Obecnie rozmawiamy o:

świetna restauracja

gorący temat

Prostowanie włosów

godzinę temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

5 latki

18 lis 2009 - 11:33:43

Cytat
madziorkaa87
A co mozna kupic 5letniemu chlopczykowi ktory jest rozpieszczony bo rodzice mu kupują wszystko:/
hmmm może puzzle z jego własnym zdjęciem? jest wiele punktów które robią takie cuda :) wydaje mi się ze ma idealny wiek na puzzlowe zabawy a jak zobaczy na nich siebie to pęknie z dumy ;)))

5 latki

22 lis 2009 - 15:40:32

Ja na urodzinki już kupiłam różową sukienkę w kwiatki bo moja córcia chce być czarodziejka czy wróżką. Wystarczy zobaczyć czym się interesuje. Moja córcia interesuje się Barbie domkami i puzlami to coś daje mi do myślenia.

5 latki

22 lis 2009 - 15:51:44

Moja zażyczyła sobie atlas nieba i globus świata.
Barbie jej nie interesują, ona uwielbia kosmos, książki o wynalazkach i inne

5 latki

22 lis 2009 - 16:54:52

WazBoa - zupełnie jak ja w dzieciństwie :) Lalkami się nie bawiłam, wszędzie tylko kosmos i mapy miałam :) Można też kupić jakiś ładny, ilustrowany atlas świata, pewnie też by się spodobał :)

A co na prezent? personalizowane książeczki proponuje (to takie, których bohaterem jest dane dziecko) :P Po więcej informacji zapraszam na priva :)

5 latki

22 lis 2009 - 17:51:46

Cytat
memoria
WazBoa - zupełnie jak ja w dzieciństwie :) Lalkami się nie bawiłam, wszędzie tylko kosmos i mapy miałam :) Można też kupić jakiś ładny, ilustrowany atlas świata, pewnie też by się spodobał :)

A co na prezent? personalizowane książeczki proponuje (to takie, których bohaterem jest dane dziecko) :P Po więcej informacji zapraszam na priva :)

Dokładnie,te książeczki są rewelacyjne. Wystarczy wstukać w google- wydawnictwo NIEBIESKI SŁOŃ i już...są różne do wyboru.POLECAM!!!:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

DOMOWE PRZEDSZKOLE