Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pomocy psina w Anglii

01 sty 2018 - 18:32:50

Mam bardzo ważne pytanie . Nie długo wyjeżdżam do pracy do Anglii i mam pieska że schroniska . Może z rodzicami tutaj zostać ale ja bym jednak chciała to że sobą zabrać bo wiem że on jest bardzo za mną i ja będę bardzo za nim tęsknić. Wiem że z nim będzie mi łatwiej jak będę mieć doła że jestem z dala od rodziny itp

Tutaj moje pytanie słyszałam że bardzo łatwo jest odebrać komuś psa w Anglii.
Oczywiście wszystkie chipy, badania będzie miał ale czy mogą mi odebrać np za szczelnie jak będę w pracy ? On zazwyczaj przez pierwszy tydzień dwa szczęka jak jest w Nowym miejscu .
Czy mogą mi to zabrać? Nie przezylabym tego ;(

Pomocy psina w Anglii

01 sty 2018 - 19:57:46

Cytat
focusik
Mam bardzo ważne pytanie . Nie długo wyjeżdżam do pracy do Anglii i mam pieska że schroniska . Może z rodzicami tutaj zostać ale ja bym jednak chciała to że sobą zabrać bo wiem że on jest bardzo za mną i ja będę bardzo za nim tęsknić. Wiem że z nim będzie mi łatwiej jak będę mieć doła że jestem z dala od rodziny itp

Tutaj moje pytanie słyszałam że bardzo łatwo jest odebrać komuś psa w Anglii.
Oczywiście wszystkie chipy, badania będzie miał ale czy mogą mi odebrać np za szczelnie jak będę w pracy ? On zazwyczaj przez pierwszy tydzień dwa szczęka jak jest w Nowym miejscu .
Czy mogą mi to zabrać? Nie przezylabym tego ;(

ty nie patrz na swoja wygodę tylko pieska... ty w pracy on sam wieć lepiej niech zostanie z rodzicami, koleżanka miała pieska też zabrali go z polski ale musiała go przywieść do polski bo nowy wynajmujący nie zgodził sie na zwierze w jego domu

hmm patrze na twoje wątki , wcześniejszy ze za mamusia będziesz płakała, teraz za pieskiem... ja sie tu rozpisuję a ty pewno nawet na granice nie wyjeżdżasz tylko sie nudzisz???



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-01 19:59 przez edekzkrainykredek2.

Pomocy psina w Anglii

01 sty 2018 - 21:56:39

Jadę tam z narzeczonym więc będziemy się opiekować pieskiem - nawet nie wiesz jak... Ja się nic nie pytalam na temat opieki nad psem tylko jak to jest w Anglii. Czy ktoś miał podobna sytuację.

Druga sprawa tak za mama też strasznie będę tęsknić i dlatego wiem że było by mi lżej gdy on byłby że mną.I nie myślę o sobie tylko właśnie o nim żeby nie tęsknił bo wiem że jestem najważniejsza dla niego. Ja sobie z tym poradzę ale pies nie zrozumie dlaczego go zostawiasz .


Chyba nic dziwnego że mam dylematy przed wyjazdem i chciałam z kimś się podzielić, popytać itp .

Jeżeli od razu uważasz że ktoś się nudzi bo zadaje pytania to powodzenia.

A tak w ogóle tu w Polsce potrafi sam siedzieć 10 godzin więc chyba czy będę tu to zostawiać czy tam to nie ma żadnej różnicy.

Jeszcze co do mieszkania to jest to mieszkanie przyszłego teścia więc akurat nie ma z tym problemu że się nie zgodzi na psa



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-01 21:59 przez focusik.

Pomocy psina w Anglii

01 sty 2018 - 22:49:48

A tak w ogóle tu w Polsce potrafi sam siedzieć 10 godzin więc chyba czy będę tu to zostawiać czy tam to nie ma żadnej różnicy.

dpowiedziałam na temat psa w angli wystarczy przeczytać, sorry ale kolejna krytyka mi sie ciśnie na usta kto poważny bierze psa zostawiając go na pól dnia samego w domu, chętnie na 10 godzin zamknęła bym ci toaletę... jak dla mnie jesteś samolubna myślisz tylko o tym aby było ci dobrze i abyś sie nie zapłakała z tęsknoty jak to napisałaś... i teraz znowu odpowiem ci na pytanie na temat psa zostawiając go tam na 10 godzin na pewno ci go odbiorą jak tylko sąsiedzi o tym sie dowiedzą, pamiętaj zę sąsiedzi zawsze wiedzą i widzą wszystko

Pomocy psina w Anglii

01 sty 2018 - 23:14:30

Według mnie zachowanie niektórych ludzi jest bardzo samolubne.
Chcą wracać do domu po całym dniu i cieszyć się obecnością psa lub kota.
Nie zastanawiają się wogóle nad tym jak to zwierze tęskni w tym czasie.
Jeśli już chcą jakieś zwierzę to może papuga, świnka morska lub rybki.
Sama mam psa i nie wyobrażam sobie żeby był cały dzień w domu sam.
Już mój cztero letni syn jak idzie do przedszkola to prosi babcię o opiekę nad psiakiem bo rozumie że piesek też potrzebuje towarzystwa.
Także ludzie trochę rozwagi.

