Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 37
Ostrzeżenia: 1/5

Była mojego chłopaka

12 maj 2017 - 07:56:13

Cześć wszystkim, mam problem
Jestem z chłopakiem od paru lat, mamy razem dziecko.Jesteśmy starsi trochę :)
On jest typem kolesia bez uczuć że tak powiem, nie okazuje mi w żaden sposób że mnie kocha.
Chodzi mi o jego byłą dziewczynę z którą był w czasach szkolnych mając jakieś 18-19 lat był z nią 6 lat po czym ona go zostawiła przynajmniej tyle wiem, ponieważ również źle ją traktował.
Po niej miał inne dziewczyny aż poznał mnie.
Nie są razem już jakieś 6-7 lat
Dziewczyna jest na dzień dzisiejszy sławna, robi karierę muzyczną i wszędzie jej teraz pełno w reklamach w tv w programach, a ja mam obsesje na tym punkcie, bo nie wiem co on sobie tak naprawdę myśli, bo prawdy mi nie powie, czy żałuje że z nią nie jest, że ją tak traktował ? że teraz by miał kupę kasy dzięki niej itp, ja się zadręczam, ale nie jest to miłe kiedy razem oglądamy tv a ona wskakuje na ekran ://// akurat to mi się musiało przytrafić "sławna była" któa teraz jest na tapecie wszędzie :/ nie mogę zdradzić oczywiście kto to
Mi niczego nie brakuje, ale jestem o nią zazdrosna proszę was o jakieś komentarze na temat mojego zachowania, jak sobie z tym radzić, myślę, że to się bierze z tego że mój facet ma mnie gdzieś nie czuje się kochana :/ czasami czuje że mnie kocha ale bardzo bardzo rzadko. Jak wy byście odbierały taką sytuację jeżeli by was dotyczyła?
dzięki za pomoc pozdrawiam

Była mojego chłopaka

12 maj 2017 - 08:01:39

W żaden sposób nie jestem wyrazić swojego współczucia wobec Ciebie i tej sytuacji. Jest tak zła, ze ciezko cos doradzić. Ciezko bedzie wyeliminować piosenkareczke, ale czy Twoj chłopak jakos wypowiada sie na jej temat? Porusza wgl kwestie tego związku?

niezweryfikowana
Posty: 37
Ostrzeżenia: 1/5

Była mojego chłopaka

12 maj 2017 - 08:06:55

Nie nic nie mówi, ale jak jest w tv to nie patrzy raczej nie wiem o co chodzi może dlatego że ja przy nim siedzę? ponoć temat jest zakończony, wiem, że jego koledzy się nią podniecają i puszczają mu jej piosenki jak tam do nich łazi :/ jeżeli chodzi o niego nie widzę, żeby ją oglądał albo się nią interesował, kurde ciężkie to :/jeszcze jego rodzina ją ogląda :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-12 08:11 przez Nieznajoma215.

Była mojego chłopaka

12 maj 2017 - 08:47:49

Jak na mój gust to chyba nie ma jakiegoś zagrożenia :)

Była mojego chłopaka

12 maj 2017 - 09:02:31

może też powinnaś go zostawić, będziesz miała szansę na karierę, bo jak czytam to "sławna była" na tym zyskała:D
serio starsza jesteś? chyba od swojego dziecka, bo po czasach liceum wyrasta się z takiej zazdrości ;)

niezweryfikowana
Posty: 37
Ostrzeżenia: 1/5

Była mojego chłopaka

12 maj 2017 - 09:08:21

Rozumiem, ze Ty nie byłabyś kompletnie zazdrosna tak ? nawet jakby eks twojego chłopa była w rozbieranej gazecie ? jakbyście siedzieli razem przed tv a ona by się tam mizdrzyła ? ani trochę byś się nie czuła skrępowana ? źle ? gorzej ?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-12 09:10 przez Nieznajoma215.

Była mojego chłopaka

12 maj 2017 - 09:44:18

O jezusie nazareński. No, może, gdyby wynalazła szczepionkę na raka, albo zdobyła nagrodę w dziedzinie np architektury. Ale piosenkarka, celebrytka. Ty sie módl żeby chłop sie nie domyślił że ty taka pusta jesteś, bo zostawi cię nie przez poprzedniczkę tylko dzięki twoim obecnym walorom.
Starsza, to czas rozum mieć.

Była mojego chłopaka

12 maj 2017 - 11:44:58

Ty masz 17 lat?

Była mojego chłopaka

12 maj 2017 - 12:50:23

Skoro czujesz ze jest nie halo to znaczy ze nie jest dobrze poniewaz gdyby wszystko bylo w porzadku i bylabys kochana przez swojego faceta nie byloby takich mysli. Jest jaki jest, gościa bez uczuc nie zmienisz a tym bardziej nie odgadniesz co mu w glowie siedzi. Dlatego skoro sie juz z nim związalas i macie dziecko to pozostaje Ci nie denerwować się pierdołami. Jesli ona jest powiedzmy sławna i bogata to i tak nie chcialaby byc z nim, a on moze sie tylko tępo gapic w tv i ślinić sie z kumplami do jej piosenek :D
Druga rzecz ktora mozesz zrobic to zajac sie czyms i sprawic ze twoj fecet bedzie sie czul niepewnie np odnowic kontakt z jakims kolega z klasy, spotkac sie na kawe, wyjsc na disco z dziewczynami, zapisac sie na silownie slowem byc tam gdzie sa inni faceci. Z doswiadczenia wiem ze nic tak nie dziala na trudnego faceta jak konkurencja ;))
Dowartosciujesz sie, poczujesz lepiej,przestaniesz glówkować. Powodzenia

niezweryfikowana
Posty: 37
Ostrzeżenia: 1/5

Była mojego chłopaka

12 maj 2017 - 13:02:37

Bardzo mądra wypowiedź dzięki :)

Była mojego chłopaka

12 maj 2017 - 13:37:39

A co ma do rzeczy jego była skoro on w związku się nie sprawdza...nie czujesz że zależy mu na tobie to odpuść, po co brniesz w coś co może nie mieć przyszłości, sama piszesz że jest obojętny i tylko czasami przejawia jakieś uczucia, dla mnie to chwilowy flirt i tyle.

Była mojego chłopaka

12 maj 2017 - 14:47:02

Popieram różową panterę :) zrób coś dla siebie, żebyś TY była szczęśliwa. Jeśli będzie chciał być u twojego boku to zacznie się starać.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nigdy wiecej zakupów na szafie