Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SZYT SZCZYTÓW!

18 wrz 2009 - 19:25:57

Cytat
kashmir082
Nie znam sprawy Majorki, ale uważam że ostrzeżenia powinni dostawać osoby które na to zasłuzyły. Nie wiem czy Ty Majorkaa zasłużyłaś czy nie, Ale nie lepiej wyjaśnić sobie to na PW z osobą która dała ci to ostrzeżenie?

Kashmir bardzo cie prosze przeczytaj moje wypowedzi to dowiesz sie dlaczego nie zalatwilam tego na pw, z ta osoba sie poporstu nie dalo tego tak zalatwic :(

SZYT SZCZYTÓW!

18 wrz 2009 - 19:27:34

w ogóle ile wy macie lat? HALLO. najpierw piszecie smutne wątki jak to szafa się zmieniła bo nie ma moderatorów - źle.
Jak są jeszcze gorzej.
Stwórzcie swój własny portal i tam się rządźcie bo co chwila wam coś nie pasuje.
tak apropo ... zawalił Ci się świat? ; )



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-18 19:28 przez Aagubo.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.026

SZYT SZCZYTÓW!

18 wrz 2009 - 19:28:57

Cytat
MaJorkaaa
Cytat
kashmir082
Nie znam sprawy Majorki, ale uważam że ostrzeżenia powinni dostawać osoby które na to zasłuzyły. Nie wiem czy Ty Majorkaa zasłużyłaś czy nie, Ale nie lepiej wyjaśnić sobie to na PW z osobą która dała ci to ostrzeżenie?

Kashmir bardzo cie prosze przeczytaj moje wypowedzi to dowiesz sie dlaczego nie zalatwilam tego na pw, z ta osoba sie poporstu nie dalo tego tak zalatwic :(
Zrozumiałem tylko to, że dostałaś ostrzeżenie o treści "proponowanie sprzedazy umieszczamy w watku sprzedaz" więc albo zaproponowałaś sprzedaż w innym dziale niż OGŁOSZENIA-SPRZEDAŻ (co skutkuje ostrzeżeniem) lub też może to jakaś pomyłka?! Masz linka do tego wątku za który dostałaś ostrzeżenie?
Cytat
Aagubo
w ogóle ile wy macie lat? HALLO. najpierw piszecie smutne wątki jak to szafa się zmieniła bo nie ma moderatorów - źle.
Jak są jeszcze gorzej.
Stwórzcie swój własny portal i tam się rządźcie bo co chwila wam coś nie pasuje.
tak apropo ... zawalił Ci się świat? ; )
Też to zauważyłem, wczesniej pisali ludki "Halooo gdzie moderatorzy" a teraz jak jest nas wielu "że jest nas za dużo"
Uważam że zwiększenie liczby moderatorów spowodowało to, że mamy forum na oku, pilnujemy, sprzątamy - kiedyś moderatorów było mało, tzn mało (źle napisane) ale praktycznie tylko dwie osoby jako tako dawały sobie ze wszystkim radę. Teraz działalność moderatorów została zwiększona o 1100% i widać pierwsze efekty. Gdyby od początku tak było, nikt by się nie dziwił - Majorkaaa nie pije teraz do Ciebie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-18 19:31 przez kashmir082.

SZYT SZCZYTÓW!

18 wrz 2009 - 19:29:55

tak katasza na str. 2 wkleila linka ...

SZYT SZCZYTÓW!

18 wrz 2009 - 19:33:19

"Widzę szczyt, a za szczytem...zaszczyt za zaszczytem.." ;D

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.026

SZYT SZCZYTÓW!

18 wrz 2009 - 19:35:35

Cytat
MaJorkaaa
tak katasza na str. 2 wkleila linka ...
Hmm widziałem. Dośc kontrowersyjny post. Inna moderotarka zinterpetowała go na swój sposób, Jedna szafiarka pytała się o opinię, Ty napisałaś że masz do sprzedania taki sam tylko granatowy. W Twojej wypowiedzi nie było słowa odpowiedzi na pytanie autorki postu. Napisałaś że chcesz sprzedać taki granatowy. Cieżka sprawa...

Mozna było załozyć temat na Ogłoszenia-Sprzedam "Granatowy dres" i za pomocą PW wysłać linka do tematu autorce z tamtego wątku??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-18 19:37 przez kashmir082.

SZYT SZCZYTÓW!

18 wrz 2009 - 19:39:44

skoro taka wypowiedz zasluzyla sobie na ostrzezenie to podejrzewam ze to co zaproponowales Kashmir tym bardziej...

zweryfikowana
Moderator
Posty: 3.357

SZYT SZCZYTÓW!

18 wrz 2009 - 19:40:25

Ja nie wiem czy to o ten post dokładnie chodziło moderatorce ubasia5 .
Przeszukałam po prostu wypowiedzi MaJorkaaa i tylko to wydało mi sie odpowiednie - bo nigdzie indziej nie proponowała sprzedaży ...

nie będe podważać opini innej moderatorki ale wydaje mi sie ,ze powinny sobie to dziewczyny wyjaśnić na pw ...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-18 19:40 przez katasza.

SZYT SZCZYTÓW!

18 wrz 2009 - 19:40:49

a mi wczoraj zablokowali konto bo jestem niezweryfikowana i sprzedawalam ciuchy... chetnie bym zweryfikowala swoje konto ale niestety nie mam konta w banku :/ jestem uczciwą osoba a wiele osob uwaza mnie za oszustke tylko dlatego ze nie mam zweryfikowanego konta :/ bez przesady ! nie kazdy kto jest niezweryfikowany jest oszustem !!!!!! powinien byc inny sposob weryfikacji !!!! :/

zweryfikowana
Posty: 1.568
Ostrzeżenia: 1/5

SZYT SZCZYTÓW!

