Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

szkoła:)

20 paź 2009 - 18:38:12

moj synek ma w sobote pasowanie na ucznia

pierwsza powazna impreza w szkole...:)

szkoła:)

20 paź 2009 - 19:28:24

Cytat
Aga2404
no czy zbym tylko ja miała dziecko w wieku szkolnym??
moj Kamil idzie do zerówki
a jego wyprawka to wielka porazka
na cholere dziecku kalka,szary papier,papier ksero ,gra dydaktyczna i ceratka na stół...................... ale o fartuszku nie wsponieli co by sie dziecko nie wybrudzilo wazne zeby stól był czysty heheeh


Ja mam córkę w drugiej klasie :) i tam jest więcej takich rzeczy potrzebne od różnych rozmiarów bloku po wszystkie bez mała przybory do szkoły o to po kilka sztuk z każdej rzeczy oprócz plecaka do szkoły i ten z resztą musi być razy 2 na zmianę jak się jeden wybrudzi:) i książek w tym roku cała wyprawka kosztowała mnie dokładnie 530zł nie licząc stroju na gimnastykę i odzieży oczywiście a co roku jest drożej i w porównaniu z przedszkolem ze szkołą tańsze jest przedszkole bo jak moja córcia chodziła do przedszkola to płaciłam za książki 70zł i 2 razy w roku po 30zł za wyprawkę i komitet rodzicielski

szkoła:)

02 lis 2009 - 09:55:02

Mój synuś zaczął zerówkę i wyprawkę kupowano w szkole oczywiście za nasze pieniądze,musiałyśmy tylko zaopatrzyć dzieci w fartuszek.No książki też mają ,więc nie obyło się bez dodatkowych kosztów.Zaznaczam,że nasza zerówka jest w szkole i nie jest to najlepsze rozwiązanie,mimo że mają osobne pomieszczenia.Na razie się mu podoba a należy do dzieci które mówią to co myślą.Pozdrawiam

szkoła:)

22 lis 2009 - 15:51:11

Mieszkam w małym miasteczku i tu jak nie podręczników kupno to ubezpieczenie to mus. Potem komitet 20zł na dziecko a trójka chodzi już do szkoły w tym jedno do przeczkola. No i jeszcze składki miesięczne na ich ręczniki papierowe i wycinanki i takie tam. Mając trójkę w szkole płacę miesięcznie 23zł na składki. Czyli na córkę starszą 8zł synka 5zł i córkę w przeczkolu 10zł porażka.
Jak byśmy nie umieli kupić wycinanki czy bloku czy nawet farb i nożyczek a co miesiąc nowych nie muszą mieć.

Monisia

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

4 MIESIAC DZIECKA