Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

To kupiłam a to przyszło:(

06 sty 2018 - 12:25:15

@aster taki mam punkt widzenia. Ludzie sprzedają/kupują różne rzeczy i w różnym stanie. Najważniejsza należyta staranność w opisie i fotografii przedmiotu. Pozostaje życzyć Ci pozytywnego rozwiązania. Jak się nie uda to cóż trza dać ogłoszenie nawet tutaj i ... kto wie moje oczy już niejedno widziały, a "lwem" internetowych aukcji nie jestem.

To kupiłam a to przyszło:(

06 sty 2018 - 14:33:12

Cytat
alicja70
W opisie było, ze rogi przetarte - są przetarte
w opisie było, ze widać, ze wewnatrz używana - no i widać
Solidna skóra - na pewno solidna
Trzeba się zastanowic a nie mieć potem pretensje o własną chęć upolowania okazji, a szczerze, to widać pragnienie wycyganienia jeszcze większej obniżki i "zadawania szyku" z tą torebką.
No właśnie TAK
jednak ona mówi że ja nie rozumiem tekstu którego sama napisała .

Cytat
malmie
@aster taki mam punkt widzenia. Ludzie sprzedają/kupują różne rzeczy i w różnym stanie. Najważniejsza należyta staranność w opisie i fotografii przedmiotu. Pozostaje życzyć Ci pozytywnego rozwiązania. Jak się nie uda to cóż trza dać ogłoszenie nawet tutaj i ... kto wie moje oczy już niejedno widziały, a "lwem" internetowych aukcji nie jestem.
ha ha ,,,,
ja też nie jestem



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-06 14:34 przez banach.

To kupiłam a to przyszło:(

06 sty 2018 - 14:50:39

Cytat
banach

W opisie było, ze rogi przetarte - są przetarte
w opisie było, ze widać, ze wewnatrz używana - no i widać
Solidna skóra - na pewno solidna
Trzeba się zastanowic a nie mieć potem pretensje o własną chęć upolowania okazji, a szczerze, to widać pragnienie wycyganienia jeszcze większej obniżki i "zadawania szyku" z tą torebką. No właśnie TAK
jednak ona mówi że ja nie rozumiem tekstu którego sama napisała .


@aster taki mam punkt widzenia. Ludzie sprzedają/kupują różne rzeczy i w różnym stanie. Najważniejsza należyta staranność w opisie i fotografii przedmiotu. Pozostaje życzyć Ci pozytywnego rozwiązania. Jak się nie uda to cóż trza dać ogłoszenie nawet tutaj i ... kto wie moje oczy już niejedno widziały, a "lwem" internetowych aukcji nie jestem. ha ha ,,,,
ja też nie jestem
A czytac umiesz??
Czy w opisie było ze PRZEtarte czy było "lekko PRZYtarte?

czy to jest lekkie przytarcie?

To kupiłam a to przyszło:(

06 sty 2018 - 14:53:57

Cytat
aster


W opisie było, ze rogi przetarte - są przetarte
w opisie było, ze widać, ze wewnatrz używana - no i widać
Solidna skóra - na pewno solidna
Trzeba się zastanowic a nie mieć potem pretensje o własną chęć upolowania okazji, a szczerze, to widać pragnienie wycyganienia jeszcze większej obniżki i "zadawania szyku" z tą torebką. No właśnie TAK
jednak ona mówi że ja nie rozumiem tekstu którego sama napisała .


@aster taki mam punkt widzenia. Ludzie sprzedają/kupują różne rzeczy i w różnym stanie. Najważniejsza należyta staranność w opisie i fotografii przedmiotu. Pozostaje życzyć Ci pozytywnego rozwiązania. Jak się nie uda to cóż trza dać ogłoszenie nawet tutaj i ... kto wie moje oczy już niejedno widziały, a "lwem" internetowych aukcji nie jestem. ha ha ,,,,
ja też nie jestem
A czytac umiesz??
Czy w opisie było ze PRZEtarte czy było "lekko PRZYtarte?

czy to jest lekkie przytarcie?
: Pisze delikatnie przetarte rogi:
a swoją drogą zrobiłaś jeden podstawowy błąd , za mało zdjęć dostałaś aby tę torebkę obejrzeć i daj sobie już z tym spokój

To kupiłam a to przyszło:(

06 sty 2018 - 14:58:55

Cytat
banach



W opisie było, ze rogi przetarte - są przetarte
w opisie było, ze widać, ze wewnatrz używana - no i widać
Solidna skóra - na pewno solidna
Trzeba się zastanowic a nie mieć potem pretensje o własną chęć upolowania okazji, a szczerze, to widać pragnienie wycyganienia jeszcze większej obniżki i "zadawania szyku" z tą torebką. No właśnie TAK
jednak ona mówi że ja nie rozumiem tekstu którego sama napisała .


