Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zdjęcie w sukience bez biustonosza

29 sty 2019 - 11:26:09

Hej, wystawiam tu rzeczy od niedawna. Stosunkowo nowa niezweryfikowana użytkowniczka (użytkownik) prosi żebym wysłała jej zdjęcie w sukience bez biustonosza - powinnam się martwić czy to tutaj normalne? :D

zweryfikowana
Posty: 137
Ostrzeżenia: 1/5

Zdjęcie w sukience bez biustonosza

29 sty 2019 - 13:52:19

To jest normalne nie tylko tutaj ale i na O**LX czy V***nted.
TO tylko wyłudzacz zdjęć - znany na innych portalach sprzedażowych.
Tworzy nowe konta i wymyśla historie o urodzinach żony i zakupem dla niej sukienki ALE, żeby sprzedać musisz wykonać zdjęcie w sukience bez stanika. - oczywiście nie kupuje: konto bez komentarzy, utworzone w tym samym miesiącu
Po prostu nie odpowiadaj na wiadomości, blokuj delikwenta.

zweryfikowana
Posty: 1.135
Ostrzeżenia: 1/5

Zdjęcie w sukience bez biustonosza

05 kwi 2019 - 09:49:11

Mnie właśnie molestuje "taka" od paru dni, że jest po operacji piersi i nie może nosić stanika przez jakiś czas więc bardzo "jej" zależy, żeby zobaczyć jak leżą wybrane ciuszki... a wybrane to oczywiście wszystkie przezroczyste bluzki i staniki jakie mam na sprzedaż :P

Zdjęcie w sukience bez biustonosza

14 maj 2019 - 15:14:06

KarolciaStr

Wyludzacz

Nie wysyłajcie zdjęć!!!!!

Mnie oszukiwał do tego stopnia, że wysłał oszukane potwierdzenie wpłaty a potem grożąc mi żądał zwrotu tej kasy, bo zdjęcia wysłałam nie takie jakby chciał a kasa nawet na moje konto nie doszła!
Niedość, że wyłudza zdjęcia to jeszcze pieniądze!!!!

Przestał odpisywać, zrobię z tym konkretny porządek jeśli nie odezwie się. Tak nie może być.

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 1/5

Zdjęcie w sukience bez biustonosza

29 maj 2019 - 15:19:48

Takich od razu powinno się karać i blokować konta.

Zdjęcie w sukience bez biustonosza

29 maj 2019 - 17:33:13

tu dziwaków z róznymi zaburzeniami seksualnymi nie brakuje dlatego jak sie otrzymuje takie wiadomosci to najlepiej nie odpisywac i nie reagowac

Zdjęcie w sukience bez biustonosza

29 maj 2019 - 21:58:43

Dokładnie. Kiedyś dostałam propozycję, żeby wysłać zużytą, najlepiej "pachnącą" bieliznę... ;/ xD

Zdjęcie w sukience bez biustonosza

29 cze 2019 - 23:19:46

nie tylko tu prosi jakiś zboczuch o takie zdjęcia. Ja miałam tak na OLX i na Sprzedajemy.pl

Zdjęcie w sukience bez biustonosza

05 lip 2019 - 13:48:46

A to ciekawych rzeczy się dowiedziałam, kolejny sposób oszustwa ;(

Zdjęcie w sukience bez biustonosza

11 lip 2019 - 21:09:07

Również miałam tak na OLX. Zablokowałam od razu.

Zdjęcie w sukience bez biustonosza

29 lip 2019 - 11:47:52

Coraz więcej tego będzie, trzeba uważać.

zweryfikowana
Posty: 137
Ostrzeżenia: 1/5

Zdjęcie w sukience bez biustonosza

29 lip 2019 - 19:11:24

Rozumiem, że ktoś chce zdjęcia na osobie, na manekinie, w świetle dziennym ale taka prośba o zdjęcie bez stanika bo to dla "żony" to powinna się sprzedającej zapalić czerwona lamka, że jest coś nie tak z tą zachcianką. Niedługo ktoś poprosi o zdjęcie w sukience z palcem w nosie i też Sprzedająca MA! zrobić, bo on kupi.

Zdjęcie w sukience bez biustonosza

31 lip 2019 - 08:30:26

Jestem dwoma rękoma "ZA"

Zdjęcie w sukience bez biustonosza

05 paź 2019 - 19:04:46

Marcela-mazu, ta osoba lub TEN mnie tez prosiła o zdjęcia bez biustonosza i przestała się odzywać, czyżby o tej samej osobie mówimy? Administrator już powinien zablokować takie konto.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-10-05 19:09 przez ula.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Zdjęcie w sukience bez biustonosza

06 paź 2019 - 19:47:26

Ja nie wiem w ogóle po co na takie zapytania odpisywać i skąd w ogóle takie pytania/prośba o zdjęcie bez biustonosza. Można takie osoby blokować lub zgłosić jeśli takie wiadomości powtarzają się często /zrobić screena z wiadomości i zgłosić do Administratora/.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Suknia ślubna pomoc