Obecnie rozmawiamy o:

Pediatra Kielce

13 minut temu

Ginekolog Rzeszów

15 minut temu

Budowa domu

29 minut temu

Jakie ogrzewanie domu

35 minut temu

wakacje last minute

43 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak zmienić swoje dane na vinted

20 lip 2018 - 19:51:52

jak moge zmienić swoje dane które sa nieaktualne i teraz mam przez to tylko problemy bo widze ze samoczynnie tego sie nie da prosze o pomoc

jak zmienić swoje dane na vinted

20 lip 2018 - 20:28:07

Kiedys tam założyłam konto 2-3 lata temu, zapomniałam danych i ostatnio założyłam nowe konto, wystawiłam ciuchy wydałam 20-30zł na podbijanie ich i zostałam zablokowana za "powielanie kont" do 2045 roku :) Niestety nikt mi nie oddał pieniędzy, nawet mi nie odpisują... Żenada



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-07-21 13:16 przez sointomalu.

jak zmienić swoje dane na vinted

20 lip 2018 - 21:46:50

miało byc szafa bo to chodzi o to konto a co do tego nie zgodze sie poniewaz tu kupuja bez pytan

zweryfikowana
Moderator
Posty: 493

jak zmienić swoje dane na vinted

20 lip 2018 - 23:17:18

chcesz zmienić dane do wysyłki? Wejdź w panel ustawień -> zakładka 'twoje dane' i tam masz 'zmień adres do wysyłki'

przy okazji zgadzam się z @sointomalu mi zablokowali konto nie wiadomo czemu i też nie mogę się doprosić o jakikolwiek kontakt z ich strony

jak zmienić swoje dane na vinted

21 lip 2018 - 00:21:00

Trzeba czytać Regulamin zanim się zacznie pisać głupoty. Na Vinted nie można mieć dwóch lub więcej kont i za złamanie tego punktu grozi zablokowanie wszystkich kont bez ostrzeżenia i bez dyskusji. Gdy mają jasną sytuację: dwa konta na te same dane, to blokują oba. Można za to poprosić później o usunięcie wszystkich kont i danych z serwisu po czym założyć jedno nowe konto.

jak zmienić swoje dane na vinted

21 lip 2018 - 17:56:36

Witam,
ja zostałam zablokowana na 45 lat na Vinted tak głupota jakich mało
wystawiłam dwa razy podróbkę, a trzecim razem napisałam w opisie replika i - ciach ,szlaban

a tam podrób było tyle ,aż się roiło, ale jak ktoś zawistny sobie ciebie upatrzy..
też teraz w końcu napisałam prośbę o usunięcie mojego konta i moich danych i mają mi potwierdzić na maila.
Napisz tak do nich i tyle , z potwierdzeniem ,że to zrobili.

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

jak zmienić swoje dane na vinted

21 lip 2018 - 20:21:59

@martusia877
dane do wysyłki zmienisz w ustawieniach konta - tak, jak wspomniała @Babilonia, czyli tutaj: https://szafa.pl/opcje.html?box=weryfikacja

Jeśli chodzi o zakupy - wystawiając ofertę, powinnaś mieć świadomość tego, że ktoś może daną rzecz kupić :) Po to jest opcja KUP TERAZ. Jeśli coś sprzedasz na innym serwisie, oferty na Szafie należy zaktualizować - jest to obowiązkiem sprzedającego (par VII, pkt. 3 Regulaminu) :)

zweryfikowana
Posty: 137
Ostrzeżenia: 1/5

jak zmienić swoje dane na vinted

26 lip 2018 - 08:35:36

Jak dla mnie Vinted obchodzi się w sposób niekulturalny z użytkownikami.
Jeśli ktoś chce wyjaśnić sprawę - np. założenie dwóch kont (przez dwie siostry na jednym komputerze) nie ma takiej możliwości.
Blokują do 2045 roku i nie odpisują na wiadomości.

A czy ktoś u nich po zablokowaniu, usunął konto i otworzył inne z powodzeniem?


Wiem, że o konkurencyjnym serwisie nie powinnam pisać, ale jeśli już taki wątek powstał to zaryzykowałam.

W tym miejscu chciałam pochwalić Moderatorów na Szafa.pl - ktoś ma jakąś sprawę, problem, zaraz osoba z obsługi się znajdzie, żeby Szafowiczowi pomóc.
I tak ma wyglądać kontakt z administracją!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-07-26 08:51 przez anian333.

jak zmienić swoje dane na vinted

03 sty 2019 - 13:21:57

jak uaktywnić profil zaufany jestem nowa weryfikacje mam?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

jak zmienić swoje dane na vinted

03 sty 2019 - 15:55:31

@vewavmichalak weryfikacja to tylko jeden z warunków. Do aktywacji Zaufanego Profilu potrzeba 30 komentarzy od 30 różnych osób i 97% komentarzy musi być pozytywne. Tak uaktywnia się ta odznaka.

jak zmienić swoje dane na vinted

03 sty 2019 - 18:33:21

a czy są jakieś podbicia promujące od razu 3 przedmioty a czw3arty np. gratis? czy t6ylko pojedynczo i który najlepszy do sprzedaży pozdrawiam;0

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

jak zmienić swoje dane na vinted

03 sty 2019 - 19:28:28

Z tego co się orientuję to pojedynczo bez gratisów na kolejny, ale ostatnio były tutaj konkursy, gdzie promowanie można było np. na miesiąc zdobyć. @vewavmichalak przejrzyj swój "panel ustawień", tam jest w większości intuicyjne wybieranie i jest opisane np. na co można saldo przeznaczyć, jak promować itp.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Lampiony wodne a fajerwerki