Obecnie rozmawiamy o:

złota łazienka

gorący temat

Zapalenie pęcherza

44 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak zmienić swoje dane na vinted

20 lip 2018 - 19:51:52

jak moge zmienić swoje dane które sa nieaktualne i teraz mam przez to tylko problemy bo widze ze samoczynnie tego sie nie da prosze o pomoc

jak zmienić swoje dane na vinted

20 lip 2018 - 20:28:07

Kiedys tam założyłam konto 2-3 lata temu, zapomniałam danych i ostatnio założyłam nowe konto, wystawiłam ciuchy wydałam 20-30zł na podbijanie ich i zostałam zablokowana za "powielanie kont" do 2045 roku :) Niestety nikt mi nie oddał pieniędzy, nawet mi nie odpisują... Żenada



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-07-21 13:16 przez sointomalu.

jak zmienić swoje dane na vinted

20 lip 2018 - 21:46:50

miało byc szafa bo to chodzi o to konto a co do tego nie zgodze sie poniewaz tu kupuja bez pytan

zweryfikowana
Moderator
Posty: 493

jak zmienić swoje dane na vinted

20 lip 2018 - 23:17:18

chcesz zmienić dane do wysyłki? Wejdź w panel ustawień -> zakładka 'twoje dane' i tam masz 'zmień adres do wysyłki'

przy okazji zgadzam się z @sointomalu mi zablokowali konto nie wiadomo czemu i też nie mogę się doprosić o jakikolwiek kontakt z ich strony

jak zmienić swoje dane na vinted

21 lip 2018 - 00:21:00

Trzeba czytać Regulamin zanim się zacznie pisać głupoty. Na Vinted nie można mieć dwóch lub więcej kont i za złamanie tego punktu grozi zablokowanie wszystkich kont bez ostrzeżenia i bez dyskusji. Gdy mają jasną sytuację: dwa konta na te same dane, to blokują oba. Można za to poprosić później o usunięcie wszystkich kont i danych z serwisu po czym założyć jedno nowe konto.

jak zmienić swoje dane na vinted

21 lip 2018 - 17:56:36

Witam,
ja zostałam zablokowana na 45 lat na Vinted tak głupota jakich mało
wystawiłam dwa razy podróbkę, a trzecim razem napisałam w opisie replika i - ciach ,szlaban

a tam podrób było tyle ,aż się roiło, ale jak ktoś zawistny sobie ciebie upatrzy..
też teraz w końcu napisałam prośbę o usunięcie mojego konta i moich danych i mają mi potwierdzić na maila.
Napisz tak do nich i tyle , z potwierdzeniem ,że to zrobili.

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

jak zmienić swoje dane na vinted

21 lip 2018 - 20:21:59

@martusia877
dane do wysyłki zmienisz w ustawieniach konta - tak, jak wspomniała @Babilonia, czyli tutaj: https://szafa.pl/opcje.html?box=weryfikacja

Jeśli chodzi o zakupy - wystawiając ofertę, powinnaś mieć świadomość tego, że ktoś może daną rzecz kupić :) Po to jest opcja KUP TERAZ. Jeśli coś sprzedasz na innym serwisie, oferty na Szafie należy zaktualizować - jest to obowiązkiem sprzedającego (par VII, pkt. 3 Regulaminu) :)

zweryfikowana
Posty: 137
Ostrzeżenia: 1/5

jak zmienić swoje dane na vinted

26 lip 2018 - 08:35:36

Jak dla mnie Vinted obchodzi się w sposób niekulturalny z użytkownikami.
Jeśli ktoś chce wyjaśnić sprawę - np. założenie dwóch kont (przez dwie siostry na jednym komputerze) nie ma takiej możliwości.
Blokują do 2045 roku i nie odpisują na wiadomości.

A czy ktoś u nich po zablokowaniu, usunął konto i otworzył inne z powodzeniem?


Wiem, że o konkurencyjnym serwisie nie powinnam pisać, ale jeśli już taki wątek powstał to zaryzykowałam.

W tym miejscu chciałam pochwalić Moderatorów na Szafa.pl - ktoś ma jakąś sprawę, problem, zaraz osoba z obsługi się znajdzie, żeby Szafowiczowi pomóc.
I tak ma wyglądać kontakt z administracją!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-07-26 08:51 przez anian333.

jak zmienić swoje dane na vinted

03 sty 2019 - 13:21:57

jak uaktywnić profil zaufany jestem nowa weryfikacje mam?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

jak zmienić swoje dane na vinted

03 sty 2019 - 15:55:31

@vewavmichalak weryfikacja to tylko jeden z warunków. Do aktywacji Zaufanego Profilu potrzeba 30 komentarzy od 30 różnych osób i 97% komentarzy musi być pozytywne. Tak uaktywnia się ta odznaka.

jak zmienić swoje dane na vinted

03 sty 2019 - 18:33:21

a czy są jakieś podbicia promujące od razu 3 przedmioty a czw3arty np. gratis? czy t6ylko pojedynczo i który najlepszy do sprzedaży pozdrawiam;0

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

jak zmienić swoje dane na vinted

03 sty 2019 - 19:28:28

Z tego co się orientuję to pojedynczo bez gratisów na kolejny, ale ostatnio były tutaj konkursy, gdzie promowanie można było np. na miesiąc zdobyć. @vewavmichalak przejrzyj swój "panel ustawień", tam jest w większości intuicyjne wybieranie i jest opisane np. na co można saldo przeznaczyć, jak promować itp.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Lampiony wodne a fajerwerki