Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 1/5

badanie techniczne pojazdu 2018

04 maj 2018 - 19:27:14

Dziewczyny, pomóżcie...

Ostatnimi czasy zmieniły się zasady dot. badan technicznych samochodów. Mój samochód nie przeszedł na jednej stacji diagnostycznej badania (szczerze mówiąc gość przyczepił się do głupoty), a na innej wiem, że moje auto badanie by przeszło- zostało to sprawdzone.
Z tego co wyczytałam w internecie, na ponowne badanie techniczne muszę jechać z naprawioną usterką na tę samą stację. Czy na pewno muszę jechać do tego samego diagnosty i liczyć na cud? Czy jest opcja, żeby pojechać gdzie indziej? Nawet drugie tyle zapłacić?

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-05-04 19:28 przez sophia101.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

badanie techniczne pojazdu 2018

05 maj 2018 - 08:23:53

Tak, trzeba naprawić i jechać tam, gdzie się badanie rozpoczęło, bo po co rozpoczynać badanie od nowa w innym miejscu? Nie ma przymusu kontynuacji badania tam, gdzie się rozpoczęło i można rozpocząć badanie od nowa, gdzie indziej. Płacić drugie tyle :o Przecież można za te pieniądze sprawić, by samochód był sprawny bez usterek i o to chodzi, by jeździć sprawnym pojazdem, bo to dla bezpieczeństwa użytkownika, a także innych na drodze.

badanie techniczne pojazdu 2018

05 maj 2018 - 09:20:48

Usterka, przez którą sam nie przeszedł przeglądu jest wpisana do CEP-u i każdy diagnosta ma obowiązek sprawdzić czy została naprawiona. Jeśli nie, to nikt nie da przeglądu.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

badanie techniczne pojazdu 2018

01 cze 2018 - 11:25:37

Czy Wam też się wydaje, że ceny tych przeglądów z roku na rok są coraz wyższe?

BTW. Gdzie kupujecie części do Forda? Czy ten <moderacja-spam> jest Waszym zdaniem dobrym wyjściem?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-06-26 17:28 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zostałam oszukana przez szafiarke