Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ale podają że jednak nie była przywiązana bo do toalety chciała iść i pielęgniarka ją rozwiązała, dziewczyna skopała pielęgniarkę i wyskoczyła z okna.
Poniżej link do artykułu na ten temat, coś mi się wydaję że dziewczyna musiała coś zażyć, zachowanie jej na to wsazuje.

https://www.wprost.pl/zycie/10053801/Smierc-Magdaleny-Zuk-w-Egipcie-Pojawilo-sie-wstrzasajace-nagranie-ze-szpitala.html

Cytat
agata74
rezydent jak nic jest umoczony w ta sprawe

Po wysłuchaniu detektywów,którzy tam byli (w Egipcie),po wysłuchaniu rozmów między dziewczyną,a rodziną,po obejrzeniu filmów z Jej udziałem...jestem w wielkim szoku.Ale wiem jedno...na pewno nie była chora psychicznie,jak się oficjalnie podaje.Dla mnie jakoś wszystko bardzo śmierdzi.
Moim zdaniem mogła być zbiorowo gwałcona,odurzana jakimś badziewiem,bita,a później wypchnięta przez okno w szpitalu.Takie hipotezy wysnuwa też wiele innych osób-będących bezpośrednio przy sprawie.
Fakt...to tylko hipotezy...
Rezydent jak nic siedzi w tym po uszy.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-08 22:02 przez czarownicaao.

Napewno coś jej podano, plan jakiś był tylko dziewczyna nie dała się i tragedia. Ktoś napewno za tym stoi, rezydent czy nie ale polska powinna sprawę wyjaśnić i to jak najprędzej, wiadomo że jak coś za granicą to nie ma przeproś, działać muszą.

Teraz to juz pani przesadzila dotknela mnie ta sprawa i tyle i nie bawie sie w dedektywa jestem za stara na takie cyrki.raczej juz nie skorzystam z kolejnego zakupu u pani.

Cytat
ButikExclusiveGirl
Teraz to juz pani przesadzila dotknela mnie ta sprawa i tyle i nie bawie sie w dedektywa jestem za stara na takie cyrki.raczej juz nie skorzystam z kolejnego zakupu u pani.
Nie przejmuj się, napewno nikt niczego ci nie zarzuca, nie wiem o kim piszesz ale to jest dyskusja i raczej opinie różne się zdarzają. Napewno szkoda dziewczyny i jej bliskich, to jest przykre co się stało, ale nie bierz tak do siebie wszystkiego, po co masz się denerwować.

@ButikExclusiveGirl
...Również nie wiem do kogo skierowałaś swoje słowa.
Wiesz,to jest forum i trzeba się liczyć z różnymi opiniami.
Nie wszystkie zapewne są takie,jakich byś oczekiwała.
Sprawa jest bardzo enigmatyczna i nie dziw się,że ludzie różnie do niej podchodzą.Większość "bawi się" w detektywów.
Podzielam Twoje zdanie odnośnie wyjazdów samotnych kobiet do krajów arabskich i dziękuję za przestrogę.:)

Strasznie współczuję tej nieżyjącej kobiecie, przez co przechodziła to się nie mieści w głowie. Wyobrażam sobie też co czuje rodzina. Popieram informację, ku przestrodze. Ale epatowanie tymi filmikami, wystawianie prywatności ofiary na pokaz, dążenie za sensacją kosztem cudzego nieszczęścia to skandaliczne. Te filmy z kamer powinny być tylko do wiadomości policji, prokuratury i rodziny. Upublicznianie tego jest naruszeniem prywatności i godności. Dlaczego, w związku z tym, że dziewczyna zginęła tragicznie odziera się ją z godności i wystawia na pokaz w najbardziej intymnych chwilach, bo w chwilach cierpienia i samotności.

Mogła wybrac inny kraj. Bądźmy szczerzy- Egipt akurat nie jest dobry na samotne wycieczki dla młodej blondynki

Cytat
agata74
Egipt jest w Afryce a nie w Azji :P rzeczywistość islamska mamy własnie w krajach afrykanskich gdzie bida z nędzą przez co rosnie frustracja i rosnie agresja..
(...)
Poza tym napisałaś że twój teść muzułmanin robi świetna wieprzowinę robic może jedynie jesc mu nie wolno http://www.alislam.pl/islam/zarys_islamu/zakazy_apsolutne_w_islamie.

