Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

12 minut temu

sprawdzony stomatolog

16 minut temu

sklep detailingowy

40 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

a widzialyscie filmik jak jakas gruba babka o rozmiarze cycek jak pol mojej chalupy strollowala ten biustonosz, probujac podniesc nim swoje wdzieki? :D Na jej piersiach wygladal on bardziej na nasutniki niz na biustonosz

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.337

Mam rozmiar biustu B/C, jestem jako tako zadowolona ale przyznam ze trochę spłaszcza.

Myśle ze nie sprawdzi sie przy dużym biuście

Dodam jeszcze ze nie mam oryginału

niezweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 6/5

z bardotti mi sie bardzo podobają
<moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-15 23:00 przez moderator.

HIT.. może dla maleńkich piersi dla wiekszego i cięższego biustu nie ma opcji że da sobie radę

Noo ciekawa opcja to prawda, ale tylko dla Pań z mniejszym biustem. Ja niestety/stety jestem posiadaczką większego biustu, więc taki się by u mnie nie sprawdził. Muszę nosić porządne biustonosze, które faktycznie mi ten biust utrzymają i będą komfortowe, ponieważ cały dzień w niewygodnym staniku to męka! Od dłuższego czasu zamawiam z <moderacja> i mogę szczerze polecić. Jakość jest nieziemska



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-02-15 07:24 przez moderator.

Zacznijmy od tego, że to nie jest biustonosz. Dlatego wszystkie te oburzone komentarze w stylu "krzywda dla biustu" nie mają sensu, bo to raczej oczywiste, że to coś niczego nie podtrzyma i nie uniesie, ewentualnie ściśnie do środka. Z tego samego powodu też bawią mnie negatywne komentarze lasek z dużymi cyckami, które liczyły na cud uniesienia, a tu dupa :D No niesamowite, same "miseczki" nie uniosły wielkiego cyca! Szok i niedowierzanie!! :D Nie wiem, jak naiwną trzeba być...
Ogólnie to "cudo" służy tylko jednemu - dla lasek które mają tak małe cycki, że bez push-upa nie wyjdą z domu, a chcą założyć kieckę bez pleców albo ramion. Koniec tematu. Do wszelkich innych celów ta rzecz się nie sprawdzi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-02-17 09:21 przez kropka83.

Jest jeszcze inna opcja zamiast tego - taping biustu. Podkleja się piersi specjalnymi taśmami - takimi jak sportowcy się oklejają. Można samemu próbować albo udać się do kogoś przeszkolonego. Kusicielka w Ząbkach ma taką usługę. Dobra opcja na przykład na wesele jak nie może być widać stanika.


Biustonosz samonośny - https://allegro.pl Biustonosz doskonale pasuje pod ubrania uszyte z lekkich, prześwitujących tkanin.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-16 06:34 przez annan4y.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

upierdliwa kolezanka