Obecnie rozmawiamy o:

kurs prawa jazdy

16 minut temu

hala łukowa

35 minut temu

Opakowania

dzisiaj o 7:57

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

nieudana operacja

26 wrz 2017 - 13:47:50

Witam, na początku roku przeszłam zabieg na kolano. Po skończeniu rehabilitacji i ogólnie wrócenia do formy odczuwam dziwny ból w kolanie. Byłam u kilku specjalistów i po zdjęciu rtg widać że zostało coś naruszone. Chciałabym się skonsultować z prawnikiem które biegle się zna w sprawach szpitalnych/zdrowotnych. Ktoś miał styczność z taka sprawa ? Jeśli tak proszę o info.

nieudana operacja

26 wrz 2017 - 14:20:34

Ja. Je miałam ale na pewno jak udasz się do prawnika to wszystkiego się dowiesz, ewentualnie on Dowie się dla ciebie:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-26 14:20 przez edekzkrainykredek2.

nieudana operacja

26 wrz 2017 - 18:09:28

Cytat
szafagra8
Witam, na początku roku przeszłam zabieg na kolano. Po skończeniu rehabilitacji i ogólnie wrócenia do formy odczuwam dziwny ból w kolanie. Byłam u kilku specjalistów i po zdjęciu rtg widać że zostało coś naruszone. Chciałabym się skonsultować z prawnikiem które biegle się zna w sprawach szpitalnych/zdrowotnych. Ktoś miał styczność z taka sprawa ? Jeśli tak proszę o info.
a możesz powiedzieć skąd jesteś?

nieudana operacja

26 wrz 2017 - 20:35:50

szukasz porady bezpłatnie....ups z tym będzie ciężko bo dobry prawnik kosztuje niestety tak

nieudana operacja

27 wrz 2017 - 17:09:11

Cytat
Polaris3
szukasz porady bezpłatnie....ups z tym będzie ciężko bo dobry prawnik kosztuje niestety tak
to zależy jak jest.
dobry prawnik bierze 15% od sprawy. równie dobrze może udzielić ci porady bez płacenia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-27 17:10 przez banach.

nieudana operacja

29 wrz 2017 - 18:14:14

Tłumaczenie nie oznacza wygranej i to odpłatnie, reklama to reklama:)

nieudana operacja

05 sty 2018 - 19:09:12

@banach 15% od sprawy ale do tego chyba dochodzą czasami niemałe koszty sądowe? chyba że się mylę ale tak kojarzę bo pamiętam jak znajoma walczyła z lekarzami kilka lat i musiała odpuścić z powodu kosztów

nieudana operacja

06 sty 2018 - 14:37:44

Cytat
luliviton
@banach 15% od sprawy ale do tego chyba dochodzą czasami niemałe koszty sądowe? chyba że się mylę ale tak kojarzę bo pamiętam jak znajoma walczyła z lekarzami kilka lat i musiała odpuścić z powodu kosztów
no widzisz
ja akurat miałam mozliwośc bycia załatwiania tych spraw , adwokat wział tylko 15 % koszty sadowe są w tym juz wliczone.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Samsung galaxy s6 czy s7 opinie