Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej, niedługo wybieram się z partnerem w góry na taki miły, romantyczny wyjazd we dwoje i pomyślałam żeby z tej okazji zrobić nam taki drobny prezent. Chciałam zrobić pudełko w podobnym stylu co na zdjęciu ale potrzebuję waszej pomocy. Na pewno chciałabym tam włożyć jakieś czekoladki, szampana, kule musujące do kąpieli i sztuczne płatki róż ale co jeszcze? Pomóżcie, wiem że potraficie być bardzo kreatywne :)


zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Śmieszne skarpetki bym dała np. z kotem i zdecydowanie więcej jedzonka oraz napitku :)

na pewno włożyłabym jakiś porządniejszy alkohol który oboje lubicie i fajne szkło z którego będziecie pić+ płyta z ulubionym filmem/muzyką+ przewodnik po okolicy ;)

Koszulkę nocną, olejek do masażu i ... sejf na komórki z zamkiem czasowym

jak w góry to koniecznie czekolada duzo czekolady ;) czy to ta w tabliczce czy moze tez taka do picia, ciepłe rekawice, mapa ze szlakami, latarka, świeczki co by zrobic romantyczny nastrój .@alicja 70 sejf na komórki genialna sprawa

wez jeszcze "Grzaniec Góralski"



poszedłbym dalej i wział skladniki na wspólne przygotowanie własnego grzańca, przepisów na te góralskie całe mnóstwo w sieci, ja robiłe ten ale dziewczyna go cudownie ozdobiła aż żałuję że nie mam fotek

http://mistrzkuchni.pl/przepis-grzaniec-goralski-2361.html

zdjęcia wspólne do pooglądania!!!serce

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

To kupiłam a to przyszło:(