18 wrz 2009 - 19:41:26

Cytat
kashmir082
Cytat
MaJorkaaa
tak katasza na str. 2 wkleila linka ...
Hmm widziałem. Dośc kontrowersyjny post. Inna moderotarka zinterpetowała go na swój sposób, Jedna szafiarka pytała się o opinię, Ty napisałaś że masz do sprzedania taki sam tylko granatowy. W Twojej wypowiedzi nie było słowa odpowiedzi na pytanie autorki postu. Napisałaś że chcesz sprzedać taki granatowy. Cieżka sprawa...

Mozna było załozyć temat na Ogłoszenia-Sprzedam "Granatowy dres" i za pomocą PW wysłać linka do tematu autorce z tamtego wątku??

i za takie GÓWNO ostrzezenia???????/ puknijcie sie w główke
a i tak jeszcze mnie dziwi ze ten watek tu nadal widnieje bo moderatorki potrafia takie zawadzajace zamykac he he



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-18 19:45 przez syreczka.

SZYT SZCZYTÓW!

18 wrz 2009 - 19:44:30

Ale MaJorkaaa tylko przy okazji wspomniała o tym dresie. Przeciez nie zalozyla oddzielnego tematu i nie oglaszala sie na wszystkie strony, ze chce go sprzedać. ;/

SZYT SZCZYTÓW!

18 wrz 2009 - 19:45:00

Cytat
syreczka
Cytat
kashmir082
Cytat
MaJorkaaa
tak katasza na str. 2 wkleila linka ...
Hmm widziałem. Dośc kontrowersyjny post. Inna moderotarka zinterpetowała go na swój sposób, Jedna szafiarka pytała się o opinię, Ty napisałaś że masz do sprzedania taki sam tylko granatowy. W Twojej wypowiedzi nie było słowa odpowiedzi na pytanie autorki postu. Napisałaś że chcesz sprzedać taki granatowy. Cieżka sprawa...

Mozna było załozyć temat na Ogłoszenia-Sprzedam "Granatowy dres" i za pomocą PW wysłać linka do tematu autorce z tamtego wątku??

i za takie GÓWNO ostrzezenia???????/ puknijcie sie w główke

pewnie zaraz dostaniesz ostrzezenie za wyraz na G.......;)
Cytat
tysiua
Ale MaJorkaaa tylko przy okazji wspomniała o tym dresie. Przeciez nie zalozyla oddzielnego tematu i nie oglaszala sie na wszystkie strony, ze chce go sprzedać. ;/
niektorzy poczuli WłADZę i musza ją okazac szaraczkom...:P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-18 19:46 przez Mallena.

zweryfikowana
Posty: 5.206
Ostrzeżenia: 1/5

SZYT SZCZYTÓW!

18 wrz 2009 - 19:45:43

wiecie co mam wrazenie ze jak tak dalej bedzie to polowa forum wyleci... rozumiem moderatorow, bo sama raportuje te wkurzajace mnie wszedzie reklamy, ale troche luzu chyba by sie przydalo...

SZYT SZCZYTÓW!

18 wrz 2009 - 19:48:41

Cytat
Sacrum
szkoda tylko że potraficie zakładać wątki w których tylko narzekacie na moderatorów i administracje, wtykacie błędy, naskakujecie.... a tego co się tu robi, aby utrzymać jakiś porządek docenić jakoś nie potraficie....

hmmm..jakoś się z tym nie zgodzę...
jestem tu dość krótko i nie zauważyłam, żeby były tylko wątki, w których dziewczyny żalą się na Waszą pracę :)
jeżeli już - to rozpaczliwie liczą i szukają Waszej pomocy w różnych kwestiach..

jakoś rozumiem zdenerwowanie Majorki i to, że poruszyła problem publicznie - skoro rozmowy pw i inne, nie odniosły skutku...

wecie jak to jest "uderzcie w stół a nożyce się odezwą" ...niestety czasami to jest jedyne wyjście :)

w momencie zwrócenia uwagi na liczbę moderatorów, faktycznie dostrzegłam Waszą zwiększoną ilość - mimo, że w ciągu ostatnich dni, nie było tylu osób zajmujących się tym :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 3.357

SZYT SZCZYTÓW!

18 wrz 2009 - 19:50:41

Cytat
KreujeWlasneJa
a mi wczoraj zablokowali konto bo jestem niezweryfikowana i sprzedawalam ciuchy... chetnie bym zweryfikowala swoje konto ale niestety nie mam konta w banku :/ jestem uczciwą osoba a wiele osob uwaza mnie za oszustke tylko dlatego ze nie mam zweryfikowanego konta :/ bez przesady ! nie kazdy kto jest niezweryfikowany jest oszustem !!!!!! powinien byc inny sposob weryfikacji !!!! :/

Zrozumcie jedno!!! To nie my ustalamy zasady . A zasady są proste - jesteś niezweryfikowana -nie masz prawa wystawiać ciuchów na sprzedaż/wymianę .
Dzisiaj cały dzień dostawałam wiadomości od osób niezweryfikowanych ,które prosiłam o nie wystawianie rzeczy na sprzedaż na półce "moje rzeczy" - pw ,w którym pisały,ze nie maja konta w banku .....

Regulamin wyraźnie mówi,ze skoro nie jesteś zweryfikowana - możesz TYLKO kupować rzeczy na szafie .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pompony cheerkeaderki..