Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

upierdliwa kolezanka

03 wrz 2017 - 19:32:32

Hej babeczki

Mam problem z uporczywa kolezanka..Dziewczyna jest mila ,przyjaznimy sie od kilku lat,ale problem jest z kontaktem .Nie ma dnia by nie bylo miliona smsów. Jestem w pracy ,jesten w domu -sms. Jak nie odpisze odrazu to jest bombardowanie wiadomosciami typu 12 jeden po drugim.
Mieszkam z partnerem, on sie wkurza strasznie o te wiadomosci ,bo przychodza o kazdej porze dnia. 7 rano 23 wieczorem-dla niej nie ma znaczenia.
Rozmawialam z nia o tym ale nie dociera..co robic?Nie chce zrywac kontaktu ale czuje sie zmeczona nia i awanturami z moim TŻ, wlasnie przez nia.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.337

upierdliwa kolezanka

03 wrz 2017 - 19:52:17

Mam podobna znajoma jak nie odpisuje to myśli ze sie obraziłam, nie odpisuje po prostu i juz sa rzadziej te wiadomości

Tez próbowałam tłumaczyć ze mam małe dziecko i ze z mężem z którym sie widze raz w tyg bo pracuje za granica mam mniejszy kontakt..

Łącze sie w bólu

upierdliwa kolezanka

03 wrz 2017 - 20:37:09

Strasznie męcząca sytuacja.
Nie możesz koleżance pozwolić wejść sobie na głowę.
Nie odpisuj jej tak często, potem wytłumacz,że nie mogłaś pisać bo byłaś zajęta lub byłaś z chłopakiem.
Ona po prostu musi to rozumieć jeśli dla niej również ta przyjaźń jest ważna.
Wyobraź sobie jak byś się czuła gdyby twój facet przebywając z tobą cały czas pisał z kolegą. Wcale mu się nie dziwię, że się denerwuje.

upierdliwa kolezanka

03 wrz 2017 - 20:49:55

ja wiem ze go to denerwuje.Rozumiem go. Jej tez to mowilam ale ma to gdzies..

upierdliwa kolezanka

03 wrz 2017 - 20:51:14

nie odpisuj i nie reaguj na telefony

upierdliwa kolezanka

03 wrz 2017 - 21:27:08

Zwyczajnie jej powiedz, że przez jej smsy możesz stracić pracę i faceta. Jeżeli zależy jej na twojej przyjażni to zrozumie, oleje ostrzeżenie to oznacza że ma ciebie i twoje życie w nosie...wtedy zrób to samo i zablokuj jej numer.

upierdliwa kolezanka

03 wrz 2017 - 22:05:56

Cytat
kukingaku
Strasznie męcząca sytuacja.
Nie możesz koleżance pozwolić wejść sobie na głowę.
Nie odpisuj jej tak często, potem wytłumacz,że nie mogłaś pisać bo byłaś zajęta lub byłaś z chłopakiem.
Ona po prostu musi to rozumieć jeśli dla niej również ta przyjaźń jest ważna.
Wyobraź sobie jak byś się czuła gdyby twój facet przebywając z tobą cały czas pisał z kolegą. Wcale mu się nie dziwię, że się denerwuje.

Przychylam się do tej rady,gdyż uważam,że jest bardzo słuszna.
Ja bym nie odpisywała,a później wytłumaczyła,że byłam w pracy,że byłam z facetem,na zakupach,jechałam samochodem,brałam kąpiel...cokolwiek wiarygodnego.
Samej sytuacji nie zazdroszczę,bo nie bardzo wiadomo,jak się zachować,żeby Jej nie urazić.
Myślę,że najlepiej wyjąć z rękawa trochę asertywności.

upierdliwa kolezanka

04 wrz 2017 - 07:50:52

wyłączaj telefon w pracy w domu .
Gdyby coś pytała upierdliwa koleżanka to powiedz że z facetem jestes a w pracy że wiadomo w pracy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wniosek o 500+