Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->
zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Nigdy wiecej zakupów na szafie

18 maj 2017 - 22:06:27

@DaChoice i dobrze, bo temu twojemu pozytyw się należał ( i moim zdaniem) choć deko niefrasobliwy, ale nauka tak z tego, że należy trzymać "na wierzchu" dowody nadania ;) Ja tam nie wiem czy u Czoko ma być brak komentarza czy jaki inny, ale ten wystawiony zgodny z prawdą nie jest i tyle ... ciuchy są, oszustwa nie było zarzut braku kontaktu pozostaje, ale no właśnie tak jak napisałam.

Nigdy wiecej zakupów na szafie

18 maj 2017 - 22:12:38

Cytat
kukingaku
Ja zawsze piszę w takiej sytuacji lub dzwonię ale jak ktoś mi odpisze że ma to w de to chce mi się płakać i tyle. Nigdy nikogo nie olałam czy okłamałam.
Jak informujesz to dobrze, może wstaw na swojej stronie i pod ofertami informację, że wysyłasz raz czy dwa razy w tygodniu i wtedy kupujący będzie wiedział i zdecyduje czy może czekać czy nie, ty będziesz usprawiedliwiona i nikt się nie doczepi:)

Czoko, napisz do administracji, a ty wystawiłaś wszystkie czy może został ci jeszcze niewystawiony?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-18 22:15 przez CzerwoneUsta.

Nigdy wiecej zakupów na szafie

19 maj 2017 - 07:31:13

@malmoe według mnie negatyw słuszny, czas realizacji minął, Pani nie próbowała nawet sie odezwać wiec pozytyw raczej musiałby byc wymuszony. A paczka wysłana dopiero po interwencji wiec raczej negatywy zostają ;)

@CzerwoneUsta wystawiłam dwa ktore powinny byc. Ale czemu zmieniać? Przeciez paczka została nadana po interwencji Admina.... No nie wiem sama :/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-19 07:34 przez ModneZegarki2016.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Nigdy wiecej zakupów na szafie

19 maj 2017 - 08:18:24

Cytat
ModneZegarki2016
@malmoe według mnie negatyw słuszny, czas realizacji minął, Pani nie próbowała nawet sie odezwać wiec pozytyw raczej musiałby byc wymuszony. A paczka wysłana dopiero po interwencji wiec raczej negatywy zostają ;)

Wcale nie twierdzę, że ocena negatywna nie jest słuszna, nie mnie to rozstrzygać i wcale nie sugeruję pozytywa wymuszonego, nie wiem czemu tak uważasz. Sama napisałaś: paczka wysłana po interwencji ... a w komentarzu napisane, że ciuchów nie ma, sprawa u Administracji, oszustka ... i jak to się ma to faktycznie zakończonej transakcji. Komentarz jest wystawiony za wcześnie, ale ja tutaj nie jestem od pouczania to tylko moje spostrzeżenia, ale jakbym ten komentarz przeczytała nie znając tego wątku to bym se pomyślała, że oszustka nie wysłała ciuchów i nie pomogły żadne administracje.

Nigdy wiecej zakupów na szafie

19 maj 2017 - 08:44:39

@malmie w sumie to masz racje

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Nigdy wiecej zakupów na szafie

19 maj 2017 - 09:12:10

Ja bym te komentarze próbowała zmienić i pisała tak jak Usta pisze do Administracji ... ;) a przecież wyczekałaś się, musiałaś prosić Portal o pomoc, a koniec końców ... ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-19 09:32 przez malmie.

Nigdy wiecej zakupów na szafie

19 maj 2017 - 10:00:25

Cytat
ModneZegarki2016


@CzerwoneUsta wystawiłam dwa ktore powinny byc. Ale czemu zmieniać? Przeciez paczka została nadana po interwencji Admina.... No nie wiem sama :/
Gdybyś zostawiła sobie jeden niewystawiony to zawsze można wtedy sobie w ostatnim komentarzu sprostować jaki był finał:)ale negatywy się należały, gdybyś nie wszczeła alarmu to nie wiadomo czy przesyłka trafiła by do ciebie, ja bym się nie martwiła, a sprzedająca ma nauczkę że milczenie nie zawsze jest złotem, więc raczej spokojnie, zrobiłaś wszystko dobrze;)

Nigdy wiecej zakupów na szafie

19 maj 2017 - 12:15:42

@CzerwoneUsta dziekuje Ci, bo juz wyrzutki sumienia miałam ale nie potrzebnie :)

Nigdy wiecej zakupów na szafie

19 maj 2017 - 12:28:52

Niepotrzebnie:)gdybyś teraz wystąpiła o usunięcie komentarzy to nie masz pewności jakie w ramach wdzięczności otrzymasz od sprzedającej. Jeżeli ona wystąpi do administracji z taką prośbą to będziesz musiała poprzeć ją w tych działaniach, sama tego nie rób, wcześniej tylko niech wystawi swoje komentarze, ty w 100% wywiązałaś się z transakcji:)pisząc wcześniej żebyś napisała do administracji, nie napisałam dokładnie, dopiero możesz to zrobić w sytuacji jak wspomniałam na początku, jak ona poprosi:)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Nigdy wiecej zakupów na szafie

19 maj 2017 - 13:37:20

Naprawdę Dziewczyny, komentarze nie są obowiązkowe, nikt nie musi wystawiać, a nawet jeśli ktoś odwdzięcza się niesłusznym negatywem to zawsze można wnioskować o usunięcie.
Usta wcześniej pisałaś, że gdyby Czoko sobie jeden komentarz zostawiła to sprostowałaby wszystko czyli coś wymaga sprostowania, a teraz piszesz, że wszystko jest okej. Zarzucenie komuś oszustwa na mocy gdybania, że gdyby nie wnioskowano o pomoc zapewne do oszustwa by doszło to trochę przesada, a pisanie o tym to już w ogóle jazda bez trzymanki, której nie polecam.
Teraz jak tamta wystąpi o usunięcie komentarzy to pewnie usną je, a tam powinny być rzetelne komentarze, że Pani nie odpowiada na wiadomości, a paczki wysyła dopiero po zgłoszeniu gdzie trzeba (jeśli tak było).

