Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
czarownicaao
Cytat
agata74
rezydent jak nic jest umoczony w ta sprawe

Po wysłuchaniu detektywów,którzy tam byli (w Egipcie),po wysłuchaniu rozmów między dziewczyną,a rodziną,po obejrzeniu filmów z Jej udziałem...jestem w wielkim szoku.Ale wiem jedno...na pewno nie była chora psychicznie,jak się oficjalnie podaje.Dla mnie jakoś wszystko bardzo śmierdzi.
Moim zdaniem mogła być zbiorowo gwałcona,odurzana jakimś badziewiem,bita,a później wypchnięta przez okno w szpitalu.Takie hipotezy wysnuwa też wiele innych osób-będących bezpośrednio przy sprawie.
Fakt...to tylko hipotezy...
Rezydent jak nic siedzi w tym po uszy.
Ona została oduzona , molestowana i z premedytacja zamordowana. A rezydent jest umoczony na 1000000%. gdyby chłopak dziewczyny nie powiedział ze ktos tam po nia jedzie to zdązyli by ja uratowac a tak rezydent pozbył sie ofiary i swiadka w jednym. mnie tylko jeszcze zastanawia fakt ze nikt z polaków ktorzy z nia tam pojechali nie pomogli nie wspomne o ambasadzie czy konsulacie ktorzy dali ciała po całej linii. Do niedawna rezydentami były osoby z polski a nie tamtejsi, a skoro nie ma tam rezydentów z polski to oczyms to swiadczy ze nie jest to kraj bezpieczny.dziewczyna nie miała załamania nerwowego naturalnego to co robila i jak sie zachowywała było efektem prochów, molestowania tez. tak sie dzieje z dziewczynami wywozonymi do burdeli sa szprycowane zastraszane i tak sie własnie zachowują jak ta dziewczyna.

Cytat
ButikExclusiveGirl
Kierowałam swoje ostatnie słowa do jednej z szfowiczek która stwierdziła,że założyłam ten wątek żeby bawić się w dedektywa itp. co jest oczywiście nie prawdą. Powtórzę się trzeci raz,że chodzi mi tylko o to aby ostrzec dziewczyny,żeby na siebie uważały podczas samotnych wakacyjnych eskapad. Pozdrawiam.
Forum jest do tego by rozmawiac na takie tematy i fajnie ze go poruszyłas ja jestem Ci wdzieczaza to. Z ludzmi terzeba dyskutowac na rózne tematy na te bolesne i trudne przede wszystkim. Niestety my ludzie mamy ta ułomnosc ze kierujemy sie emocjami podchodzimy emocjonalnie do róznych spraw i niestety nagminna sprawa jest ocenianie innych i nadawanie im łatek.Trzeba miec tylko jeno na uwadze ze kazde z nas ma prawo mniec inne odczucia i spostrzezenia i żadna ze stron nie jest górą.
wczoraj ogladałam program gdzie był rutkowski i przy nim stała ładna blondynka bardzo podobna do śp.Magdy i ona miła podobny przypadek tyle ze była tam z mama wiec to ją uchroniło. A biuro podrozy ma przechlapane bo ono ponosi odpowiedzialnosc za wybór rezydenta



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-09 11:35 przez agata74.

Biura podróży nie zawsze wywiązują się na 100% ze swoich obowiązków, bagatelizują szczegóły do czasu aż coś się nie stanie. Ryzyko jest zawsze i wszędzie, ale jeżeli wykupuję wycieczkę czy pobyt,to chcę być pewna że wyjeżdżam i będę bezpieczna, natomiast w realu nie zawsze tak jest. Ktoś napewno zawalił, i to że tak naprawdę ona była sama, nikogo tak naprawdę przy niej nie było. Na pewno nie jest to normalna sytuacja. I to że stało się to zaraz po przyjeżdzie, no niestety nie można czuć się bezpiecznie.

