Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

regularne posiłki

16 minut temu

dieta organizacja

30 minut temu

przestrzeganie diety

47 minut temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

To kupiłam a to przyszło:(

03 sty 2018 - 19:12:17

Witam Was.
Własnie kurier przyniósł mi kupiona na Al torebkę. Torebka uzywana, tytułowana:
LK.BENNETT skóra elegancka do pracy
a opis wyglądał tak:
Torebka uzywana, jej stan uwazam za db ma urwany brelok od zamka i w srodku widac ze byla uzywana jednak z zewnatrz perezntuje sie naprawde dobrze. Delikatnie przytarte rogi jednak nie jest to widoczne podczas używania. Solidna gruba skora. Kosztowala okolo 1700zl

Zamiszczone zdjęcia to te na pomarańczowym tle- z zewnątrz faktycznie torebka prezentuje się swietnie. Szukałam takiej torebki właśnie do pracy.
A przyszła torebkaboję się ze wzystkimi 4 rogami przetrtymi "na maxa"- moje foto.
Plamy w srodku- obrzydliwe (foto);(.
dziewczyny- ile wg Was warta jest tak a torebka. Bo jesli sprzedająca obnizy znacznie cenę, to może spróbuje ją troche ponaprawiać. Chce dać sprzedającej 2 opcje do wyboru- albo zwracam torebkę albo ona obniża cenę z 70 na 35 zł.
Co o tym sądzicie??
Z góry dziękuję :)



zweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 1/5

To kupiłam a to przyszło:(

03 sty 2018 - 19:18:14

Booooziuuuu :O w lumpeksach torebki za 10 zł bywają w lepszym stanie ;/ ta plama to chyba guma do żucia :O



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-03 19:19 przez karinka272.

To kupiłam a to przyszło:(

03 sty 2018 - 19:18:15

Wygląda niestety koszmarnie.

To kupiłam a to przyszło:(

03 sty 2018 - 19:21:44

Wiem, ze wyglada koszmarnie :(
Tak myślę, ze gdyby obnizyła cenę z 70 na 35 to może próbowałabym wyprac tę podszewkę i jakoś zamalowac te kanty... Bo torebka z góry jest ładna.
czy moja propozycja jest ok?? 35 zł to za dużo czy może mało??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-03 19:25 przez aster.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

To kupiłam a to przyszło:(

03 sty 2018 - 19:25:36

@aster wg mnie jest warta 0 zł i jeśli nie planujesz szyć z niej portfelika to oddaj. Gruba skóra solidna, a tak "wyjedzone" i dziurawe.

zweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 1/5

To kupiłam a to przyszło:(

03 sty 2018 - 19:27:02

Ja bym jej nie chciała nawet za 35 zł, bo wydaje mi się, że dziewczyna, która Ci ją sprzedała zwyczajnie Cię oszukała. Ale jeśli całokształt jest ok i bardzo Ci na niej zależy to Twoja propozycja jest chyba ok, sama musisz zadecydować. Osobiście uważam, że za 70 a nawet 35 zł znajdziesz na szafie o wiele ładniejsze torebki, bo mnie zależałoby czy nie wstyd z nią wyjść, czy jest zadbana bardziej niż na metce czy markowym logo..a z tą torebką wstydziłabym się wyjść gdziekolwiek już na pewno nie do pracy.. chyba, że pracujesz w kopalni.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-03 19:35 przez karinka272.

To kupiłam a to przyszło:(

03 sty 2018 - 19:28:47

Nie wiem czy osoba ja przyjmie, bo nie ma opcji zwrotów.
Chociaż- ciekawostka: w tej torebce była duza kartka o treści:
Proszę o zwrot pieniędzy na konto...
(i dane osobowe).
Wygląda, ze ktoś juz odesłał tę torebkę sprzedającej ...