Nigdy wiecej zakupów na szafie

19 maj 2017 - 14:18:02

Cytat
malmie
Naprawdę Dziewczyny, komentarze nie są obowiązkowe, nikt nie musi wystawiać, a nawet jeśli ktoś odwdzięcza się niesłusznym negatywem to zawsze można wnioskować o usunięcie.
Usta wcześniej pisałaś, że gdyby Czoko sobie jeden komentarz zostawiła to sprostowałaby wszystko czyli coś wymaga sprostowania, a teraz piszesz, że wszystko jest okej. Zarzucenie komuś oszustwa na mocy gdybania, że gdyby nie wnioskowano o pomoc zapewne do oszustwa by doszło to trochę przesada, a pisanie o tym to już w ogóle jazda bez trzymanki, której nie polecam.
Teraz jak tamta wystąpi o usunięcie komentarzy to pewnie usną je, a tam powinny być rzetelne komentarze, że Pani nie odpowiada na wiadomości, a paczki wysyła dopiero po zgłoszeniu gdzie trzeba (jeśli tak było).
Oczywiście, gdyby czoko zostawiła sobie jeden komentarz to nie byłoby żadnej dyskusji, negatyw by został i sprostowanie w ostatnim. Jednak wystawiła wszystkie (to był jej jedyny błąd), trzeba brać pod uwagę fakt że gdyby nie te negatywy, nagłośnienie i sprawa skierowana do administracji to pewności nie ma czy dostała by to za co zapłaciła, sprzedająca sama sobie winna, nie odpowiadała na żadne wiadomości, więc dla mnie oczywiste, po interwencjach raczyła od niechcenia łaskawie wysłać to negatywy się należą, będzie chciała usunąć to przeprosi czoko i tak jak we wcześniejszym poście napisałam taki wariant tylko pozostaje, czoko nie będzie mogła zmienić treści postu jedynie pomóc przy usunięciu, tak to jest na szafie i innych portalach, ale dlaczego ma to robić jeżeli kupująca ją traktuje jak zło konieczne?

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Nigdy wiecej zakupów na szafie

19 maj 2017 - 14:45:25

Cytat
CzerwoneUsta
... ale dlaczego ma to robić jeżeli kupująca ją traktuje jak zło konieczne?
Dlatego, że Czoko się pospieszyła i wystawiła komentarz niezgodny z regulaminem. Co by się stało, gdyby nie było zgłoszenia o ponaglenie wysyłki tego nie wiemy, ale pewność, że na pewno paczka nie zostałaby wysłana jest na wyrost. Uważam, że Czoko powinna zwrócić się o możliwość edytowania tych komentarzy i usunięcia z nich treści o oszustwie itp.

Edit: Nawet jeśli to skutku nie przyniesie to ja bym napisała, bo komentarze zostały pod wpływem emocji napisane, a teraz czas na refleksję. Zawsze do lepiej późno niż wcale ;)

Tak uważam Dziewczyny, ale każdy działa jak chce.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-19 15:00 przez malmie.

Nigdy wiecej zakupów na szafie

19 maj 2017 - 14:56:34

Hej dziewczyny jestem nowa na szafie. To znaczy konto mam już jakiś czas ale nigdy nie wystawiałam nic. Macie jakieś złote rady ?:)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Nigdy wiecej zakupów na szafie

19 maj 2017 - 15:03:16

Cytat
pipiaczek
Hej dziewczyny jestem nowa na szafie. To znaczy konto mam już jakiś czas ale nigdy nie wystawiałam nic. Macie jakieś złote rady ?:)

Tak, ja mam. Mianowicie chodzi mi o roztropność. To taka cecha już deko wymarła, ale przydaje się nawet w handlu :)

Nigdy wiecej zakupów na szafie

19 maj 2017 - 15:16:53

Cytat
malmie

Dlatego, że Czoko się pospieszyła i wystawiła komentarz niezgodny z regulaminem.

Tak uważam Dziewczyny, ale każdy działa jak chce.
A jest możliwość edytowania komentarza? Raczej takiej opcji brak, można jedynie usunąć. Jest tak a nie inaczej, ja w inny całkiem sposób postąpiłabym, ty jeszcze inaczej a czoko zrobiła jak zrobiła, sytuacja jest taka nie inna, sprzedająca może czegoś się nauczy lub dalej będzie tak robić ponieważ kupujące będą bać się wystawić negatyw. Nie słyszałam o edytowaniu komentarzy, ale jeżeli jest taka możliwość to sprostowanie można zrobić, jednak wysłała, chętnie czy z przymusu ale za sytuację to pozytyw się nie należy:)A dlaczego komentarz był niezgodny z regulaminem, odczekała 7dni, pisała, nie otrzymała żadnej odpowiedzi a że sprzedająca ją ignorowała więc mogła wystawić komentarz.
czoko, zaczekaj, jak cię przeprosi i również sprostuje sytuację to możesz zadziałać, jeżeli dalej się nie odzywa to odpuść i tyle, jej była wina nie twoja:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-19 15:37 przez CzerwoneUsta.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Komary-ratunku!