Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

gorący temat

wakacje last minute

11 minut temu

Budowa domu

36 minut temu

najtańsza apteka

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zakochałem się

07 maj 2020 - 09:37:45

Witam, piszę tutaj ponieważ jest tu spora ilość kobiet i mam nadzieje, że któraś pomoże.
Jestem chłopakiem i mam 25 lat.

Moja sytuacja wygląda tak, że znam już kilka miesięcy pewną dziewczynę (21 lat). Pisała mi na facebooku, że mnie kocha i się jej podobam. To, że się jej podobam powiedziała mi w twarz. Pytała czy też ją kocham to byłem neutralny, bo miała kontakt z swoim byłym. Ostatnio mi powiedziała, że go zablokowała i w ogóle nie pisze z nim. Mówiła też, że nie spotyka się z żadnym chłopakiem tylko ze mną. Na ostatnim spotkaniu jak byliśmy to jej powiedziałem, że mi się podoba i zależy mi na niej to odpowiedziała, że też jej się podobam i potem siedzieliśmy przytuleni dosyć długo za rękę. Zapytałem ponownie na fb czy mnie kocha to od razu zapytała mnie czy ja ją kocham to jej odpisałem, że tak kocham i dlaczego i za co. Było jej strasznie miło i dziękowała, Od ostatniego spotkania (tydzień) ciężko się z nią spotkać po prostu nie chce wyjść na spacer. Tęskni za mną i ja też. Kiedyś też pytała czy chce coś więcej z nią i nie odpowiedziałem, bo miała kontakt z byłym. Nie wiem może potrzebuje czasu? Pisała, że jak będzie mieć czas to się odezwie.
Chce z nią porozmawiać o nas na najbliższym spotkaniu i powiedzieć co do niej czuje, że ją kocham.
Jak myślicie kupić jakiś mały bukiecik czy róże jak dojdzie do tego spotkania i potem z nią porozmawiać?
Co myślicie na ten temat?


@edit
Wczoraj powiedziałem jej, że ją kocham zapytałem czy ona mnie też to odpowiedziała, że tak.

Potem po prostu ona mnie pocałowała kilka razy. Dzisiaj lub jutro będziemy się widzieć i rozmawiać na ten temat w cztery oczy. Napisała mi, że wie co ma już powiedzieć. Boję się trochę...



Kupić jakąś róże na te spotkanie, które lada moment się odbędzie? Rozmowa o Nas.

(zobacz zmiany)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-05-10 14:18 przez bolek123.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Hej kto mi pomoże sprzedać : /