Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

operacja oczu

28 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie się SZYBKO sprzedaje ?

29 gru 2017 - 11:14:06

Witam,kochane użytkowniczki portali sprzedażowych :D ...
penie każda z nas doszła do wniosku,że sprzedaż stała się wolna,mozolna i nużąca ...i za pewne macie wystawione swoje ubrania na więcej niż jednym portalu sprzedażowym.. to tak jak ja (mam ubrania na 4 różnych portalach)

Może polecicie mi jakiś portral gdzie coś się dzieje,i macie tam ubrania i się sprzedają. Interesują mnie portale bez prowizji

Z góry DZIĘKUJĘ :D

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-29 11:15 przez margaret0606.

Gdzie się SZYBKO sprzedaje ?

29 gru 2017 - 12:05:20

Znam: vinted, szafa, olx i allegro :) jeśli polecacie inne to dajcie znać :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-29 12:05 przez Paaaulaaa.

Gdzie się SZYBKO sprzedaje ?

29 gru 2017 - 12:28:10

No jeszcze sprzedajemy,ogłaszamy24,ebay ale zagraniczny .

Gdzie się SZYBKO sprzedaje ?

29 gru 2017 - 13:03:13

Ja mam na
OLX
szafa
sprzedajemy
vinted

a co powiecie o ogaszamy24 to jest darmowe ..i jaki tam jest ruch ?

Gdzie się SZYBKO sprzedaje ?

29 gru 2017 - 13:20:26

Według mnie najszybciej na grupach na FB

Gdzie się SZYBKO sprzedaje ?

29 gru 2017 - 17:28:06

nie polecam OLX-u spadła sprzedaż jak i zainteresowanie ludzi :( kiedyś szło fajnie teraz lipa totalna same zboki i oszuści
szafa tez już nie wystawiam ruch tutaj umarł poza forum
sprzedajemy nie można dodać zdjęć jakiś problem z tym portalem ,nikt tam nie pisze bardzo słabe zainteresowanie sprzedażą - wisza tylko ogłoszenia a ludzi brak ;(
vinted tam to dopiero cyrk ktos z tego portalu blokuje ludzi i chce wyłudzać numery telefonu do konta cwaniaki zły
allegro teraz tylko firmy i sklepy nie ma tam zwykłych ludzi co z domu wystawiają :( nic tam nie kupuje i nie sprzedaje ....tylko ceny sobie sprawdzam po ile co jest
kiedyś był portal Moje Ciuchy super był ale go zlikwidowali ;(
na sprzedaż to tylko Fejs zostaje szybko sie sprzedaje i dużo ludzi tam siedzi super
a czy sa jakieś inne portale....trzeba szukać w wyszukiwarce

Gdzie się SZYBKO sprzedaje ?

29 gru 2017 - 18:05:24

szukałam,innych ale nowe i stoją w miejscu....porażka ..wystawie powystawiam chyba na FB i zobaczę co się będzie działo

Gdzie się SZYBKO sprzedaje ?

02 sty 2018 - 09:56:25

znalazłam niedawno takie portale
Ibutik
aledil
Butikmarek
kidsbazaar
czy ktos ma tam konta jak idzie sprzedaż czy warto zakładać tam konta :)

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie się SZYBKO sprzedaje ?

19 sty 2018 - 12:16:35

Aktualnie tylko i wyłacznie OLX i podgrupy na FB. Najpopularniejsze portale do sprzedania czegokolwiek.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

Gdzie się SZYBKO sprzedaje ?

19 sty 2018 - 12:32:41

oczywiście, że szafa najlepsza! Może i na olx jest ruch ale oszustw tyle że się płakać chce. Tutaj mamy chociaż bezpieczne transakcje- im więcej osób będzie wystawiać rzeczy- tym więcej będzie przeglądać- a co za tym idzie kupować :)

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie się SZYBKO sprzedaje ?

19 sty 2018 - 12:35:16

Z mojego doswiadczenia wynika ze aby sprzedac ciuszki najlepiej udezac tylko w grupy docelowe na fb.
Olx tez ok ale zainetersowania ubraniami jest małe i tylko kwiatki ciesza sie zainteresowaniem
Allego?? prowizje i duza konkurencja
Inne serwisy ogłoszeniowe?? hmnm dlaczego nie
Z doświadczenia jednak wiem że fb ma teraz największą skuteczność na 10 wytawionych / zaprezentowanych rzeczy sprzedaje sie przynajmiej te 6-7
Przykladowo olx jak sprzedam 1 jestem zadowolona

Gdzie się SZYBKO sprzedaje ?

19 sty 2018 - 12:47:49

Cytat
Mariola23456
Z mojego doswiadczenia wynika ze aby sprzedac ciuszki najlepiej udezac tylko w grupy docelowe na fb.
Olx tez ok ale zainetersowania ubraniami jest małe i tylko kwiatki ciesza sie zainteresowaniem
Allego?? prowizje i duza konkurencja
Inne serwisy ogłoszeniowe?? hmnm dlaczego nie
Z doświadczenia jednak wiem że fb ma teraz największą skuteczność na 10 wytawionych / zaprezentowanych rzeczy sprzedaje sie przynajmiej te 6-7
Przykladowo olx jak sprzedam 1 jestem zadowolona

a mogłabyś podac jakie grupy? I czy są one zamknięte np? Nie chciałąbym aby 400 moich znajomych wiedziało że sprzedaje majtki np :)

Gdzie się SZYBKO sprzedaje ?

19 sty 2018 - 13:26:01

OLX od 1 lutego płatne bedą niektóre działy idea

płatne będzie dział Dom i rolnictwo

już nie ma tam ludzi zainteresowanych kupnem....spadła też liczba obserwujących,chcą tylko żeby płatnie promować swoje ogłoszenia bo ciągle mi skrzynkę mejlową zapychają i piszą...chcesz zwiększyć....to zapłać za ogłoszenie

Aledil portal ale też ruchu tam nie ma

zweryfikowana
Posty: 133
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie się SZYBKO sprzedaje ?

19 sty 2018 - 14:29:03

Nigdzie.... wszędzie ta sprzedaż idzie jak flaki z olejem ;(
Ciężko jest konkurować z sieciówkami i ich wyprzedażami za grosze...niestety, ale bardzo często na wyprzedażach można kupić taniej nowe rzeczy niż tutaj używane...
Do tego dochodzą stale rosnące koszta przesyłek ;(
A nie odbiegając od tematu to tak jak wyżej już pisało parę osób... OLX, Sprzedajemy, FB i Vinted...

Gdzie się SZYBKO sprzedaje ?

20 sty 2018 - 08:34:51

grupy FB, olx

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomocy psina w Anglii