Cytat
ButikExclusiveGirl
Teraz to juz pani przesadzila dotknela mnie ta sprawa i tyle i nie bawie sie w dedektywa jestem za stara na takie cyrki.raczej juz nie skorzystam z kolejnego zakupu u pani.

o rany.. no nie ma się co obrażać.. ile nas tu jest- tyle poglądów.. zakupy zakupami- poglądy poglądami :)proponuję się rozluźnić i nie wpadać w skrajności :) ot, każdy ma swoją opinię, którą tu wyrażamy i nie widzę powodu by się obrażać (również wzajemnie) bo ktoś myśli co innego.. :)

@agata74 - odpiszę obszerniej wieczorem :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-09 15:08 przez isia90.

a ja powiem wprost
co to za dziewczyna która jedzie sama.?
co to za jej chłopak który nie ma paszportu ? tak jak tu pisze.
nic się kupy nie trzyma .

Cytat
banach
a ja powiem wprost
co to za dziewczyna która jedzie sama.?
co to za jej chłopak który nie ma paszportu ? tak jak tu pisze.
nic się kupy nie trzyma .
Oj tam oj tam pracujac na lotnisku nie takie rzeczy sie widzało ;) chlopak nie pojechał bo nie miał waznego paszportu a to nie schengen ze mozna na dowodzik ;)
pamietam głosna sprawę kobieta z facetem zostawila swoje dziecko w informacji bo okazało sie ze dziecko nie ma waznego dokumentu a rodzice sobie polecieli na wakacje. Ludzie czesto nie chca tracic pieniadzy za wycieczkę dlatego decyduja sie np. leciec samotnie bez partnera. To w gesti paxa ( czyt. pasazera) jest posiadac wazny dokument. Do mnie kiedys przyszła dziewczyna do odprawy z karta pojazdu a nie z paszportem bo to i to ma czerwona okładkę ale nie przeczytała co bierze i niestety nie poleciała. czesto gesto ludzie chca leciec na prawa jazdy i ciezko było im przetłumaczyc ze to nie dokument tozsamosci a dokument uprawniajacy do prowadzenia pojazdu.Przykładów mozna mnozyc ;)z takich smiesznych scenek pamietam jak do odpraway podeszli kobieta i facet i dali mi 3 bilety ja zdziwiona biorę do reki i szukam tej 3 osoby wkoncu zapytałam gdzie maja dziecko to wtedy pobledli bo okazalo sie ze zostawili je w przedpokoju w nosidle a tak byli zaaferowani walizkami ze dziecka zapomnieli na szczescie wszystko dobrze sie skonczyło bo mieszkali blisko lotniska i zdąrzyli wrócic po dziecko i polecieli.

Cytat
banach
a ja powiem wprost
co to za dziewczyna która jedzie sama.?
co to za jej chłopak który nie ma paszportu ? tak jak tu pisze.
nic się kupy nie trzyma .
Oj tam oj tam pracujac na lotnisku nie takie rzeczy sie widzało ;) chlopak nie pojechał bo nie miał waznego paszportu a to nie schengen ze mozna na dowodzik ;)
pamietam głosna sprawę kobieta z facetem zostawila swoje dziecko w informacji bo okazało sie ze dziecko nie ma waznego dokumentu a rodzice sobie polecieli na wakacje. Ludzie czesto nie chca tracic pieniadzy za wycieczkę dlatego decyduja sie np. leciec samotnie bez partnera. To w gesti paxa ( czyt. pasazera) jest posiadac wazny dokument. Do mnie kiedys przyszła dziewczyna do odprawy z karta pojazdu a nie z paszportem bo to i to ma czerwona okładkę ale nie przeczytała co bierze i niestety nie poleciała. czesto gesto ludzie chca leciec na prawa jazdy i ciezko było im przetłumaczyc ze to nie dokument tozsamosci a dokument uprawniajacy do prowadzenia pojazdu.Przykładów mozna mnozyc ;)z takich smiesznych scenek pamietam jak do odpraway podeszli kobieta i facet i dali mi 3 bilety ja zdziwiona biorę do reki i szukam tej 3 osoby wkoncu zapytałam gdzie maja dziecko to wtedy pobledli bo okazalo sie ze zostawili je w przedpokoju w nosidle a tak byli zaaferowani walizkami ze dziecka zapomnieli na szczescie wszystko dobrze sie skonczyło bo mieszkali blisko lotniska i zdąrzyli wrócic po dziecko i polecieli.

