Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chłopak- co zrobić?

29 gru 2019 - 10:57:48

Jestem z moim chłopakiem prawie 2 lata. Od roku kłócimy się o głupoty ponieważ nie mam do siebie dystansu. Oczywiście pracuje nad tym i jest coraz lepiej bo bardzo się kochamy i nie chcemy zrywać. Niestety jesteśmy po kilku poważniejszych kłótniach z czego po trzeciej zerwał ze mną bo gdy miałam problemy a on nie chciał mnie wesprzeć założyłam konto na portalu randkowym by znaleźć wsparcie. Wiem że było to głupie ale żałuję tego. Podczas tamtej kłótni przyznał się, że był na studniówce z koleżanką a nie powiedział mi dlatego że nie chciałabym aby poszedł. Teraz chciał przerwy po kłótni w święta przy jego rodzicach. Żartowaliśmy i robiło się coraz ostrzej. W pewnym momencie zapytałam czy go nie strzelić. On uznał że chce go "strzelić w pysk" czego ja nie miałam na myśli. Po jakimś czasie próbowałam z nim porozmawiać ale on przeobraził to w kłótnie gdy chciałam wrócić do domu. Wygarnął mi te wszystkie kłótnie i to co tamtego wieczoru powiedziałam. Wiem że bardzo to jego zabolało ale chcę to naprawić dlatego pracuje nad sobą. Macie jakieś rady/ pomysły jak przekonać go ponownie że chce to naprawić bo nad sobą pracuje i jest coraz lepiej i nie będzie już kłótni o byle głupotę?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sprzęt okulistyczny