Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

regularne posiłki

5 minut temu

dieta organizacja

19 minut temu

przestrzeganie diety

36 minut temu

zalety diety pudełkowej

51 minut temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

To kupiłam a to przyszło:(

06 sty 2018 - 12:25:15

@aster taki mam punkt widzenia. Ludzie sprzedają/kupują różne rzeczy i w różnym stanie. Najważniejsza należyta staranność w opisie i fotografii przedmiotu. Pozostaje życzyć Ci pozytywnego rozwiązania. Jak się nie uda to cóż trza dać ogłoszenie nawet tutaj i ... kto wie moje oczy już niejedno widziały, a "lwem" internetowych aukcji nie jestem.

To kupiłam a to przyszło:(

06 sty 2018 - 14:33:12

Cytat
alicja70
W opisie było, ze rogi przetarte - są przetarte
w opisie było, ze widać, ze wewnatrz używana - no i widać
Solidna skóra - na pewno solidna
Trzeba się zastanowic a nie mieć potem pretensje o własną chęć upolowania okazji, a szczerze, to widać pragnienie wycyganienia jeszcze większej obniżki i "zadawania szyku" z tą torebką.
No właśnie TAK
jednak ona mówi że ja nie rozumiem tekstu którego sama napisała .

Cytat
malmie
@aster taki mam punkt widzenia. Ludzie sprzedają/kupują różne rzeczy i w różnym stanie. Najważniejsza należyta staranność w opisie i fotografii przedmiotu. Pozostaje życzyć Ci pozytywnego rozwiązania. Jak się nie uda to cóż trza dać ogłoszenie nawet tutaj i ... kto wie moje oczy już niejedno widziały, a "lwem" internetowych aukcji nie jestem.
ha ha ,,,,
ja też nie jestem



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-06 14:34 przez banach.

To kupiłam a to przyszło:(

06 sty 2018 - 14:50:39

Cytat
banach

W opisie było, ze rogi przetarte - są przetarte
w opisie było, ze widać, ze wewnatrz używana - no i widać
Solidna skóra - na pewno solidna
Trzeba się zastanowic a nie mieć potem pretensje o własną chęć upolowania okazji, a szczerze, to widać pragnienie wycyganienia jeszcze większej obniżki i "zadawania szyku" z tą torebką. No właśnie TAK
jednak ona mówi że ja nie rozumiem tekstu którego sama napisała .


@aster taki mam punkt widzenia. Ludzie sprzedają/kupują różne rzeczy i w różnym stanie. Najważniejsza należyta staranność w opisie i fotografii przedmiotu. Pozostaje życzyć Ci pozytywnego rozwiązania. Jak się nie uda to cóż trza dać ogłoszenie nawet tutaj i ... kto wie moje oczy już niejedno widziały, a "lwem" internetowych aukcji nie jestem. ha ha ,,,,
ja też nie jestem
A czytac umiesz??
Czy w opisie było ze PRZEtarte czy było "lekko PRZYtarte?

czy to jest lekkie przytarcie?

To kupiłam a to przyszło:(

06 sty 2018 - 14:53:57

Cytat
aster


W opisie było, ze rogi przetarte - są przetarte
w opisie było, ze widać, ze wewnatrz używana - no i widać
Solidna skóra - na pewno solidna
Trzeba się zastanowic a nie mieć potem pretensje o własną chęć upolowania okazji, a szczerze, to widać pragnienie wycyganienia jeszcze większej obniżki i "zadawania szyku" z tą torebką. No właśnie TAK
jednak ona mówi że ja nie rozumiem tekstu którego sama napisała .


@aster taki mam punkt widzenia. Ludzie sprzedają/kupują różne rzeczy i w różnym stanie. Najważniejsza należyta staranność w opisie i fotografii przedmiotu. Pozostaje życzyć Ci pozytywnego rozwiązania. Jak się nie uda to cóż trza dać ogłoszenie nawet tutaj i ... kto wie moje oczy już niejedno widziały, a "lwem" internetowych aukcji nie jestem. ha ha ,,,,
ja też nie jestem
A czytac umiesz??
Czy w opisie było ze PRZEtarte czy było "lekko PRZYtarte?

czy to jest lekkie przytarcie?
: Pisze delikatnie przetarte rogi:
a swoją drogą zrobiłaś jeden podstawowy błąd , za mało zdjęć dostałaś aby tę torebkę obejrzeć i daj sobie już z tym spokój

To kupiłam a to przyszło:(

06 sty 2018 - 14:58:55

Cytat
banach



W opisie było, ze rogi przetarte - są przetarte
w opisie było, ze widać, ze wewnatrz używana - no i widać
Solidna skóra - na pewno solidna
Trzeba się zastanowic a nie mieć potem pretensje o własną chęć upolowania okazji, a szczerze, to widać pragnienie wycyganienia jeszcze większej obniżki i "zadawania szyku" z tą torebką. No właśnie TAK
jednak ona mówi że ja nie rozumiem tekstu którego sama napisała .