Pomocy psina w Anglii

01 sty 2018 - 23:44:26

Cytat
kukingaku
Według mnie zachowanie niektórych ludzi jest bardzo samolubne.
Chcą wracać do domu po całym dniu i cieszyć się obecnością psa lub kota.
Nie zastanawiają się wogóle nad tym jak to zwierze tęskni w tym czasie.
Jeśli już chcą jakieś zwierzę to może papuga, świnka morska lub rybki.
Sama mam psa i nie wyobrażam sobie żeby był cały dzień w domu sam.
Już mój cztero letni syn jak idzie do przedszkola to prosi babcię o opiekę nad psiakiem bo rozumie że piesek też potrzebuje towarzystwa.
Także ludzie trochę rozwagi.

dziękuje ci za te słowa teraz wiem ze nie jestem sama...

Pomocy psina w Anglii

02 sty 2018 - 01:17:47

Cytat
focusik
A tak w ogóle tu w Polsce potrafi sam siedzieć 10 godzin więc chyba czy będę tu to zostawiać czy tam to nie ma żadnej różnicy.

To głupota czy prowokacja???
Kto zostawia psa na 10 godzin w domu?? Przecież psa wyprowadza się 3x dziennie.
Jesli to prawda, to strasznie biedny jest ten Twój pies!
Jeśli kochasz zwierzęta (w co wątpię) to zostaw go pod opieka w domu, gdzie będzie miał zapewniona włąsciwa opiekę.
A sobie weźż np króliczka, on moze siedzieć całą dobę w domu.

Pomocy psina w Anglii

02 sty 2018 - 11:50:05

A ja myślę że żadna z was nie ma psa i umie tylko <moderacja-wulgaryzmy>

Myślicie że każdy co ma psiaka może sobie pozwolić nad opiekę całodobową nad nim ? Zastanówcie się! Jeżeli miało by tak być to wzrosła by o 3/4 bezdomność psow . Wiem co mówię bo udzielam się w schronisku i odpuscie sobie teksty typu : że to prowokacje , że nie powinnam mieć zwierząt itp.

Ja niestety nie mam ani dziadków aby mogli się nimi zająć jak mnie nie ma . Rodzice również pracują . Od zawsze miałam psy i nigdy nie miałam problemy aby zostawić psa na 8-9 godz gdy jestem w pracy . Ludzie ogarnijcie się. 3/4 społeczeństwa zostawia tak swoje pociechy . Kwestia wychowania na początku! Nigdy nie jest nic zrobione chyba że mają problemy zoladkowe.
I jak już przychodzę to umiem im to wynagrodzić że były tyle same w domu .

Nie będę się tłumaczyć bo wiem jak dobrze u mnie mają zwierzęta. Wszystko bym im oddała ale widzę że są tu osoby które umieją tylko głupia <moderacja-wulgaryzmy> i nie czytają że zrozumieniem

Napisałam że ja sobie jakoś z tęsknotą poradzę. Muszę. Ale psiak nie zrozumie dlaczego chce go zostawić. Bo się boję że mi go odbiorą bo będzie szczękac parę dni w Nowym miejscu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-02 17:24 przez moderator.

Pomocy psina w Anglii

02 sty 2018 - 18:25:24

Cytat
focusik
A ja myślę że żadna z was nie ma psa i umie tylko

Myślicie że każdy co ma psiaka może sobie pozwolić nad opiekę całodobową nad nim ? Zastanówcie się! Jeżeli miało by tak być to wzrosła by o 3/4 bezdomność psow . Wiem co mówię bo udzielam się w schronisku i odpuscie sobie teksty typu : że to prowokacje , że nie powinnam mieć zwierząt itp.

Ja niestety nie mam ani dziadków aby mogli się nimi zająć jak mnie nie ma . Rodzice również pracują . Od zawsze miałam psy i nigdy nie miałam problemy aby zostawić psa na 8-9 godz gdy jestem w pracy . Ludzie ogarnijcie się. 3/4 społeczeństwa zostawia tak swoje pociechy . Kwestia wychowania na początku! Nigdy nie jest nic zrobione chyba że mają problemy zoladkowe.
I jak już przychodzę to umiem im to wynagrodzić że były tyle same w domu .

