Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

To kupiłam a to przyszło:(

03 sty 2018 - 19:12:17

Witam Was.
Własnie kurier przyniósł mi kupiona na Al torebkę. Torebka uzywana, tytułowana:
LK.BENNETT skóra elegancka do pracy
a opis wyglądał tak:
Torebka uzywana, jej stan uwazam za db ma urwany brelok od zamka i w srodku widac ze byla uzywana jednak z zewnatrz perezntuje sie naprawde dobrze. Delikatnie przytarte rogi jednak nie jest to widoczne podczas używania. Solidna gruba skora. Kosztowala okolo 1700zl

Zamiszczone zdjęcia to te na pomarańczowym tle- z zewnątrz faktycznie torebka prezentuje się swietnie. Szukałam takiej torebki właśnie do pracy.
A przyszła torebkaboję się ze wzystkimi 4 rogami przetrtymi "na maxa"- moje foto.
Plamy w srodku- obrzydliwe (foto);(.
dziewczyny- ile wg Was warta jest tak a torebka. Bo jesli sprzedająca obnizy znacznie cenę, to może spróbuje ją troche ponaprawiać. Chce dać sprzedającej 2 opcje do wyboru- albo zwracam torebkę albo ona obniża cenę z 70 na 35 zł.
Co o tym sądzicie??
Z góry dziękuję :)



zweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 1/5

To kupiłam a to przyszło:(

03 sty 2018 - 19:18:14

Booooziuuuu :O w lumpeksach torebki za 10 zł bywają w lepszym stanie ;/ ta plama to chyba guma do żucia :O



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-03 19:19 przez karinka272.

To kupiłam a to przyszło:(

03 sty 2018 - 19:18:15

Wygląda niestety koszmarnie.

To kupiłam a to przyszło:(

03 sty 2018 - 19:21:44

Wiem, ze wyglada koszmarnie :(
Tak myślę, ze gdyby obnizyła cenę z 70 na 35 to może próbowałabym wyprac tę podszewkę i jakoś zamalowac te kanty... Bo torebka z góry jest ładna.
czy moja propozycja jest ok?? 35 zł to za dużo czy może mało??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-03 19:25 przez aster.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

To kupiłam a to przyszło:(

03 sty 2018 - 19:25:36

@aster wg mnie jest warta 0 zł i jeśli nie planujesz szyć z niej portfelika to oddaj. Gruba skóra solidna, a tak "wyjedzone" i dziurawe.

zweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 1/5

To kupiłam a to przyszło:(

03 sty 2018 - 19:27:02

Ja bym jej nie chciała nawet za 35 zł, bo wydaje mi się, że dziewczyna, która Ci ją sprzedała zwyczajnie Cię oszukała. Ale jeśli całokształt jest ok i bardzo Ci na niej zależy to Twoja propozycja jest chyba ok, sama musisz zadecydować. Osobiście uważam, że za 70 a nawet 35 zł znajdziesz na szafie o wiele ładniejsze torebki, bo mnie zależałoby czy nie wstyd z nią wyjść, czy jest zadbana bardziej niż na metce czy markowym logo..a z tą torebką wstydziłabym się wyjść gdziekolwiek już na pewno nie do pracy.. chyba, że pracujesz w kopalni.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-03 19:35 przez karinka272.

To kupiłam a to przyszło:(

03 sty 2018 - 19:28:47

Nie wiem czy osoba ja przyjmie, bo nie ma opcji zwrotów.
Chociaż- ciekawostka: w tej torebce była duza kartka o treści:
Proszę o zwrot pieniędzy na konto...
(i dane osobowe).
Wygląda, ze ktoś juz odesłał tę torebkę sprzedającej ...

