Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie się SZYBKO sprzedaje ?

20 sty 2018 - 09:18:41

sprzedajemy.pl
ibutik.pl [dostalam wiadomosc ze beda likwidowac, ale jeszcze kupuja :D]
szafa.pl

Gdzie się SZYBKO sprzedaje ?

20 sty 2018 - 10:14:52

Cytat
nbbo
oczywiście, że szafa najlepsza! Może i na olx jest ruch ale oszustw tyle że się płakać chce. Tutaj mamy chociaż bezpieczne transakcje- im więcej osób będzie wystawiać rzeczy- tym więcej będzie przeglądać- a co za tym idzie kupować :)
Na olx jeszcze nikt mnie nie oszukał (nie kupuję, jedynie sprzedaję). Kupujący faktycznie mają gorzej, bo muszę zaufać, ale jako sprzedający wystarczy nie wysyłać dopóki nie otrzyma się przelewu, na odbiór osobisty umawiać się tam, gdzie i kiedy nam pasuje, przy okazji, a nie specjalnie jechać na drugi koniec miasta i zastanawiać się czy ta osoba w ogóle przyjdzie odebrać rzecz (chociaż akurat z kupującymi z olx jeszcze mi się nie zdarzyło żeby mnie ktoś wystawił).

Forma sprzedaży według mnie rzeczywiście na szafie jest najlepsza, bo od razu otrzymuje się pieniądze, ale nijak ma się ona do szybkiej sprzedaży. To co sprzedaję na szafie to może z 5% tego, co sprzedaję ogólnie na pozostałych portalach

Gdzie się SZYBKO sprzedaje ?

20 sty 2018 - 11:53:34

dobre pytanie...
każdy by chciał wszystko za darmo, więc wolę żeby u mnie w szafie wisiało- miejsca mam dość :)

Gdzie się SZYBKO sprzedaje ?

20 sty 2018 - 13:22:07

a macie konta na GRATY Z CHATY

Gdzie się SZYBKO sprzedaje ?

30 kwi 2018 - 13:04:45

mam konto na olx i vinted na allegro nie polecam bo prowizja od sprzedazy

portali jest bardzo duzo. kiedys ok 8 lat temu moje pierwsze konto na tego typu portalu to było właśnie szafa.pl - kiedys życie tutaj tętniło...

potem zostałam oszukana i usunęłam konto... poprostu byłam bardzo rozczarowana

a teraz wróciłam po tylu latach i z wielkim żalem musze stwierdzić że szafa bardzo ale to bardzo zubożała. tutaj w ogóle ktoś zagląda ? wątki sa odwiedzane bardzo rzadko a wypowiedzi po kilka i to z kilku różnych okresów... szkoda to był taki bardzo fajny portal...

ale ciągle mam nadzieje że wszystko powróci tutaj :)

Gdzie się SZYBKO sprzedaje ?

30 kwi 2018 - 14:13:43

mam wrażenie, że wszędzie jest przestój

Gdzie się SZYBKO sprzedaje ?

30 kwi 2018 - 15:42:33

Cytat
monikamonis
mam wrażenie, że wszędzie jest przestój

nie zawsze. jak są fajne ubrania to raczej szybko schodzą

Gdzie się SZYBKO sprzedaje ?

01 maj 2018 - 11:12:38

u mnie idzie tylko bielizna i rzęsy, reszta kicha

Gdzie się SZYBKO sprzedaje ?

04 sie 2019 - 22:06:15

Niestety mało kto tu już zagląda. Kiedyś zanim była prowizja tętniło tu życie. Później ją zniesiono i ludzie zdążyli niestety odejść. Tu wystawiam ale czasem zanim tu wystawie to raz na pół roku ktoś kupi :) A kiedyś tu mnóstwo rzeczy szło. Niestety i ten portal zgubiła już teraz konkurencja. Dziś sprzedaje gdzie indziej i szkoda ze tu tak się porobiło.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-08-04 22:07 przez gretastyl.

Gdzie się SZYBKO sprzedaje ?

02 wrz 2020 - 11:20:14

Ja dość szybko sprzedaje swoje ubrania na Pokato :) Polecam serwis, gdyż jest zupełnie za darmo :) https://pokato.pl/

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 7/5

Gdzie się SZYBKO sprzedaje ?

07 kwi 2021 - 11:00:27

Raczej staram się unikać korzystania z takich usług, ale jeśli już nie miałam innego wyjścia to chyba najlepsze stawki i ogólnie warunki proponował lombard Trafart (lombard-trafart.pl). Więc jeśli będziesz chciał z takich usług skorzystać to wydaje mi się, że z nimi ewentualnie próbuj rozmawiać. Starają się uczciwie podejść do klienta, można z nimi negocjować więc jest tak naprawdę szansa na indywidualnie ustalone warunki.

Gdzie się SZYBKO sprzedaje ?

07 cze 2021 - 19:04:17

Jest mega dużo miejsc online i nie tylko, gdzie można sprzedawać ubrania. Nie ograniczaj się do jednego, bo różni odbiorcy znajdują się w różnych miejscach. Masz np fb marketplace, czy osiedlowe małe targi garażowe :) Totalnie różne rozwiązania. Tu masz ciekawą toplistę takich miejscówek: https://mobilnezarabianie.pl/gdzie-sprzedawac-ubrania-najlepsze-aplikacje-i-miejsca/ - może się przyda.

Gdzie się SZYBKO sprzedaje ?

08 cze 2021 - 11:23:43

Od tego czy cos sprzedaż zależy wiele czyników, często rzeczy które się najlepiej sprzedają nie są wcale najlepsze tylko mają najlepiej zrobione zdjęcia czy np. dobór odpowiedniego portalu sprzedażowego do rodzaju ubrań jakie sprzedajesz. Trzymaj link do stronki gdzie jest to trochę dokładniej wytłumaczone i przy okazji masz też linki do kilku portali: https://mobilnezarabianie.pl/gdzie-sprzedawac-ubrania-najlepsze-aplikacje-i-miejsca/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki prezent na Walentynki