Nie będę się tłumaczyć bo wiem jak dobrze u mnie mają zwierzęta. Wszystko bym im oddała ale widzę że są tu osoby które umieją tylko głupia i nie czytają że zrozumieniem

Napisałam że ja sobie jakoś z tęsknotą poradzę. Muszę. Ale psiak nie zrozumie dlaczego chce go zostawić. Bo się boję że mi go odbiorą bo będzie szczękac parę dni w Nowym miejscu.

Koszmarem jest to co piszesz.
Jeżeli wiem, że nie ma mnie w domu to nie decyduję się na pieska i tyle w temacie.

Pomocy psina w Anglii

02 sty 2018 - 18:37:58

Ty się najpierw dowiedz jakie sa przpisy dotyczące przewozu zwierzat do UK i zgadzam sie z dziewczynami pies nie powinien byc 10 h sam i to że nasze prawo jest tak mało restrykcyjne jeśli chodzi o zwierzeta to bardzo smutne na zachodzie sie nie patyczkują sa tzw. nspca i tam nie ma przebacz surowe kary oraz zarekwirowanie zwierzecia. Co to jest szczękanie ? bo ja nie znam takiego terminu ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-02 18:39 przez agata74.

Pomocy psina w Anglii

02 sty 2018 - 20:51:00

Cytat
focusik
A ja myślę że żadna z was nie ma psa..

Do takiego wątku włączają się własnie głównie włascicielki psów.
Tak przy okazji- ja- by moj psiak nie nudzil się, gdy nie ma mnie w domu- sprawiłam mu towarzstwo i są we dwójkę, załączam foto hi



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-02 20:54 przez aster.

zweryfikowana
Posty: 346
Ostrzeżenia: 1/5

Pomocy psina w Anglii

02 sty 2018 - 21:34:41

Czyli posiadanie psa lub kota to wyłącznie luksus dla ludzi, którzy nie pracują? Albo pracujących na 1/4 etatu? Albo mieszkających z babcią, mamą lub inną rodziną? Bo taki wniosek mi się nasuwa z tego wątku :D

Pomocy psina w Anglii

02 sty 2018 - 22:01:23

W końcu... normalna osoba ...ktora myśli.

Ja również mam dwa psiaki. I nie uważam aby one były w jakiś sposób pokrzywdzone gdzie jeden siedział w klatce 4 lata - i uważacie że to jest lepsze niż wygodne wyrko w domu. Mieszkam w bloku gdzie na 50 mieszkań jest 17 psow i wszyscy również chodzą do pracy . Mam wrażenie że osoby które powyżej się uruchomily to sa to lalunie ktore sa wlasnie wygodne i uważają że psa nie można mieć pracując. Bo przecież jest to nie wygodne dla Was kochaniutkie . Potem właśnie psy loduja w schronisku przez pseudo właścicieli.

A kto raz poczuł miłość psa to nigdy już jego dom bez psa nie będzie domem !!!

Nie oczekuje już od Was odpowiedzi odnośnie Anglii bo chyba nic ciekawego się nie dowiem ale nie dam sobie wmawiać takich głupot jak wy wszystkie wzięte opowiadacie.

Pomocy psina w Anglii

02 sty 2018 - 22:08:20

Cytat
focusik
W końcu... normalna osoba ...ktora myśli.

Ja również mam dwa psiaki. I nie uważam aby one były w jakiś sposób pokrzywdzone gdzie jeden siedział w klatce 4 lata - i uważacie że to jest lepsze niż wygodne wyrko w domu. Mieszkam w bloku gdzie na 50 mieszkań jest 17 psow i wszyscy również chodzą do pracy . Mam wrażenie że osoby które powyżej się uruchomily to sa to lalunie ktore sa wlasnie wygodne i uważają że psa nie można mieć pracując. Bo przecież jest to nie wygodne dla Was kochaniutkie . Potem właśnie psy loduja w schronisku przez pseudo właścicieli.

A kto raz poczuł miłość psa to nigdy już jego dom bez psa nie będzie domem !!!

Nie oczekuje już od Was odpowiedzi odnośnie Anglii bo chyba nic ciekawego się nie dowiem ale nie dam sobie wmawiać takich głupot jak wy wszystkie wzięte opowiadacie.

Lalunio, ja pracuję po 10 godzin dziennie, gdyby nie to, że w domu ktoś jest to nigdy prze nigdy nie zdecydowałabym się na psiaka.
Trzeba myśleć nie tylko o sobie ale też o tym co czuje zwierzę.
Tak jak już wcześniej pisałam czterolatek to już rozumie ale widać nie ty.

Pomocy psina w Anglii

02 sty 2018 - 22:13:28

Czyli Twoim zdaniem 90 % psow powinno być w schronisku bo nie można go zostawić na czas pracy . To gratuluję inteligencji .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prezent dla nas dwoje ot tak bez okazji