@aster taki mam punkt widzenia. Ludzie sprzedają/kupują różne rzeczy i w różnym stanie. Najważniejsza należyta staranność w opisie i fotografii przedmiotu. Pozostaje życzyć Ci pozytywnego rozwiązania. Jak się nie uda to cóż trza dać ogłoszenie nawet tutaj i ... kto wie moje oczy już niejedno widziały, a "lwem" internetowych aukcji nie jestem. ha ha ,,,,
ja też nie jestem
A czytac umiesz??
Czy w opisie było ze PRZEtarte czy było "lekko PRZYtarte?

czy to jest lekkie przytarcie?
: Pisze delikatnie przetarte rogi:
a swoją drogą zrobiłaś jeden podstawowy błąd , za mało zdjęć dostałaś aby tę torebkę obejrzeć i daj sobie już z tym spokój

załóż okulary i spróbój jeszcze raz doczytac opis!

dostałam te zdjęcia, które pokazałam w pierwszym wpisie- zdjęcia na pomarańczowym tle (całej torebki)- widzisz gdzieś tam wady???


<moderacja-nie wklejamy linków allegro>

I czy to mój błąd, ze sprzedająca nie przedstawiła na zdjęciach i opisie faktycznego stanu sprzedawanego przedmiotu? MÓJ błąd??



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-06 17:01 przez moderator.

To kupiłam a to przyszło:(

06 sty 2018 - 15:27:41

Cytat
aster




W opisie było, ze rogi przetarte - są przetarte
w opisie było, ze widać, ze wewnatrz używana - no i widać
Solidna skóra - na pewno solidna
Trzeba się zastanowic a nie mieć potem pretensje o własną chęć upolowania okazji, a szczerze, to widać pragnienie wycyganienia jeszcze większej obniżki i "zadawania szyku" z tą torebką. No właśnie TAK
jednak ona mówi że ja nie rozumiem tekstu którego sama napisała .


@aster taki mam punkt widzenia. Ludzie sprzedają/kupują różne rzeczy i w różnym stanie. Najważniejsza należyta staranność w opisie i fotografii przedmiotu. Pozostaje życzyć Ci pozytywnego rozwiązania. Jak się nie uda to cóż trza dać ogłoszenie nawet tutaj i ... kto wie moje oczy już niejedno widziały, a "lwem" internetowych aukcji nie jestem. ha ha ,,,,
ja też nie jestem
A czytac umiesz??
Czy w opisie było ze PRZEtarte czy było "lekko PRZYtarte?

czy to jest lekkie przytarcie?
: Pisze delikatnie przetarte rogi:
a swoją drogą zrobiłaś jeden podstawowy błąd , za mało zdjęć dostałaś aby tę torebkę obejrzeć i daj sobie już z tym spokój

załóż okulary i spróbój jeszcze raz doczytac opis!

dostałam te zdjęcia, które pokazałam w pierwszym wpisie- zdjęcia na pomarańczowym tle (całej torebki)- widzisz gdzieś tam wady???
<moderacja>

I czy to mój błąd, ze sprzedająca nie przedstawiła na zdjęciach i opisie faktycznego stanu sprzedawanego przedmiotu? MÓJ błąd??
Tak twój błąd. Powinnaś poprosić o więcej zdjęć tej torebki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-06 17:02 przez moderator.

To kupiłam a to przyszło:(

06 sty 2018 - 15:29:57

Każdy ocenia ludzui wg siebie.
Ja nie oszukuje i dlatego zakładam, ze inni też tak robią i im wierzę.
Poza tym, kupująca wystawiła sporo zdjęć, a na zadnym nie pokazała wad.To było celowe.
Mogłaby wysłac jeszcze 10 podobnych zdjęć z tym samym efektem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-06 15:31 przez aster.

