Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SZYT SZCZYTÓW!

18 wrz 2009 - 19:00:50

ja dziekuje KATASZY ZA ZAANGAZOWANIE A PANNIE ktora wlepila mi OSTRZEZENIE gratuluje naprawde godnej polecenia postawy moderatora! ZA OSTRZEZENIE BARDZO DZIEKUJE, naprawde sobie starsznie zasluzylam ;DDDDDD wkleilam zdjecia? NIE!
Uczepiłaś sie i tylko tyle od siebie dodam.

Cytat
emiiily
Jeśli to o to chodziło to praktycznie każda z nas tu obecnych powinna dostać ostrzeżenie, bo... przynajmniej raz na pewno tak napisała. Dziewczyna nie wkleiła żadnego zdjęcia dresu, nie napisała, że zaprasza, nie była natarczywa. Nawet wątku o tym nie założyła.

CÓŻ.. jak ktos szuka tylko pwoodu by wlepic ostrzezenie to i taka pierdolka bedzie dobrym powodem. Ale jak ktos tu wspomnial, ta Pani tez lamie zasady szafy.pl :) jak widac sama sobie ostrzezenia nie walnie:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-18 19:02 przez MaJorkaaa.

SZYT SZCZYTÓW!

18 wrz 2009 - 19:06:40

Cytat
MaJorkaaa
ja dziekuje KATASZY ZA ZAANGAZOWANIE A PANNIE ktora wlepila mi OSTRZEZENIE gratuluje naprawde godnej polecenia postawy moderatora! ZA OSTRZEZENIE BARDZO DZIEKUJE, naprawde sobie starsznie zasluzylam ;DDDDDD wkleilam zdjecia? NIE!
Uczepiłaś sie i tylko tyle od siebie dodam.
Cytat
emiiily
Jeśli to o to chodziło to praktycznie każda z nas tu obecnych powinna dostać ostrzeżenie, bo... przynajmniej raz na pewno tak napisała. Dziewczyna nie wkleiła żadnego zdjęcia dresu, nie napisała, że zaprasza, nie była natarczywa. Nawet wątku o tym nie założyła.

CÓŻ.. jak ktos szuka tylko pwoodu by wlepic ostrzezenie to i taka pierdolka bedzie dobrym powodem. Ale jak ktos tu wspomnial, ta Pani tez lamie zasady szafy.pl :) jak widac sama sobie ostrzezenia nie walnie:D

tak już jest :) zawsze widzi się wady i błędy innych a na swoje nie zwraca się uwagi ;)

SZYT SZCZYTÓW!

18 wrz 2009 - 19:08:41

i to jeST przykre.. nie wspomne juz o wspolpracy, odpowiedz dostalam od innej moderatorki.. tamta potrafila mi napisac "SZUKAJ SOBIE W DZIALE MODA" ;D ale coz sa ludzie i ludzie:D

SZYT SZCZYTÓW!

18 wrz 2009 - 19:09:28

A czy Ty sie tak denerwujesz :)
Jakims glupim ostrzezeniem ?
Do 10 i tak Ci jeszcze dózo brakuje wiec olejj to :p

SZYT SZCZYTÓW!

18 wrz 2009 - 19:10:43

Masz jeszcze 9 zyc ;D

SZYT SZCZYTÓW!

18 wrz 2009 - 19:11:08

Wyjasnilam dlaczego, moderator nie jest tu tylko by wywyzszac się swoja "władza" albo "sędziowskie" zasady miec, warto tez wyjasniac, pomogac.
a ta Pani to niestety nie wykazala sie niczym wiecej po za nieuprzejmoscia. Trudno. Ale takich moderatorów byc nie powinno, wierze jednak mocno w to że innej szafowiczki tak nie potraktuje.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-18 19:12 przez MaJorkaaa.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.284

SZYT SZCZYTÓW!

18 wrz 2009 - 19:12:11

meow-meow wybacz ale nawet jeśli ktoś nie siedzi dziś dlugo na szafie tym bardziej nie powinien mówić że nie widzi pracy nowych
dziś nawet z domu nie wyszłam bo chciałam porządnie uprzątnąć i nie jest łatwo bo się sprzątanie a za 30 minut 15 nowych wątków ogłoszeń w Moje zdobycze heh i znów nie widać ze coś robilismy :) i tak owszem zgadzam sie z wami marnujemy czas jako moderatorzy na usuwanie i przenoszenie watków nim zająć się poważniejszymi ostrzeżeniami i kłotniami na forum oraz spamowaniem, bo nie na wszystko jest czas :) a sprzątać za każdym razem trzeba :)

oj kochane bedzie dobrze, więcej pozytywnego myślenia, wiem że trudno w takich sytuacjach jak Majorkaa ale myślę ze wszystko sie wyjaśni, pamiętajcie że na moderatorów też możecie składać zażalenia byleby z kulturą i rzetelnie.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

SZYT SZCZYTÓW!

