Obecnie rozmawiamy o:

Podnoszenie kwalifikacji

30 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak aktywować kartę kodów ipko?

22 lut 2018 - 18:00:58

Pomocy, zaradźcie coś na moje roztrzepanie. Nie potrafię aktywować karty kodów z ipko. Musiałam zmienić konto, padło na pko i teraz mam ze wszystkim problem. Przyszła mi poczta ta karta kodów jednorazowych do przelewów(tak, tak- była pewnie instrukcja jak to zrobić ale zaginela).

Jak aktywować kartę kodów ipko?

22 lut 2018 - 18:51:29

Z tego co pamiętam wystarczy zalogować się na konto internetowe, wejść w ustawienia i w zakładce autoryzacja masz do wyboru Kartę kodów. Tam już powinno być "aktywuj kartę" i wystarczy podać kod nr 1 żeby ją włączyć.

Jak aktywować kartę kodów ipko?

22 lut 2018 - 19:41:39

chyba w oddziale banku trzeba aktywować pierwszą kartę,a każdą kolejną ostatnim kodem z poprzedniej karty;)

Jak aktywować kartę kodów ipko?

22 lut 2018 - 20:50:10

idz do banku to ci powiedzą co zrobić ;)

Jak aktywować kartę kodów ipko?

22 lut 2018 - 21:19:25

zadzwoń na infolinię...

Jak aktywować kartę kodów ipko?

23 lut 2018 - 17:55:30

Wchodzisz na IPKO
Nastepnie taki maly wpis USTAWIENIA (znajduje się obojk czasu do konca sesji - prawgu górny róg),napstepnie AUTORYZACJA -i tam masz aktyywuj nową kartę.

Poszło :)?
:)

Jak aktywować kartę kodów ipko?

23 lut 2018 - 20:09:20

Cytat
Consual86
Wchodzisz na IPKO
Nastepnie taki maly wpis USTAWIENIA (znajduje się obojk czasu do konca sesji - prawgu górny róg),napstepnie AUTORYZACJA -i tam masz aktyywuj nową kartę.

Poszło :)?
:)
Pierwsza to nie nowa:)

................................
Autorko, sprawdż dokumenty, przy podpisywaniu umowy napewno otrzymałaś zapisany nr który trzeba wpisać do aktywacji, jeżeli faktycznie gdzieś zapodziałaś to wystarczy zadzwonić do banku i po kłopocie:)

Jak aktywować kartę kodów ipko?

23 lut 2018 - 20:30:50

A rzeczywiście to pierwsza teraz doczytałam ;-)) to chyba tylko telefonicznie albo po 1 zdrapaniem kodzie w ustawieniach ..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-23 20:32 przez Consual86.

Jak aktywować kartę kodów ipko?

30 kwi 2018 - 17:40:51

Cytat
ciezkolekkozyc
Pomocy, zaradźcie coś na moje roztrzepanie. Nie potrafię aktywować karty kodów z ipko. Musiałam zmienić konto, padło na pko i teraz mam ze wszystkim problem. Przyszła mi poczta ta karta kodów jednorazowych do przelewów(tak, tak- była pewnie instrukcja jak to zrobić ale zaginela).

zrób sobie na sms kody - mozna w pko bo tez iedys mialam tą karte do zdrapywania ale poszlam i zamienilam ta opcje na sms kody na telefon - i za darmo bo za te karty trzeba 20 zł placic

zweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 1/5

Jak aktywować kartę kodów ipko?

04 maj 2018 - 19:21:28

Idź do oddziału banku, tam na pewno powiedzą ci co trzeba zrobić. Na ogół jest tak, że pierwsza karta jest aktywowana w oddziale, a każdą kolejną aktywujesz podając ostatni kod ze starej karty i pierwszy z tej która aktualnie ci przyszła. Autoryzację, owszem można zmienić na smsy - można samemu w iPKO lub w oddziale banku. Zmieniając na SMSy zastanów się, co będzie ci bardziej pasować. Za kartę się płaci, za smsy nie, ale może być tak, że aktualną kartę "wydrapiesz" zbyt szybko, a nowa nie dojdzie jeszcze, a ty będziesz musiała zrobić przelew. Może byc też tak, że nie będziesz mieć zasięgu i wtedy w przypadku autoryzacji na SMSy może być problem z autoryzacją.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KURIER bez listu przewozowego