Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Współdzielenie ubrań

18 maj 2018 - 00:27:15

Hej! Słuchajcie, piszę licencjat na temat współdzielenia ubrań m. in. na takich serwisach internetowych jak ten, ale brakuje mi trochę informacji przede wszystkim o tym, skąd się wzięło takie tym zainteresowanie. Pomożecie proszę? Jakbyście mi powiedzieli co Wami kierowało jak zakładaliście tutaj konto, jak się tutaj znaleźliście itp. to byłabym Wam bardzo wdzięczna ;) Wszystkie historie i wypowiedzi na pewno bardzo mi się przydadzą :D

Współdzielenie ubrań

18 maj 2018 - 08:58:19

współdzielenie? współdzielenie to raczej pożyczanie sobie przez siostry współlokatorki, przyjaciólki...
Na tym portalu jest odsprzedawanie i wymiana.

Współdzielenie ubrań

18 maj 2018 - 12:00:21

Cytat
alicja70
współdzielenie? współdzielenie to raczej pożyczanie sobie przez siostry współlokatorki, przyjaciólki...
Na tym portalu jest odsprzedawanie i wymiana.
To samo pomyślałam..

Współdzielenie ubrań

18 maj 2018 - 12:20:58

przede wszystkim cena bo czasami mozna kupic cos fajnego za nie wielkie pieniadze ale ostatnio zauwazylam ze wiekszosc osob nie dosc ze chce sprzedac to jeszcze drozej niz kupiło boję się

Współdzielenie ubrań

24 maj 2018 - 14:39:09

Współdzielenie raczej w takim sensie właśnie przechodzenia rzeczy z rąk do rąk :)

Cytat
Anette30
przede wszystkim cena bo czasami mozna kupic cos fajnego za nie wielkie pieniadze ale ostatnio zauwazylam ze wiekszosc osob nie dosc ze chce sprzedac to jeszcze drozej niz kupiło boję się
Serio? To już przecież chyba lepiej pójść do zwykłej sieciówki, a tutaj to właśnie myślałam że te niższe ceny są dużą zaletą...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-05-24 14:43 przez Karolajn1508.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Baleriny z H&M