Przed odlotem często wywołują pasażerów bo ktoś sie nie stawił, różnie jak widać z tym jest, zderzenia losowe i zwykłe gapiostwo:) mi kiedyś za granicą ukradziono paszport, dzięki ambasadzie udało się wyrobić tymczasowy i wrócić.
Paszportu można nie zdążyć wyrobić jeżeli załatwia się szybko wycieczkę, w tym przypadku mogło również tak być, nie każdy ma ważny paszport.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-09 22:15 przez CzerwoneUsta.

Podczas "Arabskiej Wiosny" reporterka ze Skandynawii została przez młodych facetów - Arabów odciągnięta od kamerzysty, molestowana i potem zgwałcona przez pięciu, na YT jest z nią chyba wywiad. Oni tam mają taki swój zwyczaj "taharrush jamai" - zabawa kobietą, głównie 20-30 latkowie w celu ukarania kobiety za to, że ma makijaż, wyzywający strój, jest bez towarzystwa męskiego. Dla takich kobieta to koza na dwóch nogach... nieważne skąd, a blondynki już w ogóle mają tam niefajnie i nieważne jaki to hotel. W internecie można znaleźć filmiki jak ciapaci okładają na ulicy publicznie swoje żony, siostry i narzeczone, nikt nie reaguje. Szkoda kobiety...jestem brunetką, ale i tak za nic bym tam nie pojechała. Kuzynka była kiedyś z mężem (też blondynka), była zaczepiana, ocierali się o nią celowo, gdy tylko gdzieś poszła bez niego.

Cytat
gosmo77
Podczas "Arabskiej Wiosny" reporterka ze Skandynawii została przez młodych facetów - Arabów odciągnięta od kamerzysty, molestowana i potem zgwałcona przez pięciu, na YT jest z nią chyba wywiad. Oni tam mają taki swój zwyczaj "taharrush jamai" - zabawa kobietą, głównie 20-30 latkowie w celu ukarania kobiety za to, że ma makijaż, wyzywający strój, jest bez towarzystwa męskiego. Dla takich kobieta to koza na dwóch nogach... nieważne skąd, a blondynki już w ogóle mają tam niefajnie i nieważne jaki to hotel. W internecie można znaleźć filmiki jak ciapaci okładają na ulicy publicznie swoje żony, siostry i narzeczone, nikt nie reaguje. Szkoda kobiety...jestem brunetką, ale i tak za nic bym tam nie pojechała. Kuzynka była kiedyś z mężem (też blondynka), była zaczepiana, ocierali się o nią celowo, gdy tylko gdzieś poszła bez niego.[/quote
tak to co piszesz to tez głosna sprawa. mentalnosc kraów arabskich nic sie nie zmienia mówia o tym ksiązki " kwiat pustyni" jet nawet film o tym tytule czy duga ksiazka "sprzedane " i skoro oni przychodza do europy i nadal nie stosuja sie do naszego prawa i przepisów np. ww angli stosuja obrzezania to ja jestemz tym by ich wyrzucac niech wracaja do swoich stron. Ich zachowania sa jak pies ogrodnika co nie zje i samemu nie da bo ja do nich sie jedze to chca by szanowac ich kulture zwyczaje ale jak oni przyjezdzaja do europy to tego nie robia wiec tu trzeba twardej reki i konsekwencji. Fundamentalne zasady u nich to agresja, przemoc i bieda za którą posadzaja wszystkich tylko nie siebie. A najstraszniejsza jest ich dwulicowosc która jest nagminna i szeroko rozpowszechniana kolejna głosna sprawahttp://wolnosc24.pl/2017/05/04/czlonkini-antify-zafascynowana-islamem-wyjechala-za-ukochanym-do-turcji-tam-muzulmanin-bil-ja-i-gwalcil/

polecam świetny tekst http://turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/80-polityka-wydarzenia/240-smierc-magdaleny-zuk-requiem-dla-europy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-11 18:35 przez agata74.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdzie mam zamieszkać?