Obecnie rozmawiamy o:

zakładanie ogrodu

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Buciki do nauki chodzenia

02 paź 2009 - 16:44:58

Mój Kubuś nauczył się chodzić w bucikach profilaktycznych Dr.Fabio i tombut .Maja malutkie rozmiary kwota też przestępna .jeżeli jesteś zainteresowana zerknij http://www.allegro.pl/item757088193_profilaktyczne_sandalki_papcie_tombut_3505_r_18.html

Buciki do nauki chodzenia

02 paź 2009 - 16:49:04

ważne żeby pierwsze buciki był nowe, nie używane, i nie schodzone

Buciki do nauki chodzenia

02 paź 2009 - 19:48:33

My pierwsze buciki mielismy firmy BARTEK.Bardzo dobra firma.Polecam.

Buciki do nauki chodzenia

02 paź 2009 - 19:51:23

my w końcu dostałysmy pierwsze bciki w rozmiarze 18 {dł wkładki wew 11.5cm] i też bartki mała dosc szybko nauczyła sie w nich chodzic a terz mamy butki firmy emel i gorąco polecam bardzo fajniusie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-02 19:52 przez 91nula91.

Buciki do nauki chodzenia

02 paź 2009 - 20:05:18

O jaa moja mała jak miała roczek to nosiła obuwie 20,no ale to po rodzicach heheheh:)
Pierwszymi butami Nadii były buciki firmy Nike.Chodziło jej się idealnie.But oczywiście sztywny,na rzepy.
Na początku chciałam je tylko do wózka,ale jej się w nich najwygodniej biegało.

Chciałam aby naukę chodzenia rozpoczęła w specjalistycznym obuwie,ale moja teściowa przekonała mnie,że jeżeli nie ma problemu ze stópkami to nie warto.Noi zrezygnowałam......

Buciki do nauki chodzenia

02 paź 2009 - 21:17:41

A jak wasze dzieciaczki reagowały na zakładanie butów? Pytam, bo mojej Zosi nie jestem w stanie założyć butów za kostkę ( właśnie zaczyna chodzić i powinnam jej kupić). Jeszcze lewą nogę jakoś wkłada, ale prawą tak wykręca, że po prostu się nie da :)))
Na razie , żeby w ogóle przyzwyczaić ją do butów kupiłam takie jesienne - przed kostkę. Jutro znów spróbujemy coś znaleźć, może w Deichmanie - ale nie wiem czy się uda...

Buciki do nauki chodzenia

03 paź 2009 - 00:57:40

Witam, no właśnie też jestem na etapie pierwszych kroczków - jeszcze niezdarnie trzyma się wielu rzeczy ale zaczyna się starać. Co do rozmiaru stopki to jest dość pokaźny bo 21 a dopiero 11 miesiąc ma Emilka :) ale to zawdzięcza nie małym rodzicom :) chcę zeby chodziła w butkach wyprofilowanych z odpowiednią wkładką, ale tak do końca nie wiem czy to rzeczywiście potrzebne. W większości artykułów zalecają odpowiednio wyprofilowany but i chyba jest w tym dużo prawdy. Tylko że ceny powalają z nóg czasami:) ale co się nie robi dla naszych pociech :)
A co do zakładania ich to czasami istny cyrk :)) bo traktuje je jak zabawkę:) lubi bawić się zapięciem, gryźć podeszwę bo ząbki dokuczają cały czas, no i tylko jak mama nie patrzy to uparcie są ściągane z nóżek :) Łobuziara ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-03 01:00 przez olsonek.

Buciki do nauki chodzenia

24 lut 2010 - 12:14:04

moja córcia ma roczek i stoi sama i może 2 kroczki zrobi

ale bardzo dziwnie jak ją prowadzę stawia stopki kieruje je do środka ( koślawi)

nie wiem czy to normalne czy może musi byc gotowa żeby chodzic nie wiem ale trochę mnie to trapi

Buciki do nauki chodzenia

24 lut 2010 - 12:26:44

mój synuś też teraz kończy w marcu roczek i zakładam mu kapciuszki z usztywniona piętką pomału robi sam pierwsze kroczki ale radości jest a koło mebli to juz dawno zaczał sam dreptac trzymając się

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

bobasy z listopada 2008