18 wrz 2009 - 19:13:37

szkoda tylko że potraficie zakładać wątki w których tylko narzekacie na moderatorów i administracje, wtykacie błędy, naskakujecie.... a tego co się tu robi, aby utrzymać jakiś porządek docenić jakoś nie potraficie....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-18 19:15 przez Sacrum.

SZYT SZCZYTÓW!

18 wrz 2009 - 19:16:04

Cytat
MaJorkaaa
i to jeST przykre.. nie wspomne juz o wspolpracy, odpowiedz dostalam od innej moderatorki.. tamta potrafila mi napisac "SZUKAJ SOBIE W DZIALE MODA" ;D ale coz sa ludzie i ludzie:D

wiadomo ze sa osoby kompetentne na szafie kilku moderatorow ich prace sie docenia ...ale sa takie osoby ze teraz ( jak ubasia ) beda sie chełpic "władza" chociazby przez takie potrktowanie - zero wyjasniej i chamska odpowiedz......bardzo nie ładnie

SZYT SZCZYTÓW!

18 wrz 2009 - 19:16:58

Cytat
Sacrum
szkoda tylko że potraficie zakładać wątki w których tylko narzekacie na moderatorów i administracje, wtykacie błędy, naskakujecie.... a tego co się tu robi, aby utrzymać jakiś porządek docenić jakoś nie potraficie....


no, też tak uważam.Kłócić się każda potrafi, ALE empatii za grosz;-)

SZYT SZCZYTÓW!

18 wrz 2009 - 19:19:02

no wiesz to tylko ludzie i mogą się mylić. ja np dostałam karniaka który ZUPEŁNIE nie jest adekwatny do popełnionej przeze mnie rzekomo zbrodni. broniłam dziewczyny na którą napadły krwiożercze szafowiczki mówiły że jest brzydka ,wyśmiewały ją itp wyobraźcie sobie,że to ja dostałam karnego bo gdzieś tam użyłam słowa 'du**' ok rozumiem nie można pisać brzydkich słów- moderatorka mogła więc napisać w uzasadnieniu,że użyłam wulgaryzmu ale NIEEE po co być tak dokładnym ona napisała ' użytkowniczka wypisuje obraźliwe treści na forum'-czy jakoś tak kliknijcie w moją czerwoną jedynkę to zobaczycie jak dokładnie brzmi zarzut. śmiech na sali!!!

SZYT SZCZYTÓW!

18 wrz 2009 - 19:19:03

Ale nie czepiaj sie mojej wypowiedzi;p Skoro nie widzialam Waszej pracy to oznacza, ze jednak jest to mozliwe. Nie mowie, ze dzis niczego nie zrobilyscie. Po prostu jakim cudem mam sprawdzic to, ze pousuwane sa jakies tam watki, skoro ich w ogole nie widzialam... To jest jakis bezsens.
Przeciez nie bede specjalnie sprawdzala nowych moderatorow. Wszystko wyjdzie z czasem. Nie jestem administratorem, ze bede Wam mowila co robicie zle, a co dobrze.
I owszem, ja potrafie docenic prace administracji i moderatorow. Ale wiadomo, ze kazdemu nie dogodzisz :) Przyjdzie i czas kiedy i Wam beda dziekowac za to, ze sprawujecie nadzor :) Tylko troche pokory... Nie rzucajcie sie na kazdego, bo to dziala w obie strony!

SZYT SZCZYTÓW!

18 wrz 2009 - 19:23:03

ja potrafie rowniez pogratulowac moderatorom dobrej pracy na tym forum! Niestety ta Pani kompetnie sie nie spisala. Poprosilam a dostalam kategoryczne NIE.. wiec przepraszam ale tak byc chyba nie powinnno?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.026

SZYT SZCZYTÓW!

18 wrz 2009 - 19:23:29

Nie znam sprawy Majorki, ale uważam że ostrzeżenia powinni dostawać osoby które na to zasłuzyły. Nie wiem czy Ty Majorkaa zasłużyłaś czy nie, Ale nie lepiej wyjaśnić sobie to na PW z osobą która dała ci to ostrzeżenie?

SZYT SZCZYTÓW!

18 wrz 2009 - 19:23:52

czyzby Mount Everest?;P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pompony cheerkeaderki..