Obecnie rozmawiamy o:

skuteczna dieta

17 minut temu

informacje o żywieniu

35 minut temu

produkty do domu online

godzinę temu

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mój synuś urodził się terminowo,tak jak lekarz wyliczył :) Ważył 3700g i mierzył 56cm

moja młodsza córeczka się pośpieszyła również się urodziła w 8 mies. miała 3070 i 51 cm teraz ma prawie 1,5 roku i nie widac żeby była wcześniakiem:) na początku były małe problemy ze zdrówkiem ale na szczęście udało nam się z tego wyjść:)

Mój synek urodził się 9 dni przed terminem i ważył 4 kg i miał 54 cm.Teraz ma 3,5 roku i waży 19,5 kg( nie jest grubaskiem)

moja kochana córeczka urodziła sie w terminie jaki wyznaczył lekarz ważyła 3000 mierzyła 52 cm dostała 10 pkt ,teraz ma 3 latka i 3 miesiace i waży 17,5 i ma 104 cm ma długaśne nóżki,ogólnie jest wysoka:)

Moja córeczka też urodziła się miesiąc wcześnie, a ważyła bardzo mało bo 2300, a długości 48 cm. Po wyjściu ze szpitala (a byliśmy tydzień)jeszcze ta waga spadła do 2200. Teraz ma rok i nie widać po niej, że jest wcześniakiem tyle, że jeszcze sama nie chodzi.

A mój synek urodził się 1,5 miesiąca przed terminem i wazył niecałe 2800(50cm), ale to tylko dlatego, że lekarze dawali mi dożylnie hormon wzrostu, czy cos w tym stylu aby przyśpieszyć rozwój dziecka itp. Od 6 miesiąca miałam 2cm rozwarcia więc lezałam w szpitalu:/ A teraz mój skarb ma juz ponad 2 latka:)

JA URODZIŁAM 10 DNI PRZED TERMINEM MARYSIA WAŻYŁA 3720 WZROST 57 CM

<moderacja> Stosuj odpowiednie formatowanie tekstu (pogrubienie, podkreślenie, pochylenie, rozmiar czcionki, kolory, itp.) jeżeli naprawdę coś musisz podkreślić. Pisanie dużymi literami traktowane jest jako krzyk, a krzyczeć nie musisz



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-28 12:45 przez moderator.

ja urodziłam 3 tygodnie wcześniej, to był 37 tydzień ciąży więc od tego tygodnia dzieci nie uważa się za wcześniaków. Odkleiło mi się łożysko :/ Córka miała 2930 g/ 51cm i na dodatek zapalenie płuc i trafiła na oddział intensywnej terapii na 7 dni, myślałam że mi serce pęknie, oczywiście choroba wzięła się z oddziału na którym rodziłam bo co drugie dziecko tam choruje na zapalenie płuc.

Teraz córka ma 2 lata i 3 miesiące, odkąd jest w domu z nami to nie choruje (odpukać) i ma już 98cm wzrostu



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-06 10:51 przez magdalena1.

Moj synuś urodził sie tydzien przed terminem i wazył 3100 a teraz skonczył 2latka i wazy 11kg:)

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

moja Alicja urodzila sie 5 dni prze terminem wyznaczonym u lekarza, ale juz chciala wychoic, czop odszedl.... porod wywolywany naturalny 3400 i 54 dl.... teraz ma 12 m-cy i 14 dni i wazy 11 kg:)) taki ksiazkowy bobasek hehehehe:)

moja córcia urodziła się 2 tygodnie wcześniej

miała 2900g 50 cm ...
była drobniutka ale szybko nadrobiła:)
teraz ma prawie 3 latka i jest średnio pół głowy wyższa od rówieśników :)

Witam :)

Moja córcia CHCIAŁA się urodzić w 31tygodniu, ale dzięki lekarzom tak się nie stało :)
Ada wyszła 3dni po terminie z waga 3540g oraz 54cm :)

Mam znajoma ktora urodziła w 25tyg ciazy - potykajac sie o ''cos'' odszedl jej czop - zwichnęla stope - urodziła malenka Julcie ważacą niespełna 1kg w wielkosci i o wadze cukru :) urodziła naturalnie :) dziś Julcia ma ponad 3latka, jest okazem zdrowia i nie odbiega od rówieśników :)

a oprocz tego Ania mama Julci jak tylko Julka sie urodzila, ona wierzyla, ze obie sie nie poddadza pojechala po wozek kupila wyprawke WIERZYLA .... i dobrze ze WIERZYLA... :)

moja myszka urodziła się 7dni po terminie miałam 3kg i 53cm teraz ma 10miesiecy 8kg i 85cm

zweryfikowana
Posty: 1.477
Ostrzeżenia: 1/5

mój synek urodził sie 10 dni po terminie i jeszcze by siedział, ale miałam skierowanie zeby isc do szpitala i na kroplówce czyli chyba było to szybsze wywołanie, bo juz bym pomarszczony za długo siedział w wodzie u mnie:)
wazył 2980 58cm
a byłam gruba jak beka - miało byc niby wieksze dziecko wg usg na 3300 a było mniej



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-14 16:12 przez wera2604.

To tak samo jak w moim przypadku:) Też mi się spieszyło bo już dość miałam szpitala(leżałam przed porodem 2 tyg), lekarze twierdzili, że jeszcze czas mimo, że było 12 dni po terminie....miał być mały nie wiele ponad 2 kilo. W rezultacie ja drobna kobietka po 12 godz urodziłam synusia o wadze 3360 i 58 cm. Do dziś się śmieję, ze mu się urosło na tym szpitalnym jedzonku(ohyda:))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wasze maleństwa i zabawne lub zatrzymujace krew w zylach historie... Podzielcie sie nimi!!!