Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie mam zamieszkać?

09 maj 2017 - 13:12:49

Witam dzień dobry dziewczyny, mam do Was pytanie.
Planuje na stałe wróćić do kraju, kupic dom i się osiedlić. Mam dość życia za granicą.
Aktualnie szukam jakiegoś spokojnego miejsca do życia, interesuje mnie osiedle domków blisko natury. Może polecicie mi jakąś konkretna inwestycje? Myślałam nad tym osiedlem https://osiedlesielanka.pl/domy/mikolow ale ciągle sie zastanawiam.

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-15 14:07 przez modnaaa5.

Gdzie mam zamieszkać?

09 maj 2017 - 17:55:43

no wiesz zależy co lubisz wieś czy miasto?/
wszędzie jest dobrze , dziwne zadajesz pytanie.
skoro wracasz do kraju to chyba masz rodzinę?
chyba coś tu zostało?

Gdzie mam zamieszkać?

09 maj 2017 - 18:37:27

Wydaje mi się,że każdy ma jakieś marzenia,upodobania i cele.Skoro pracowałaś za granicą,zarabiałaś pieniążki,to raczej nadszedł czas,by zrealizować te marzenia.Zależy gdzie się widzisz sama.
Jedni lubią miasto,a inni naturę.Ja mieszkam przykładowo na odludziu,na wsi,gdzie mam swoją prywatność,ale inni wolą zgiełk miasta i cały rwetes.
Trudno doradzić.
Spróbuj może zapytać sama siebie,gdzie wolałabyś osiąść.
Powodzenia.sun

Gdzie mam zamieszkać?

09 maj 2017 - 19:44:18

No dziwne to pytanie gdzie masz zamieszkać.

Gdzie mam zamieszkać?

09 maj 2017 - 20:00:22

@modnaaa5 mało podałaś danych. Ja zamierzam zamieszkać na niemal całkowitym odludziu i dla mnie to wymarzone miejsce, a wiem że większość osób sobie tego nie wyobraża. Ja znowu nie wyobrażam sobie mieszkania na wielkim blokowisko wielkiego miasta. Określ co lubisz, jakie rejony Cię interesują i przede wszystkim jakim budżetem dysponujesz.

Gdzie mam zamieszkać?

10 maj 2017 - 18:22:32

Inwestycji pełno w internecie, poszukaj i dopasuj do pod swoje wymagania, lokalizacja, typ i koszty, tylko ty orientujesz sie na co i gdzie ciebie będzie stać, poszukaj a coś napewno znajdziesz.

Gdzie mam zamieszkać?

10 maj 2017 - 18:53:58

załozycielka watku chyba ma takiego megasnego lenia jak ja dziś, że czeka na gotowca ;) .

Gdzie mam zamieszkać?

10 maj 2017 - 19:38:48

Cytat
agata74
załozycielka watku chyba ma takiego megasnego lenia jak ja dziś, że czeka na gotowca ;) .
a czym sie dzisiaj lenisz?
a propo gotowca co masz na myśli brawo

Gdzie mam zamieszkać?

10 maj 2017 - 19:43:56

Napewno Agacie chodzi, że ktoś gotowy pomysł podsunie z lokalizacją i wyceną;)a leń to przy pogodzie, muli jak diabli:)

Gdzie mam zamieszkać?

10 maj 2017 - 19:44:25

Cytat
banach
Cytat
agata74
załozycielka watku chyba ma takiego megasnego lenia jak ja dziś, że czeka na gotowca ;) .
a czym sie dzisiaj lenisz?
a propo gotowca co masz na myśli brawo
mam lenia i jestem mega spiąca, a gotowiec to podanie linków do takich inwestycji i jaśniepani moze przejrzy te oferty, pokręci nosem ze tu za drogo tam metraż nie taki, lokalizacja nie ta itp. ;)

Gdzie mam zamieszkać?

10 maj 2017 - 19:47:23

Cytat
agata74
Cytat
banach
Cytat
agata74
załozycielka watku chyba ma takiego megasnego lenia jak ja dziś, że czeka na gotowca ;) .
a czym sie dzisiaj lenisz?
a propo gotowca co masz na myśli brawo
mam lenia i jestem mega spiąca, a gotowiec to podanie linków do takich inwestycji i jaśniepani moze przejrzy te oferty, pokręci nosem ze tu za drogo tam metraż nie taki, lokalizacja nie ta itp. ;)
a wiesz podobno każda babka to maruda , z tym wybieraniem to tak jest ciezko cos naprawdę fajnego poszukać

Gdzie mam zamieszkać?

10 maj 2017 - 20:30:38

Cytat
banach
Cytat
agata74
Cytat
banach
Cytat
agata74
załozycielka watku chyba ma takiego megasnego lenia jak ja dziś, że czeka na gotowca ;) .
a czym sie dzisiaj lenisz?
a propo gotowca co masz na myśli brawo
mam lenia i jestem mega spiąca, a gotowiec to podanie linków do takich inwestycji i jaśniepani moze przejrzy te oferty, pokręci nosem ze tu za drogo tam metraż nie taki, lokalizacja nie ta itp. ;)
a wiesz podobno każda babka to maruda , z tym wybieraniem to tak jest ciezko cos naprawdę fajnego poszukać
szczególnie przed miesiaczką ;)

Gdzie mam zamieszkać?

11 maj 2017 - 08:36:34

Cytat
agata74
Cytat
banach
Cytat
agata74
Cytat
banach
Cytat
agata74
załozycielka watku chyba ma takiego megasnego lenia jak ja dziś, że czeka na gotowca ;) .
a czym sie dzisiaj lenisz?
a propo gotowca co masz na myśli brawo
mam lenia i jestem mega spiąca, a gotowiec to podanie linków do takich inwestycji i jaśniepani moze przejrzy te oferty, pokręci nosem ze tu za drogo tam metraż nie taki, lokalizacja nie ta itp. ;)
a wiesz podobno każda babka to maruda , z tym wybieraniem to tak jest ciezko cos naprawdę fajnego poszukać
szczególnie przed miesiaczką ;)
he he ,,,,,

Gdzie mam zamieszkać?

11 maj 2017 - 10:48:08

Ja bym polecała nie szukać domu w zupełnej głuszy. Lepiej wybrać jakąś wioskę w odległości kilku kilometrów od dużego miasta. Przyjdą dzieci i na pewno przyda się je wozić na jakieś dodatkowe zajęcia, a i samemu wyskoczyć do miasta na zakupy :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Była mojego chłopaka