Obecnie rozmawiamy o:

skuteczna dieta

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Stary niedźwiedź mocno śpi

03 wrz 2009 - 16:09:59

Hehe, tak sobie siedzę i przeglądając stronki dla rodziców natrafiam na różne propozycje zabaw;) I tak też mi się wspomniała zabawa "Stary niedźwiedź mocno śpi" - aż mi łezka zakręciła się w oku jak wspomniałam dzieciństwo i zabawy w "zerówce" w Stary niedźwiedź mocno śpi :)) hehe a w domu nikt się nie chciał ze mną bawić - tylko cioteczka jka przyjeżdzała w odwiedziny to sie dawała namówić i razem z bratem i siotrą był fun dopóki ciocia się nie zmęczyła :)))

ehhh

Stary niedźwiedź mocno śpi

03 wrz 2009 - 16:16:24

tez to pamietam:-) jeszcze bylo: "mam chusteczke haftowana....." i " ktos tam mial czterech czy siedmiu synow...." jakos tak.

Stary niedźwiedź mocno śpi

03 wrz 2009 - 16:21:36

ja juz w starego niedzwiedzia sie bawie z moim synkiem...ale tak naprawde duzo zabaw tego typu juz zapomnialam...
aaa chusteczke tez pamietam...

Stary niedźwiedź mocno śpi

03 wrz 2009 - 16:23:32

było cos takiego ;" chodzi lisek koło drogi nie ma reki ani nogi...";(troche drastyczne)
a dalej pustka-nie pamietam, hi,hi

Stary niedźwiedź mocno śpi

03 wrz 2009 - 16:54:25

Cytat
super
Hehe, tak sobie siedzę i przeglądając stronki dla rodziców natrafiam na różne propozycje zabaw;) I tak też mi się wspomniała zabawa "Stary niedźwiedź mocno śpi" - aż mi łezka zakręciła się w oku jak wspomniałam dzieciństwo i zabawy w "zerówce" w Stary niedźwiedź mocno śpi :)) hehe a w domu nikt się nie chciał ze mną bawić - tylko cioteczka jka przyjeżdzała w odwiedziny to sie dawała namówić i razem z bratem i siotrą był fun dopóki ciocia się nie zmęczyła :)))

ehhh
o tak ... :) a teraz od 3 dni moja córka chodzi do zerówki i się w to bawi :)

Stary niedźwiedź mocno śpi

03 wrz 2009 - 16:55:44

Cytat
Czarna76k
tez to pamietam:-) jeszcze bylo: "mam chusteczke haftowana....." i " ktos tam mial czterech czy siedmiu synow...." jakos tak.
"chusteczka " była fajna :) ale o tych synach to nie znam ;) pamiętam jeszcze-"Gąski,gąski do domu..."

Stary niedźwiedź mocno śpi

03 wrz 2009 - 18:13:04

o synach to bylo tak: Ojciec Abraham mial siedmiu synow, siedmiu synow mial Ojciec Abraham...... dalej nie wiem:D
liska tez kojarze.
W ogole kiedys to bylo faaaajnie. Bawilo sie w podchody, w wybory miss, w dwa ognie, w siatkowke, w noge, w gume skakalo i w kreconke:DDDD Uwielbialam skakac w gume! Pamietam jak w szkole 10 min przerwy i zamiast cos zjesc czy isc siusiu to rozkladalo sie gume i skakalo............zawsze 10 minut, co tam siusiu:DDDDD
A teraz???? komputery, bary, papierosy itp - nie do pomyslenia kiedys.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-03 18:24 przez Czarna76k.

Stary niedźwiedź mocno śpi

13 paź 2009 - 14:19:12

a ja bawię się z moim 2,5 rocznym synkiem w ''baloniku mój malutki...'' i ''koło,koło kręci się wesoło...''

Stary niedźwiedź mocno śpi

13 paź 2009 - 14:21:53

Znam jeszcze zabawę o ojcu Wergiliuszu: Ojciec Wergiliusz uczył dzieci swoje a miał ich wszystkich sto dwadzieścia troje...

Stary niedźwiedź mocno śpi

13 paź 2009 - 16:01:17

Cytat
grasob
Znam jeszcze zabawę o ojcu Wergiliuszu: Ojciec Wergiliusz uczył dzieci swoje a miał ich wszystkich sto dwadzieścia troje...
balonika i ojca wirgiliusza tez znam :) świetne zabawy :)

Stary niedźwiedź mocno śpi

13 paź 2009 - 16:25:44

Cytat
Czarna76k
o synach to bylo tak: Ojciec Abraham mial siedmiu synow, siedmiu synow mial Ojciec Abraham...... dalej nie wiem:D
liska tez kojarze.
W ogole kiedys to bylo faaaajnie. Bawilo sie w podchody, w wybory miss, w dwa ognie, w siatkowke, w noge, w gume skakalo i w kreconke:DDDD Uwielbialam skakac w gume! Pamietam jak w szkole 10 min przerwy i zamiast cos zjesc czy isc siusiu to rozkladalo sie gume i skakalo............zawsze 10 minut, co tam siusiu:DDDDD
A teraz???? komputery, bary, papierosy itp - nie do pomyslenia kiedys.


Ja też pamiętam te zabawy i skakanie w gumę ;-))i skakankę hehe

zweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

Stary niedźwiedź mocno śpi

13 paź 2009 - 17:26:35

A ja ze swoją 1,5 roczną córką bawię się w balonika i kółko. Wystarczy jej powiedzieć "kółko" a ona już ręce wyciąga i ciągnie kogoś (mnie lub męża) do zabawy.

A co do gumy to fakt pamiętam jak się całymi dniami skakało w gumę lub w kabel i nieważne ile lat się miało i jakiej płci się było bawiło się całe podwórko... ach :)
A teraz to już nawet place zabaw likwidują u mnie w mieście.

Stary niedźwiedź mocno śpi

14 paź 2009 - 13:21:36

CICHUTEŃKO SIĘ ZAKRADA NIC NIKOMU NIE POWIADA...

tak tak, troche drastyczne, teraz to widzimy :)

Stary niedźwiedź mocno śpi

14 paź 2009 - 13:24:38

Cytat
gato30
było cos takiego ;" chodzi lisek koło drogi nie ma reki ani nogi...";(troche drastyczne)
a dalej pustka-nie pamietam, hi,hi

cichuteńko się zakrada nic nikomu nie powiada...
dalej nie wiem :)

ale tak drastyczne, jakos sobie radzil o jednej nodze :)

Stary niedźwiedź mocno śpi

14 paź 2009 - 13:31:14

Cytat
gato30
było cos takiego ;" chodzi lisek koło drogi nie ma reki ani nogi...";(troche drastyczne)
a dalej pustka-nie pamietam, hi,hi

Ja znam wersję.. "Komu Lisek przyodzieje ten się nawet nie spodzieje"...( cokolwiek to nie znaczy) ;-)
- faktycznie to straszne..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-14 13:33 przez madziaR78.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

tekst dziecka który rozwalił Cię na łopatki