Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

transportery taśmowe

47 minut temu

sprawdzony stomatolog

51 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 330
Ostrzeżenia: 2/5

Moj chłopak jest chory...

16 wrz 2009 - 13:19:51

... ma miażdżycę serca. Lekarze dali mu 9 lat życia. Kocham go, ale jak ja mam z tym żyć? Kiedyś zostanę sama, moze jeszcze z kilkuletnim dzieckiem...


Czy ktoś coś wie o takiej chorobie? Czy rzeczywiście może umrzeć? Zastanawiam się jakim cudem lekarze przewidzieli ze umrze za 9 lat ;/
Jest mi tak ciężko;(

Moj chłopak jest chory...

16 wrz 2009 - 15:58:27

Bardzo mi przykro z tego powodu. Może da się jakoś podratować Twojego chłopaka? Gdzieś czytałam o czyszczeniu zwałów które tworzą zatory, a te później zawały serca itp itd. Może zamiast teraz się załamywać to otrzyj łzy i idźcie do innych lekarzy. Może jest szansa na dłuższe życie??

niezweryfikowana
Posty: 926
Ostrzeżenia: 1/5

Moj chłopak jest chory...

17 wrz 2009 - 13:23:37

Cytat
laura156
[... ]zwałów [...]

a nie złogów?

Cytat
gosiienka
... ma miażdżycę serca. Lekarze dali mu 9 lat życia. Kocham go, ale jak ja mam z tym żyć? Kiedyś zostanę sama, moze jeszcze z kilkuletnim dzieckiem...
Czy ktoś coś wie o takiej chorobie? Czy rzeczywiście może umrzeć? Zastanawiam się jakim cudem lekarze przewidzieli ze umrze za 9 lat ;/
Jest mi tak ciężko;(

Skoro lekarze dają mu 9 lat, to szafowiczki chyba NIE POTRAFIĄ podać innych "prognoz". o samej chorobie można wiele znaleźć w Internecie, jeśli tylko się chce i potrafi szukać.

Moj chłopak jest chory...

17 wrz 2009 - 14:06:00

Cytat
pisofszit
[
a nie złogów?
złogi się tworzą a złogi które się oderwały i zatykają tętnicę tworzą zwały.

Moj chłopak jest chory...

18 wrz 2009 - 21:05:43

więc daj mu najlepsze 9 lat jego życia jeśli go kochasz

Moj chłopak jest chory...

18 wrz 2009 - 21:13:02

pier**lą jak to lekarze... u nas w szpitalu chcieli odłaczac kolesia od respiratorow(rzekomo mozg umarl) rodzice nie pozwolili i chlopak teraz normalnie zyje... miażdzyca tetnicy serca to nie nowotwor, poł polski ma miażdzyce i zyje z nia dlugie lataj... niech nie je zlego cholesterolu czyli pochodzenia zwierzęcego, dowiedz sie cos o czyszczeniu żył , sa jeszcze sztuczne zyly - bypass'y

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POŁOWINKI! POMOCY