Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

Samsung galaxy s6 czy s7 opinie

03 paź 2017 - 15:44:54

Czeka mnie wymiana telefonu. Obecnie używam asusa ale chciałabym wrócić do samsunga. Pytanie: Samsung galaxy s6 czy s7. Opinie użytkowniczek mile widziane.
Jakie macie telefony z których jesteście zadowolone? Samsung galaxy s7 czy s6 to tylko moje propozycje, jesli polecacie coś innego proszę o linki. Zależy mi głównie na dobrym aparacie i prędkości telefonu.


https://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/samsung-galaxy-s7-edge-sm-g935-32gb-zloty.bhtml

https://www.oleole.pl/telefony-komorkowe/samsung-galaxy-s7-sm-g930-32gb-zloty.bhtml

Czytałam właśnie na forach o samsung galaxy s7 i s6, opinie są dobre o obydwu, jednak różnica w cenie to aż 500zł. Help!

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 2/5

Samsung galaxy s6 czy s7 opinie

15 gru 2017 - 13:48:46

I co wybrałeś? Bo ja właśnie też chce kupić telefon i mimo, ze porównuje modele w porównywarce i pytam o opinie to i tak wybór wcale nie jest łatwy.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

Samsung galaxy s6 czy s7 opinie

15 gru 2017 - 14:42:19

@yulku niestety nadal korzystam z potłuczonego asusa bo nie mogę się zdecydować poza tym ciągle mam jakieś nieplanowane wydatki.

Teraz chodzi mi jeszcze po głowie iphone SE


niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 2/5

Samsung galaxy s6 czy s7 opinie

18 gru 2017 - 10:46:30

ten model i Phone na prawdę fajnie się prezentuje. I też wiele osób sobie go poleca. Ale wiadomo, to już spory wydatek, bo te modele do tanich nie należą, ale to raczej porządny model.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-08 08:55 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 3/5

Samsung galaxy s6 czy s7 opinie

06 sty 2018 - 12:48:29

Ja nie polecam Samsunga J3, niby fajny ale pamięci ma tak mało, ze po chwili trzeba go czyścić i wywalać wszystko bo się zapełnia. Masakra. Zdecydowanie dobrze porównać w jakiejś porównywarce ile telefon ma pamięci by nie mieć niemiłej niespodzianki.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem z wystawwienem na allegro