To kupiłam a to przyszło:(

06 sty 2018 - 18:28:43

Cytat
aster
Były 2 ceny, ja kupiłam za wyższą, wopcji KUP TERAZ.
Dziekuję.

Dobry wieczór:)
Kiedyś w regulaminie na allegro była możliwość oddania zakupionego przedmiotu w terminie (chyba 10 dni, ale nie jestem pewna), kiedy kupiło się opcji Kup Teraz. Torebkę odesłałabym.

Pozdrawiam:)

To kupiłam a to przyszło:(

06 sty 2018 - 18:43:12

Niestety kupująca twierdzi, ze to rzecz uzywana i jak mam zastrzeżenia to mam sobie rzeczy kupować w butiku (tak jakby rzeczy uzywanych nie trzeba było rzerelnie opisywać- a jest dokładnie odwrotnie)
Załozyłam jej spór na Allegro, wygram go )(bo jej brakuje argumentów i nie odpowiada na pytania tylko kluczyy.
Na koniec wpisze taki komentarz, ze od tej pory będzie dokładnie opisywać rzeczy, tylko pewnie juz ich nikt nie kupi.
A dałam jej do wyboru- zwrot albo obnizke ceny, oba orzuciła.
Dzięki dziewczyny, nie ma co juz o tym pisac tutaj.

To kupiłam a to przyszło:(

06 sty 2018 - 20:06:01

nie wierze !
jak mozna takie torebki wystawiac na sprzedaz ...

To kupiłam a to przyszło:(

06 sty 2018 - 20:48:37

Jak Boga kocham,pierwszy raz piszę na forum Szafy ..ale szlak mnie trafia jak czytam " wina kupującej ,bo nie dopytała i nie prosiła o więcej zdjęć"

Jak mamy coś zniszczonego ,nadprutego ,porwanego itp Obowiązkiem! sprzedającego jest to zaznaczyć i pokazać na zdjęciach...wszystko inne jest dla mnie oszustwem ,,a wiem co pisze bo na znanym portalu zęby zjadłam i jako sprzedająca ( same 5) i jako kupująca..Koniec kropka

To kupiłam a to przyszło:(

06 sty 2018 - 21:39:01

@Neli- dziękuję, bo doznałam szoku, jak mi tu zakomunikowano, (Cyt) Banach:
Trzeba się zastanowic a nie mieć potem pretensje o własną chęć upolowania okazji, a szczerze, to widać pragnienie wycyganienia jeszcze większej obniżki i "zadawania szyku" z tą torebką. i że wina jest moja i to jednoznacznie!
Szczyty absurdu!.
Opis pomijał nie oddawał stanu rzeczy a zdjęcia zrobiono tak, by ich nie było widać. Uwierzyłam sprzedającej- i to był mój jedyny błąd.
"Trzeba się zastanowic a nie mieć potem pretensje o własną chęć upolowania okazji, a szczerze, to widać pragnienie wycyganienia jeszcze większej obniżki i "zadawania szyku" z tą torebką. "
Jakiż to trzeba miec stan umysłu by coś takiego wymyślećlekarz
i zadawanie szyku z tak zniszczoną torebką- PARANOJA!
Tak więc dzięki, Neli. za powiew normalności :)
Ja też mam na tym portalu same oceny 5/5.

To kupiłam a to przyszło:(

06 sty 2018 - 22:45:41

wpisuje tytul i nie wyskakuje mi aukcja, podajcie link do tej torebki

To kupiłam a to przyszło:(

06 sty 2018 - 22:48:35

Na zdjęciach torebka wygląda super, sama pewnie też nie prosiłabym o więcej zdjęć po przeczytaniu opisu. Według mnie wina leży tylko i wyłącznie po stronie sprzedającej. Mam nadzieję, że uda Ci się odzyskać pieniądze :)

To kupiłam a to przyszło:(

06 sty 2018 - 23:13:14

Zdecydowanie torebka w tym stanie nie jest warta ceny jaką za nią zapłaciłaś, ale jeśli ci się podoba (na oko wygląd z wierzchu tj.kształt i wielkość OK)i chciałabyś ją mieć,to kategorycznie powinnaś zaproponować cenę 25-30zł. Jeśli się nie zgodzi-to żądaj zwrotu pieniędzy i wystaw negatywa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Usunięcie swojego konta GG na zawsze ?