Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

a widzialyscie filmik jak jakas gruba babka o rozmiarze cycek jak pol mojej chalupy strollowala ten biustonosz, probujac podniesc nim swoje wdzieki? :D Na jej piersiach wygladal on bardziej na nasutniki niz na biustonosz

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.337

Mam rozmiar biustu B/C, jestem jako tako zadowolona ale przyznam ze trochę spłaszcza.

Myśle ze nie sprawdzi sie przy dużym biuście

Dodam jeszcze ze nie mam oryginału

niezweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 6/5

z bardotti mi sie bardzo podobają
<moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-15 23:00 przez moderator.

HIT.. może dla maleńkich piersi dla wiekszego i cięższego biustu nie ma opcji że da sobie radę

Noo ciekawa opcja to prawda, ale tylko dla Pań z mniejszym biustem. Ja niestety/stety jestem posiadaczką większego biustu, więc taki się by u mnie nie sprawdził. Muszę nosić porządne biustonosze, które faktycznie mi ten biust utrzymają i będą komfortowe, ponieważ cały dzień w niewygodnym staniku to męka! Od dłuższego czasu zamawiam z <moderacja> i mogę szczerze polecić. Jakość jest nieziemska



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-02-15 07:24 przez moderator.

Zacznijmy od tego, że to nie jest biustonosz. Dlatego wszystkie te oburzone komentarze w stylu "krzywda dla biustu" nie mają sensu, bo to raczej oczywiste, że to coś niczego nie podtrzyma i nie uniesie, ewentualnie ściśnie do środka. Z tego samego powodu też bawią mnie negatywne komentarze lasek z dużymi cyckami, które liczyły na cud uniesienia, a tu dupa :D No niesamowite, same "miseczki" nie uniosły wielkiego cyca! Szok i niedowierzanie!! :D Nie wiem, jak naiwną trzeba być...
Ogólnie to "cudo" służy tylko jednemu - dla lasek które mają tak małe cycki, że bez push-upa nie wyjdą z domu, a chcą założyć kieckę bez pleców albo ramion. Koniec tematu. Do wszelkich innych celów ta rzecz się nie sprawdzi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-02-17 09:21 przez kropka83.

Jest jeszcze inna opcja zamiast tego - taping biustu. Podkleja się piersi specjalnymi taśmami - takimi jak sportowcy się oklejają. Można samemu próbować albo udać się do kogoś przeszkolonego. Kusicielka w Ząbkach ma taką usługę. Dobra opcja na przykład na wesele jak nie może być widać stanika.


Biustonosz samonośny - https://allegro.pl Biustonosz doskonale pasuje pod ubrania uszyte z lekkich, prześwitujących tkanin.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-16 06:34 przez annan4y.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

upierdliwa kolezanka