Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

operacja oczu

39 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

moje słoneczko się pośpieszyło i urodziła się w 8mc



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-27 17:39 przez moderator.

mojemu tez sie spieszyło ale nie aż tak: urodzil się 2,5 tygodnia wcześniej........

a ile ważył twój skarb bo moja 2800 i 48 cm

moj miał 3030.....ale od siostry córka urodzila w terminie i miala 275 i 50 cm
ważna ze zdrowe........ale pamiętam ze problemy byly z ubrankami-wszystkie wielkie.....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-28 12:37 przez moderator.

moja corcia tez sie urodzila przed terminem i wazyla 2600 :)

mój Synuś urodził się dobre dwa tygodnie wcześniej(3200/58cm) ,pewnie jeszcze by posiedział ale mieliśmy cc ze wskazań( zespół HELLP-a czy jest jeszcze jakaś Mamusia która ma doświadczenie z tym zespołem???)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-28 12:11 przez e_vie.

Moja córeczka też się urodziła 2 tyg.wcześniej. Ważyła 2650 , a miała 51 cm. Obecnie ma 16 miesięcy i waży 11 kg, nadal jest chudziutka ale wysoka.

Mój synek urodził się miesiąc wcześniej, bo już w brzuchu się nie mieścił, ważył 3450 i 56 cm:)) Duży byczek, a mama filigranowa:) Córeczka punktualna była 3050 i 52 cm.

nie mieścił sie w brzuchu?????

A MOJA CÓRKA URODZIŁA SIĘ 11 DNI PO TERMINIE I NA ODATEK TO NIE JEJ SIĘ ŚPIESZYŁO TYLKO MI:)ALE DZIĘKI BOGU,BO PRAWDOPODOBNIE TRAGICZNIE BY SIE TO SKOŃCZYŁO!
AHA A WAŻYŁA 3 350 I MIAŁA 57CM WZROSTU:))

<moderacja> Stosuj odpowiednie formatowanie tekstu (pogrubienie, podkreślenie, pochylenie, rozmiar czcionki, kolory, itp.) jeżeli naprawdę coś musisz podkreślić. Pisanie dużymi literami traktowane jest jako krzyk, a krzyczeć nie musisz



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-28 12:39 przez moderator.

moj synus 2 tyg czesniej sie urodzil a i tak mial 3650...

moja córcia urodziła się dokładnie w ten dzień który ja sobie wyliczyłam :) według lekarzy miała urodzić się 2 tygodnie później. Ważyła 2920 i mierzyła 53 cm-malutka drobinka

Moj synek urodził sie 2 tygodnie przed terminem, mial 51cm i 2470g, taki malusi okruszek;) Z ubrankiami byl wielki problem! Trzeba bylo pokupowac dla wczesniakow a i tak byly za duze;))

moja mała urodziła sie 11 dni po terminie z waga 3750 a długosc 57 cm

moja mimo że wcześniak dostała 10 punktów miała straszną żółtaczkę i spadała z wagi była dziennie na naświetlaniu byłam w szpitalu tydzień.po wyjściu mało cyca ciągnęła ale za to teraz do tej pory je pierś a ma już 9mc,ale jest i drugi problem bo nie chce siedzieć tzn sama się nie podniesie do siedzenia trzeba ją posadzić to wtedy siedzi ale taka zgarbiona jak narciarze ale 7-go idę z nią do neurologa.A drugi problem to że jest za mała 4cm według pediatry i na 11 listopad mam wizytę z nią u endokrynologa

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

umiejetnosci