Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zostałam oszukana przez szafiarke

08 maj 2018 - 10:17:32

<moderacja-korekta tytułu>
dzien dobry dziewczyny zostałam oszukana przez szafiarke <moderacja-publikacja danych-nick> 23.04 kupiłam od niej buty na szafie jak byk napisane buty rozmiar 40 długość wkładki 25,5 <moderacja-link aukcja> niestety buty dotarły w rozmiarze 41 wkładka ponad 26 cm ? czy uwazacie ze mam prawo do zwrotu skoro w opisie podane były inne dane prosze o pomoc bo z szfiarką <moderacja> raczej sie nie dogadam



(zobacz zmiany)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-05-08 12:29 przez moderator.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

zostałam oszukana przez szafiarke

08 maj 2018 - 11:47:25

@karola0831 Jeśli towar, który otrzymałaś jest niezgodny z opisem i zdjęciem to oczywiście masz prawo reklamować go i żądać zwroty wpłaconej kwoty. Jeśli nie możesz się porozumieć ze sprzedającą to zgłoś spór /poniżej link/
http://szafa.pl/spor-nowy.html

zweryfikowana
Posty: 133
Ostrzeżenia: 1/5

zostałam oszukana przez szafiarke

08 maj 2018 - 11:48:41

Niech wymieni na odpowiedni rozmiar. Jeśli Ci nie wymieni na własny koszt wystaw negatywa a buty sprzedaj na Szafie. brawo

zostałam oszukana przez szafiarke

08 maj 2018 - 12:09:03

ja bym oczywiście ubiegała sie o zwrot kasy, długość wkładki nie mierz po podeszwie tylko od środka, a i czy to był długość mierzona przez dziewczynę czy tak jak producent podaje? ja zawsze piszę około te 0,5cm błędu bo też ciężko to zmierzyć tak wiec lepiej się zabezpieczyć, a jak ci zależy bo buty ci sie podobają to zakup sobie takie pół wkładki pod przednią część stopy:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-05-08 12:10 przez edekzkrainykredek2.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

zostałam oszukana przez szafiarke

08 maj 2018 - 12:41:50

Jak to te buty wyżej to ja nie rozumiem ... pisze przecież na butach, że 41 i w środku buta 41, na podeszwie 41 to po co pisać w opisie aukcji, że 40 :o

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.337

zostałam oszukana przez szafiarke

08 maj 2018 - 13:00:22

jezeli towar jest nie zgodny z opisem masz podstawy zeby nawet zgłosić to na policję, nawet osoba prywatna w takiej sytuacji ma obowiązek zwrot przyjąć

mozesz przytoczyć dokładną treść opisu ogłoszenia?

zostałam oszukana przez szafiarke

08 maj 2018 - 14:50:57

w srodku tez były mierzone :)

to były niestety tylko jedne buty także nie ma na co ich wymienic

dziekuje za odpowiedz pani po nagłośnieniu sprawy stwierdziła ze jestem zenująca i nie bedzie dochodzila sie o 60 zł i zgodziła sie na zwrot ps. dla mnie 60 zł to jednak spora suma

tak to chodzi o te buty wyzej link podany w linku w opisie 40 w rzeczywistości 41 niestety pani twierdzi ze to 40 i długość 25,5 nie wiem czemu tak napisała na szafie to jest celowe wprowadzenie w błąd

Witam,
sprzedam nowe buty rozmiar 40 , 25,5cm
Czarne zamszowe z drobnym elementem złota.
Płaskie i bardzo wygodne.
Niestety za duże.
POLECAM
KUPIŁAM ZA 89ZŁ SPRZEDAM ZA 50ZŁ





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-05-08 14:58 przez karola0831.

zostałam oszukana przez szafiarke

08 maj 2018 - 17:05:03

Cytat
malmie
Jak to te buty wyżej to ja nie rozumiem ... pisze przecież na butach, że 41 i w środku buta 41, na podeszwie 41 to po co pisać w opisie aukcji, że 40 :o

Bo czasami rozmiar z obuwia/ubrania nie jest odzwierciedleniem rzeczywistosci. Nosze rozmiar S/M, a mam ubrania i XL czasami. Tak samo z butami. Mam wkladke 24,5 cm a czasami kupowalam buty o rozmiarze 39, bo na dlugosc byly dobre mimo zlego rozmiaru w liczbach. :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

zostałam oszukana przez szafiarke

08 maj 2018 - 18:22:38

Najważniejsze, że jest wola porozumienia @karola0831. Domówić szczegóły jak to się ma zakończyć i szukać innych butów czy tam podobnych.

@olciakxd to jest tak jak piszesz, ale jak na bucie widać w kilku miejscach 41 to naprawdę tak trzeba buty opisać, że to 41, a wkładka taka i taka, a nie, że 40, bo ja taki noszę. Kupuję buty i widzę jak są opisywane. Nr taki jak na bucie i centymetry wkładki, a jak nie ma to się dopytuję czy jest owo minimum, by mi stopa się zmieściła. Napisane na bucie jaki rozmiar to po co się bawić w "producenta" czy formalizować jak ma wyglądać prawidłowe wg nas 40? Trzeba podać co na bucie i centymetry wkładki.

zostałam oszukana przez szafiarke

08 maj 2018 - 19:42:09

no dokładnie dziekuje za odpowiedzi pozdrawiam serdecznie

zostałam oszukana przez szafiarke

08 maj 2018 - 20:34:15

fajnie że udało sie tobie rozwiązać sprawe pozytywnie

zostałam oszukana przez szafiarke

09 maj 2018 - 06:26:55

no ja tez sie ciesze wczoraj odesłałam buty teraz czekam na zwrot kasy no i pewnie na kometarz negatywny

zostałam oszukana przez szafiarke

03 lip 2018 - 09:02:34

co tu sie wyprawia jestem tu od niedawna ale widze ze te osoby typu zaufana albo moderator to wcale nie sa wiarygodne osoby zakupilam pare rzeczy ale zaczynam juz zalowac ze to zrobilam gdyz dziewczyna wgl sie nie odzywa poczekam jeszcze bo ponoc to trwa 7 dni

zostałam oszukana przez szafiarke

03 lip 2018 - 09:47:35

jeśli nie było zdjęcia z rozmiarem to masz prawo żądać zwrotu gotówki.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

zostałam oszukana przez szafiarke

03 lip 2018 - 22:29:16

Cytat
Asior_1973
co tu sie wyprawia jestem tu od niedawna ale widze ze te osoby typu zaufana albo moderator to wcale nie sa wiarygodne osoby zakupilam pare rzeczy ale zaczynam juz zalowac ze to zrobilam gdyz dziewczyna wgl sie nie odzywa poczekam jeszcze bo ponoc to trwa 7 dni

Właśnie co tu się wyprawia? Jeszcze nawet nie minęło 7 dni, a już wiarygodność zachwiana, no i tak bywa ...
Loguje się i nadal nie odpisuje?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zostałam okradziona przez szafiarke