@aster taki mam punkt widzenia. Ludzie sprzedają/kupują różne rzeczy i w różnym stanie. Najważniejsza należyta staranność w opisie i fotografii przedmiotu. Pozostaje życzyć Ci pozytywnego rozwiązania. Jak się nie uda to cóż trza dać ogłoszenie nawet tutaj i ... kto wie moje oczy już niejedno widziały, a "lwem" internetowych aukcji nie jestem. ha ha ,,,,
ja też nie jestem
A czytac umiesz??
Czy w opisie było ze PRZEtarte czy było "lekko PRZYtarte?

czy to jest lekkie przytarcie?
: Pisze delikatnie przetarte rogi:
a swoją drogą zrobiłaś jeden podstawowy błąd , za mało zdjęć dostałaś aby tę torebkę obejrzeć i daj sobie już z tym spokój

załóż okulary i spróbój jeszcze raz doczytac opis!

dostałam te zdjęcia, które pokazałam w pierwszym wpisie- zdjęcia na pomarańczowym tle (całej torebki)- widzisz gdzieś tam wady???


<moderacja-nie wklejamy linków allegro>

I czy to mój błąd, ze sprzedająca nie przedstawiła na zdjęciach i opisie faktycznego stanu sprzedawanego przedmiotu? MÓJ błąd??



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-06 17:01 przez moderator.

To kupiłam a to przyszło:(

06 sty 2018 - 15:27:41

Cytat
aster




W opisie było, ze rogi przetarte - są przetarte
w opisie było, ze widać, ze wewnatrz używana - no i widać
Solidna skóra - na pewno solidna
Trzeba się zastanowic a nie mieć potem pretensje o własną chęć upolowania okazji, a szczerze, to widać pragnienie wycyganienia jeszcze większej obniżki i "zadawania szyku" z tą torebką. No właśnie TAK
jednak ona mówi że ja nie rozumiem tekstu którego sama napisała .


@aster taki mam punkt widzenia. Ludzie sprzedają/kupują różne rzeczy i w różnym stanie. Najważniejsza należyta staranność w opisie i fotografii przedmiotu. Pozostaje życzyć Ci pozytywnego rozwiązania. Jak się nie uda to cóż trza dać ogłoszenie nawet tutaj i ... kto wie moje oczy już niejedno widziały, a "lwem" internetowych aukcji nie jestem. ha ha ,,,,
ja też nie jestem
A czytac umiesz??
Czy w opisie było ze PRZEtarte czy było "lekko PRZYtarte?

czy to jest lekkie przytarcie?
: Pisze delikatnie przetarte rogi:
a swoją drogą zrobiłaś jeden podstawowy błąd , za mało zdjęć dostałaś aby tę torebkę obejrzeć i daj sobie już z tym spokój

załóż okulary i spróbój jeszcze raz doczytac opis!

dostałam te zdjęcia, które pokazałam w pierwszym wpisie- zdjęcia na pomarańczowym tle (całej torebki)- widzisz gdzieś tam wady???
<moderacja>

I czy to mój błąd, ze sprzedająca nie przedstawiła na zdjęciach i opisie faktycznego stanu sprzedawanego przedmiotu? MÓJ błąd??
Tak twój błąd. Powinnaś poprosić o więcej zdjęć tej torebki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-06 17:02 przez moderator.

To kupiłam a to przyszło:(

06 sty 2018 - 15:29:57

Każdy ocenia ludzui wg siebie.
Ja nie oszukuje i dlatego zakładam, ze inni też tak robią i im wierzę.
Poza tym, kupująca wystawiła sporo zdjęć, a na zadnym nie pokazała wad.To było celowe.
Mogłaby wysłac jeszcze 10 podobnych zdjęć z tym samym efektem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-06 15:31 przez aster.

