Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

NIE POLECAM !!!!!!!!!

06 lis 2017 - 20:40:40

Witam wszystkich! Na Szafie jestem niedługo, jednak na innych portalach sprzedażowych jestem już od bardzo dawna. Chciałam Was ostrzec przed PANIĄ <moderacja-publikacja danych>. Transakcja przebiegała na początku ok. Pani była bardzo przyjemna. Od zrobienia wpłaty minęło 12 dni, a moich zakupionych ubranek dla synka dalej nie ma. Pisałam wielokrotnie z prośbą o podanie nr nadania jeden jedyny raz odpisała, że jak wróci z pracy to poda. Widocznie od piątku cały czas pracuje bo pisałam jeszcze dwa razy i nic. Dziś "wywaliłam" jej wszystko co mi leżało na sercu i cisza. Pani jest obecna na Szafie gdyż dziś dodała nowy przedmiot. PORAŻKA

<moderacja-korekta tytułu-publikacja danych>

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-06 21:05 przez moderator.

NIE POLECAM !!!!!!!!!

06 lis 2017 - 20:52:51

Moze warto zglosic sprawe do administracji? Powinni reagowac w takich sytuacjach

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

NIE POLECAM !!!!!!!!!

06 lis 2017 - 21:19:34

Jeśli nie otrzymałaś przesyłki i nie masz odpowiedzi od sprzedawcy, pomimo jego logowania, zgłoś sprawę do administracji http://szafa.pl/spor-nowy.html i dokładnie opisz problem.
Przed zgłoszeniem sporu warto też napisać do sprzedawcy wezwanie do wydania rzeczy lub zwrotu opłaconej kwoty.

NIE POLECAM !!!!!!!!!

07 lis 2017 - 09:02:17

Sprawę zgłosiłam. Nie mieści mi się w głowie takie zachowanie gdyż sama dużo rzeczy sprzedaję i po wpłacie w ten sam dzień, najpóźniej na drugi wysyłam przesyłkę. Zawsze informuję o nr nadania. Ta PANI jest po prostu niepoważna.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem z dodawaniem zdjęć