Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SZYT SZCZYTÓW!

18 wrz 2009 - 18:12:29

I mam pochwalac zachowanie każdego moderatora? TO JEST JUZ SZCZYT WSZYSTKIEGO! Pewna Panna moderator jak daje ostrzezenie to chyba az tak jej ciezko nie bedzie napisac ZA CO ? Zbyt wiele wymagam?
To raz a dwa.. GDZIE ZLAMALAM REGULAMIN ? Jasno i na temat proszę SZANOWNA PANI MODERATOR ! A nie bedziesz mnie tu pouczała.
Bardzo prosiłabym o przeanalizowanie sprawy przez innych moderatorów i w miare możliwosci wyjasnienie za co.
Uważam, że nie zlamałam żadnego regulaminu, nigdzie nie proponowałam sprzedazy na żadnym wątku. Niesłuszne ostrzeżenie.
Moderator miał służyc pomocą, wyjaśnieniu jakiś nieporozumień, służyc zyczliwoscia. U TEJ Pani tego zabrakło. W swojej wiadomosci nawet konkretnie nie wskazała powodu dla ktorego przyznala mi ostrzeżenie. Napisala mi tylko pouczającą wiadomosc pw, ŻE NIE W MOIM INTERESIE JEST TO CO ONA ROBI. Owszem, ale kolo nieslusznego ostrzezenia mam przejsc obojętnie? Kpina.

P.S. nie wiem jak to sie stalo że watek pojawil się w "gwiazdach" chyba z nerwow za szybko wcisnelam;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-18 18:41 przez MaJorkaaa.

SZYT SZCZYTÓW!

18 wrz 2009 - 18:14:44

Może nastepny sędzia piłkarski, tym razem w spódnicy....:P

SZYT SZCZYTÓW!

18 wrz 2009 - 18:15:11

podpisuję się! myślą że są najlepsze a to nie prawda!

SZYT SZCZYTÓW!

18 wrz 2009 - 18:15:47

Chyba masz za reklame swojej szafy na forum, czyli jak wyzej napisono w ostrzezeniu - proba sprzedazy , a w jakich okolicznosciach to juz nastapilo to ja nie wiem. :P

SZYT SZCZYTÓW!

18 wrz 2009 - 18:16:01

NAPRAWDE ZROZUMIALABYM UCZCIWE OSTRZEZENIE, wiedzac że nie zlamalam zasad i dostalam ostrzezenie to juz naprawde idzie sie wkurzyc.

Cytat
xxRoSeSxx
Chyba masz za reklame swojej szafy na forum, czyli jak wyzej napisono w ostrzezeniu - proba sprzedazy , a w jakich okolicznosciach to juz nastapilo to ja nie wiem. :P

no i tu bol bo nie reklamowalam swojej szafy... gdybym wiedziala że to zrobilam - nie bylo by tego watku!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-18 18:16 przez MaJorkaaa.

SZYT SZCZYTÓW!

18 wrz 2009 - 18:18:07

norma ;]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-18 19:06 przez TrueToMyself.

SZYT SZCZYTÓW!

18 wrz 2009 - 18:20:49

ja naprawde jestem w stanie zrozumiec i uszanowac SLUSZNE ostrzezenie, ale jezeli nie bylo ŻADNEGO DOWODU NA TO to w takim razie ZA CO ?

SZYT SZCZYTÓW!

18 wrz 2009 - 18:20:59

Wiem jak to jest - teraz to juz na prawde czasami daja 'za nic' - np. dziewczyna umieszcza jakis temat w zlej kategorii to juz ostrzezenie - skad mamy wiedziec czy np. temat o naszym mężu / chlopaku umiescic w dziale 'MEZCZYZNI' , czy 'ZYCIE INTYMNE' - czasami jest to paranoja...

Nie przejmuj sie . :* <przytul> jedno ostrzezenie to nic. :)

zweryfikowana
Super Moderator
Posty: 9.131

SZYT SZCZYTÓW!

18 wrz 2009 - 18:22:16

Nic nie pobije moderatorów z allegro !:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.329

SZYT SZCZYTÓW!

18 wrz 2009 - 18:22:35

Spokojnie...drogie szafowiczki.Moderatorzy są tu po to aby pilnować porządku na forum.Wątki mają mieć swoje miejsce i nie chcemy mieć bałaganu.Naprawdę staramy się w miarę swoich możliwości na tyle ile możemy.Prosimy o nie łamanie regulaminu które niestety zbyt często są łamane.

SZYT SZCZYTÓW!

18 wrz 2009 - 18:22:40

nudzi im się poprostu, zamiast gonić za oszustami to wlepiają ostrzeżenia za byle g... :)

SZYT SZCZYTÓW!

18 wrz 2009 - 18:22:42

jestem pewna na 100% że zaraz zamkną wątek hehe.Zawsze jak się mówi prawdę o moderatorach tej szafy to od razu zamykają,makabra:) Ja też już się zorientowałam że z nimi ciężko się wogóle dogadać:/Raz dostałam komentarz ,,bez szału"i dziewczyna która mi wystawiła sama napisała że chciała dać ,,ekstra" ale przez pomyłkę w pośpiechu kliknęła na,,bez szału"i mówiła że napisała do moderatorów o tym i żeby jakoś to usuneli no ale nic z tego:/Było to jakieś pare miesięcy temu i do tej pory nic.Kiedy indziej dostałam ostrzeżenie za Spamowanie a nigdy tego nie robiłam:/Wogóle ta szafa mnie już dobija.Jeszcze na początku było jakoś ciekawiej i był jakiś porządek a teraz to szkoda gadać.

SZYT SZCZYTÓW!

18 wrz 2009 - 18:23:57

NIE NO TO JEST JUZ SZCZYT SZCZYTÓW! ODPISALA MI ZE ONA JEST TERAZ ZAJETA CZYM INNYM I ZE MAM SOBIE SAMA POSZUKAC TEN WATEK! CZY WY TO ROZUMIECIE? BO JA JESTEM W TOTALNYM SZOKU. 2 DNI JEST MODERATORKĄ ... SKANDAL!!!!!!!!!!!!
I WCALE SIE NIE DZIWIE ŻE TAKA PANI JAK TA BUDUJE PIEKNY WIZERUNEK MODERATOROM!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-18 18:26 przez MaJorkaaa.

SZYT SZCZYTÓW!

18 wrz 2009 - 18:26:53

Cytat
xxRoSeSxx
Wiem jak to jest - teraz to juz na prawde czasami daja 'za nic' - np. dziewczyna umieszcza jakis temat w zlej kategorii to juz ostrzezenie - skad mamy wiedziec czy np. temat o naszym mężu / chlopaku umiescic w dziale 'MEZCZYZNI' , czy 'ZYCIE INTYMNE' - czasami jest to paranoja...

dokładnie za nic:/Zamiast zadbać żeby jak najwięcej osób chciało korzystać z ,szafy to raczej wszystkich chca wywalić.Ktoś zostaje moderatorem i potem myśli że ma władzę na szafie to sobie porozdaje ostrzeżenia.makabra

SZYT SZCZYTÓW!

18 wrz 2009 - 18:27:01

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-18 19:06 przez TrueToMyself.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pompony cheerkeaderki..