konca miesiaca i oni sie nie spiesza. a co do nowych zasilkow od listopada. jak ktos zlozyl wniosek do 10 wrzesnia to bedzie mial ciaglosc a jak pozniej to moze sie okazac ze dostanie z wyrownaniem w grudniu :(

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

WYCHOWAWCZE i problemy.

23 paź 2009 - 12:26:47

jejq, jak zeruja na ludziach.,.... na szczescie nie mam nic wspolnego z mopsami i tym podobanymi organizacjami.

WYCHOWAWCZE i problemy.

23 paź 2009 - 13:12:53

U mnie zawsze jest do10tego kazdego miesiaca choc juz pare razy sie zdarzylo ze dostalam 11, teraz nie wiem jak to bedzie od listopada z nowym wnioskiem moze znow zmienia terminy,dla mnie to w ogole parodia zeby wychowawcze bylo 400 zl na co to starczy?To jest smiech na sali zeby tyle placili matkom ,moim zdaniem kazda przebywajaca na platnym wychowawczym powinna dostawac najnizsza pensje krajowa wtedy na cokolwiek bu to starczylo.A tu 400 zl i jak z tego mam zrobic oplaty wyzywic dziecko ,ubrac i jeszcze nie daj boze jesli zachoruje skad wziasc na leki?Nie mowiac juz o pieluchach i innych art. kosmetycznych, nasze Panstwo jest gowno warte i tyle!!Zobaczcie jak sa matki traktowane w innych krajach Anglii czy Irlandii ja mam tam znajome i mozg sie lasuje jakie maja tam warunki.

Np w Anglii moja znajoma nie majac pracy i wychowujac 3 dzieci dostala dom socjalny i jak mi pokazala zdjecia to glowa mala jaka chata,i super stanie,do tego na kazde dziecko dostaje 80 funtow na tydzien czy miesiac nie pamietam dokladnie,i leki i opieke medyczna ma za darmo z tego wzgledu ze tylko jej maz pracuje.

A w Irlandii kolezanka ma co miesiac prawie 100 euro na dziecko tak do 2 lat a pozniej az do 18stki bedzie dostawala raz na rok jedna wieksza kwote a u nas,sponiewierac ludzi zeszmacic,i brac od nich ale dac im juz nie racza

WYCHOWAWCZE i problemy.

23 paź 2009 - 13:15:50

Cos podobnego!!!!
Wyrownanie w grudniu ???
Ci co pod sklepami stoja i czekaj az ktos rzuci zlotowke na wino to maja zasilki bez problemu:((( a my musimy czekac i co roz skladac nowe wnioski ....ach szkoda slow na tto nasze Panstwo ...co za ludzi nim rzadza???? sa bezduszni . Daja grosze i jeszcze problemy robia:( kazda mama powinna dostawac kaske co najmiej 1000 zl i siedziec z dzieckiem w domu do okresu az do szkoly pojdzie zeby wychowac to dzieciatko a nie martwic sie takimi sprawami ...KATASTROFA!!!! U nas jak narazie nie ma opoznien wyplacaja do 26 kazdego miesiaca ...oj poprostu zalosne to jest ....A ty Elu( elka_kulpa) to sie nie martw nami , my jestesmy mamusie i rozumiemy ciebie :)))

WYCHOWAWCZE i problemy.

23 paź 2009 - 14:15:59

Dziękuję Aniu (maro1015) podniosłaś mnie na duchu. O to Polska właśnie, tutaj pierwszeństwo mają pijaczki bo przecież oni są chorzy i trzeba im pomóc. Ja jeszcze czekam ale już mnie coś trafia. Co chwilę wchodzę na konto a tu ciągle nic!!!!!!!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ubiory komunijne