Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SCZOTECZKA SONICZKA - co wy na to?

28 lut 2018 - 16:42:28

Hej,

chciałabym poznać wasze zdanie na temat szczoteczki sonicznej. Polecacie, nie polecacie? Jak tak to jaką? Tylko taką o w miarę przystępnej cenie ( do kilkuset złotych ). Dość bardzo rozważam zakup tej szczoteczki tylko nie wiem, które brać pod uwagę.

Z góry dzięki za pomoc :)

SCZOTECZKA SONICZKA - co wy na to?

28 lut 2018 - 19:25:22

mam taka szczoteczkę dokladnie foreo lune mini 2. nie warto wydawac tylu pieniedzy! kup taka sama na wish albo ali express isprawdz czy wgl ci sie to sprawdzi. czy twojej skorze to pasuje. jak masz jakies pytania pisz priv i zapraszam do mojej szafy ;)

SCZOTECZKA SONICZKA - co wy na to?

28 lut 2018 - 21:29:32

Używałam przez 2 lata szczoteczki na literę O kupiona za 99zł. Teraz kupiłam SONICZNĄ za 200 zł ale w stylu szczoteczki z logo na O która kosztuje 500 zł i jest super. Polecam Mam delikatne dziąsła i myślałam, że to nic dobrego. Zdecydowałam się tylko dlatego na zakup, że znajomi wprowadzili do oferty w sklepie i polecili mi. Miałam już kupić tą soniczną ze sklepu na L ale poszłam i sprawdziłam w sklepie L czy nie przepłaciłam. I dostałam ataku śmiechu na widok szczoteczki z L. Nie nie żałuję wydanych pieniędzy. Jak ktoś chce piszcie dam info gdzie ja kupowałam.

SCZOTECZKA SONICZKA - co wy na to?

28 lut 2018 - 23:53:24

w biedronce są po 18zł z dwoma końcówkami i baterią w zestawie, mąż ma kupioną za 100zł, nie znaleźlimy różnic w główce i działaniu

SCZOTECZKA SONICZKA - co wy na to?

01 mar 2018 - 21:51:24

ja jestem zachwycona. zapłaciłam za swoją 170zł (mój facet kupił za ponad 600 i po kryjomu podmienia sobie końcówki i myje moją ;p)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Karmniki dla ptaków, jak zrobić?