To kupiłam a to przyszło:(

06 sty 2018 - 18:28:43

Cytat
aster
Były 2 ceny, ja kupiłam za wyższą, wopcji KUP TERAZ.
Dziekuję.

Dobry wieczór:)
Kiedyś w regulaminie na allegro była możliwość oddania zakupionego przedmiotu w terminie (chyba 10 dni, ale nie jestem pewna), kiedy kupiło się opcji Kup Teraz. Torebkę odesłałabym.

Pozdrawiam:)

To kupiłam a to przyszło:(

06 sty 2018 - 18:43:12

Niestety kupująca twierdzi, ze to rzecz uzywana i jak mam zastrzeżenia to mam sobie rzeczy kupować w butiku (tak jakby rzeczy uzywanych nie trzeba było rzerelnie opisywać- a jest dokładnie odwrotnie)
Załozyłam jej spór na Allegro, wygram go )(bo jej brakuje argumentów i nie odpowiada na pytania tylko kluczyy.
Na koniec wpisze taki komentarz, ze od tej pory będzie dokładnie opisywać rzeczy, tylko pewnie juz ich nikt nie kupi.
A dałam jej do wyboru- zwrot albo obnizke ceny, oba orzuciła.
Dzięki dziewczyny, nie ma co juz o tym pisac tutaj.

To kupiłam a to przyszło:(

06 sty 2018 - 20:06:01

nie wierze !
jak mozna takie torebki wystawiac na sprzedaz ...

To kupiłam a to przyszło:(

06 sty 2018 - 20:48:37

Jak Boga kocham,pierwszy raz piszę na forum Szafy ..ale szlak mnie trafia jak czytam " wina kupującej ,bo nie dopytała i nie prosiła o więcej zdjęć"

Jak mamy coś zniszczonego ,nadprutego ,porwanego itp Obowiązkiem! sprzedającego jest to zaznaczyć i pokazać na zdjęciach...wszystko inne jest dla mnie oszustwem ,,a wiem co pisze bo na znanym portalu zęby zjadłam i jako sprzedająca ( same 5) i jako kupująca..Koniec kropka

To kupiłam a to przyszło:(

06 sty 2018 - 21:39:01

@Neli- dziękuję, bo doznałam szoku, jak mi tu zakomunikowano, (Cyt) Banach:
Trzeba się zastanowic a nie mieć potem pretensje o własną chęć upolowania okazji, a szczerze, to widać pragnienie wycyganienia jeszcze większej obniżki i "zadawania szyku" z tą torebką. i że wina jest moja i to jednoznacznie!
Szczyty absurdu!.
Opis pomijał nie oddawał stanu rzeczy a zdjęcia zrobiono tak, by ich nie było widać. Uwierzyłam sprzedającej- i to był mój jedyny błąd.
"Trzeba się zastanowic a nie mieć potem pretensje o własną chęć upolowania okazji, a szczerze, to widać pragnienie wycyganienia jeszcze większej obniżki i "zadawania szyku" z tą torebką. "
Jakiż to trzeba miec stan umysłu by coś takiego wymyślećlekarz
i zadawanie szyku z tak zniszczoną torebką- PARANOJA!
Tak więc dzięki, Neli. za powiew normalności :)
Ja też mam na tym portalu same oceny 5/5.

To kupiłam a to przyszło:(

06 sty 2018 - 22:45:41

wpisuje tytul i nie wyskakuje mi aukcja, podajcie link do tej torebki

To kupiłam a to przyszło:(

06 sty 2018 - 22:48:35

Na zdjęciach torebka wygląda super, sama pewnie też nie prosiłabym o więcej zdjęć po przeczytaniu opisu. Według mnie wina leży tylko i wyłącznie po stronie sprzedającej. Mam nadzieję, że uda Ci się odzyskać pieniądze :)

To kupiłam a to przyszło:(

06 sty 2018 - 23:13:14

Zdecydowanie torebka w tym stanie nie jest warta ceny jaką za nią zapłaciłaś, ale jeśli ci się podoba (na oko wygląd z wierzchu tj.kształt i wielkość OK)i chciałabyś ją mieć,to kategorycznie powinnaś zaproponować cenę 25-30zł. Jeśli się nie zgodzi-to żądaj zwrotu pieniędzy i wystaw negatywa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Usunięcie swojego konta GG na zawsze ?