Zaproponuję cenę tej torebki 25 zł??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-03 19:30 przez aster.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

To kupiłam a to przyszło:(

03 sty 2018 - 19:32:17

A w opisie było, że takie uszkodzenia? Jak dla mnie przedmiot nie jest zgodny z opisem, bo z tego co piszesz mowa o delikatnych przetarciach, a była mowa o tej plamie. Dla mnie jest to celowe wprowadzanie w błąd kupującego jeśli takich informacji nie było.

zweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 1/5

To kupiłam a to przyszło:(

03 sty 2018 - 19:35:09

Oczywiście, że nie ma opcji zwrotów, bo sprzedała Ci chłam za 7 dych to kto by chciał zwrot takiego czegoś.. Skoro ktoś już ją zwrócił powinno dać Ci do myślenia. Wystawiłabym negatywa i nie prosiła lecz żądała zwrotu pieniędzy, a to coś bym odesłała. Dodatkowo napisałabym Wam tu jej login, żeby ostrzec inne dziewczyny przed takim oszustwem. Zdarzyło mi się kupić zniszczone rzeczy, zapłacić i nie dostać czegoś, kupić buty tak ubłocone jakby dziewczyna w nich szła polną droga na pocztę, ściągnęła i mi wysłała i to oszustwa takie same jak to o którym piszesz.. i popieram przedmówczynię.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-03 19:36 przez karinka272.

To kupiłam a to przyszło:(

03 sty 2018 - 19:37:11

@malmie wkleiłam cały opis i pokazałam zdjęcia- nie było widać. SPrzedająca pisze, ze tych rogow nie widac podczas użytkowania... To chyba jak się ciągnie tę torebkę po ziemi a nie niesie.
Musze dziś skontaktowac się ze sprzedającą. Moze zpaproponowac jej 20 zł?

To kupiłam a to przyszło:(

03 sty 2018 - 19:37:43

nadaje się do kosza wyrzucić ;(
jak mozna takie coś sprzedawać wstyd i kpina idea
gdzie takie śmieci sprzedawają?

To kupiłam a to przyszło:(

03 sty 2018 - 19:39:57

Cytat
karinka272
Oczywiście, że nie ma opcji zwrotów, bo sprzedała Ci chłam za 7 dych to kto by chciał zwrot takiego czegoś.. Skoro ktoś już ją zwrócił powinno dać Ci do myślenia. Wystawiłabym negatywa i nie prosiła lecz żądała zwrotu pieniędzy, a to coś bym odesłała. Dodatkowo napisałabym Wam tu jej login, żeby ostrzec inne dziewczyny przed takim oszustwem. Zdarzyło mi się kupić zniszczone rzeczy, zapłacić i nie dostać czegoś, kupić buty tak ubłocone jakby dziewczyna w nich szła polną droga na pocztę, ściągnęła i mi wysłała i to oszustwa takie same jak to o którym piszesz.. i popieram przedmówczynię.

Loginu nie wstawię, ale wystarczy wpisac:
LK.BENNETT skóra elegancka do pracy
i w zakończonych aukcjach wyskoczy..

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

To kupiłam a to przyszło:(

03 sty 2018 - 19:43:20

@aster to ewidentnie niezbyt rzetelnie opisane i "ozdjęciowane". Jak Ty to naprawiasz? Zaproponuj 2 zł jeśli już, a jak nie to zwrot.

To kupiłam a to przyszło:(

03 sty 2018 - 19:49:32

Dzięki..
Kurcze, strasznie się rozczarowałam, bo szukałam eleganckiej torebki na uczelnię.
Alegancka to była pewnie 10 lat temu;(
Dzięki, Dziewczyny.

To kupiłam a to przyszło:(

04 sty 2018 - 15:38:42

Napisz sprzedającej że torebka nie jest zgodna z opisem, prześlij jej zdjęcia jakie tu wstawiłaś i opis faktyczny, ja domagałabym się zwrotu na jej koszt i odzyskania pięniędzy, jednak dostałaś coś znacznie bardziej zniszczonego, jeżeli się nie zgodzi załuż spór allegro i zgłoś portalowi...ale piszesz że chcesz negocjować cenę co osobiście raczej odradzam ponieważ torebka jest już u ciebie, sprzedająca może cię oskarżyć o zniszczenie i wyłudzenie pieniędzy, lepiej walcz o odesłanie i zwrot kasy informując sprzedającą że towar nie jest zgodny z opisem i zgłosisz sprawę allegro.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Usunięcie swojego konta GG na zawsze ?