Zaproponuję cenę tej torebki 25 zł??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-03 19:30 przez aster.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

To kupiłam a to przyszło:(

03 sty 2018 - 19:32:17

A w opisie było, że takie uszkodzenia? Jak dla mnie przedmiot nie jest zgodny z opisem, bo z tego co piszesz mowa o delikatnych przetarciach, a była mowa o tej plamie. Dla mnie jest to celowe wprowadzanie w błąd kupującego jeśli takich informacji nie było.

zweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 1/5

To kupiłam a to przyszło:(

03 sty 2018 - 19:35:09

Oczywiście, że nie ma opcji zwrotów, bo sprzedała Ci chłam za 7 dych to kto by chciał zwrot takiego czegoś.. Skoro ktoś już ją zwrócił powinno dać Ci do myślenia. Wystawiłabym negatywa i nie prosiła lecz żądała zwrotu pieniędzy, a to coś bym odesłała. Dodatkowo napisałabym Wam tu jej login, żeby ostrzec inne dziewczyny przed takim oszustwem. Zdarzyło mi się kupić zniszczone rzeczy, zapłacić i nie dostać czegoś, kupić buty tak ubłocone jakby dziewczyna w nich szła polną droga na pocztę, ściągnęła i mi wysłała i to oszustwa takie same jak to o którym piszesz.. i popieram przedmówczynię.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-03 19:36 przez karinka272.

To kupiłam a to przyszło:(

03 sty 2018 - 19:37:11

@malmie wkleiłam cały opis i pokazałam zdjęcia- nie było widać. SPrzedająca pisze, ze tych rogow nie widac podczas użytkowania... To chyba jak się ciągnie tę torebkę po ziemi a nie niesie.
Musze dziś skontaktowac się ze sprzedającą. Moze zpaproponowac jej 20 zł?

To kupiłam a to przyszło:(

03 sty 2018 - 19:37:43

nadaje się do kosza wyrzucić ;(
jak mozna takie coś sprzedawać wstyd i kpina idea
gdzie takie śmieci sprzedawają?

To kupiłam a to przyszło:(

03 sty 2018 - 19:39:57

Cytat
karinka272
Oczywiście, że nie ma opcji zwrotów, bo sprzedała Ci chłam za 7 dych to kto by chciał zwrot takiego czegoś.. Skoro ktoś już ją zwrócił powinno dać Ci do myślenia. Wystawiłabym negatywa i nie prosiła lecz żądała zwrotu pieniędzy, a to coś bym odesłała. Dodatkowo napisałabym Wam tu jej login, żeby ostrzec inne dziewczyny przed takim oszustwem. Zdarzyło mi się kupić zniszczone rzeczy, zapłacić i nie dostać czegoś, kupić buty tak ubłocone jakby dziewczyna w nich szła polną droga na pocztę, ściągnęła i mi wysłała i to oszustwa takie same jak to o którym piszesz.. i popieram przedmówczynię.

Loginu nie wstawię, ale wystarczy wpisac:
LK.BENNETT skóra elegancka do pracy
i w zakończonych aukcjach wyskoczy..

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

To kupiłam a to przyszło:(

03 sty 2018 - 19:43:20

@aster to ewidentnie niezbyt rzetelnie opisane i "ozdjęciowane". Jak Ty to naprawiasz? Zaproponuj 2 zł jeśli już, a jak nie to zwrot.

To kupiłam a to przyszło:(

03 sty 2018 - 19:49:32

Dzięki..
Kurcze, strasznie się rozczarowałam, bo szukałam eleganckiej torebki na uczelnię.
Alegancka to była pewnie 10 lat temu;(
Dzięki, Dziewczyny.

To kupiłam a to przyszło:(

04 sty 2018 - 15:38:42

Napisz sprzedającej że torebka nie jest zgodna z opisem, prześlij jej zdjęcia jakie tu wstawiłaś i opis faktyczny, ja domagałabym się zwrotu na jej koszt i odzyskania pięniędzy, jednak dostałaś coś znacznie bardziej zniszczonego, jeżeli się nie zgodzi załuż spór allegro i zgłoś portalowi...ale piszesz że chcesz negocjować cenę co osobiście raczej odradzam ponieważ torebka jest już u ciebie, sprzedająca może cię oskarżyć o zniszczenie i wyłudzenie pieniędzy, lepiej walcz o odesłanie i zwrot kasy informując sprzedającą że towar nie jest zgodny z opisem i zgłosisz sprawę allegro.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Usunięcie swojego konta GG na zawsze ?