Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Cześć, czy ktoś wypłacał ostatnio kasę z salda i ma jakieś problemy? Jest kolejna zmiana Regulaminu w temacie wypłaty z salda co do terminu wypłaty, ale teraz czytam tu i ówdzie, że np. wypłaty z salda mają status zrealizowanych, a kasy nie ma na kontach. Czy ktoś miał taki problem ostatnio? Podbijcie, podzielcie się informacją, bo ja często płaciłam na salda za zakupy i nie chciałabym komuś tak blokować kasy. Jak macie status wypłaty zrealizowanej to kasa na koncie jest zgodnie ze statusem czy nie ma?

Bardzo słusznie poruszony temat ..... ja mam właśnie taką sytuację . Status wypłaty zrealizowanej jest na dzień 3.06.2020 r. a pieniędzy na koncie bankowym ciągle nie ma . Ciekawa jestem gdzie podziały się moje pieniądze .

Powiadamiam Was dziewczyny , że przed chwilą sprawdzałam w moim banku .....pieniądze już są na koncie . Wypłatę zleciłam 1.06.2020 r. realizacja 3.06.2020 r........a pieniądze wpłynęły na moje konto dzisiaj tj . 10.06.2020 r. WSPANIALE !!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-06-10 11:32 przez Nineczka612.

Bo teraz w nowym regulaminie pisze ze zlecenia wplaty na konto będą raz w miesiącu i to w pierwszy wtorek miesiaca

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

No właśnie dziwny ten status wypłaty zrealizowanej przez kilka dni, a kasa na koncie po tygodniu. To chyba jest jaki błąd, bo normalnie jak nie to jest siara jakaś. Dobrze, że się kasa ostatecznie pokazała u jej właściciela, ale no właśnie.

Co do zlecania wypłat, o których tutaj wspomniano to od 26.05.2020 widzę nową zmianę w Regulaminie:
teraz jest:
VIII. Transakcje: (...) pkt 12. (...) Środki zlecone do wypłaty (przelewy) są realizowane co wtorek.
a wcześniej było:
VIII. Transakcje: (...) pkt 12. (...) Środki zlecone do wypłaty (przelewy) są realizowane raz w miesiącu (w każdy pierwszy wtorek miesiąca).

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Smog a stan naszych płuc