To islam dzieli się dodatkowo na azjatycki i afrykański? ;)
Wolno czy nie wolno jest sprawą umowną. Czy każdy katolik postępuje zgodnie z wiarą i biblią? Górę złota dam temu, kto mi pokaże choć jedną osobą z otoczenia która postępuje zgodnie z biblią i jej nakazami i zakazami ;)
W Polsce też mamy muzułmanów i meczety i również jedzą wieprzowinę- czy to oznacza że nie są muzułmanami? ;)
Albo gdy ktoś jako argument wysuwa mi fakt, że koran nakazuje zabijać innowierców i cytuje mi sławetny już cytat w tym temacie, zawsze potem mówię " ok, zgadza sie, ale teraz przeczytaj CAŁE ZDANIE odnoszące się do tego zagadnienia a nie 1/3 zdania którą mi cytujesz, bo wyrwane z konkekstu naprawdę - nawet dla mnie- brzmi przerażająco.. (swoją drogą w chrześcijanskiej bibli też mamy nakazy zabijania, ale o tym cicho sza)

W temacie islamu i muzułmanów, powiem jedno- gdybym tylko oglądała wiadomości w tv to pewnie moje pojęcie na ten temat wyglądałoby jak 70% polaków, czyli podli, źli, okropni ludzie,którzy mordują w imię allaha. Niestety (lub stety) mam tą możliwośc życia w islamskim kraju od kilku dobrych lat i realia wyglądają zupełnie inaczej od tych "straszaków" z prasy czy telewizji..i też islam i muzułmanie kojarzyyli by mi się tylko z isis. bo isis to wrzód na poopie islamu, a pod kątem wrzodu nie można oceniać całej religii i ludzi. to że jeden polak ukradł za granicą- znaczy że wszyscy polacy to złodzieje? no nie..
demonizowanie muzułmanów pod kątem isis, wrzucanie ich do jednego wora- szaleństwo...

@isia90 Na stronie poll2013.trust.org są się wyniki rankingu państw, w których najczęściej łamane są prawa kobiet . Na pierwszym miejscu znalazł się Egipt i oczym to świadczy ze jednak cos nie tak jak piszesz. Co prawda ten ranking jest z 2013 ale od tamtej pory nic sie nie zmieniło. nie cztasz ze zrozumieniem napisałaś o azji i muzułamnizmie w azji a egipt lezy w afryce. Nie islam ne dzieli sie na afrykański i azjatycki tyle ze z moich obserwacji i własnego doswiadczenia w afryce niestety jest najgorsza odmiana tej religii, bo tam jest najwieksza bieda i z tej biedy i frustracji zrodził sie izis. Nie uwazam tez by kazdy muzułamnin był zły i jestem przeciwna demonizowaniu ale wiem jedno z fala rzekomego" uchodzctwa wojennego" nie przyszli ci dobrzy ale niestety wiekszosc przyszła krasc, rabowac, gwałcic i wymuszac wiec nie ma co sie dziwic ludziom który nigdy nie mieli stycznosci z muzułanami i nagle ktos spotyka sie z taka zezwierzecona przemoca to logiczne ze bedzie miał tylko takie skojarzenia. Poczytaj sobie o armii czerwonej i naszych " wyzwolicielch" co oni robili i jak sie zachowywali i tez tak samo było ludzie mieli skojarzenia ze to nic dobrego i do tej pory tak jest ruskie to złe . Piszesz ze " Wolno czy nie wolno jest sprawą umowną. Czy każdy katolik postępuje zgodnie z wiarą i biblią?" albo sie bierze religie z cała jej otoczka albo nie,nie mozna sobie religii traktowac wybiórczo i wybierac tylko to co nie odpowiada.I przepraszam ale chyba za mało wiesz o religii katolickiej skoro uwazasz ze ludzie musza postepowac zgodnie z biblią. to nie koran ze jedyna ksiega i głowna jest biblia są tez dekrety i wytyczne koscioła np. przykazania koscielne itp. biblia i koran sa tak starymi ksiegami i pisanymi w sanskrycie ze bardzo łatwo o zła interpretacje tych pism, i niestety tak jest w obu tych przypadkach. głowna róznicą miedzy tymi religiami jest to ze katolicy maja papieza jedna głowe koscioła w islamie imamów jest wielu i co imam to inna interpretacja koranu i to wiem mam potwierdzenie moich znajomych muzułanów. W koranie jest podobno ( bo ja nie czytałam ) napisane ze kobieta i mezczyzna maja takie same prawa wiec skąd nagle ten podział i takie zachowania np. kamienowanie, obrzezanie itp.? religia niestety jest wykorzystywana do celów politycznych, manipulowania ludzmi i nie ma nic wspolnego z duchowoscia to taka moja obserwacja. Jeszcze jedno w katolicyzmie głownie bazuje sie na nowym testamencie niz na starym. A przeciez przykazania sa ze starego bo katolicyzm wywodzi sie z judaizmu ktory własnie bazuje na Torze ( stary testament). Piszesz ze zyjesz w kraju muzłmanskim i jest fajnie no to super to masz szczescie bo dobrze wiesz ze sa państwa własnie muzułmanskie gdzie kobieta jest traktowana jak gorszy sort jemen, pakistan, irak, po wiosnie arabskiej ktora miała miejsce w tunezji i egipcie tam prawa kobiet sie pogorszyły kiedys tak nie było. Napisałas" swoją drogą w chrześcijanskiej bibli też mamy nakazy zabijania, ale o tym cicho sza" gdzie to jest napisane? jedno z przykazń Boskich brzmi nie zabijaj! wiec gdzie nawoływania do zabijania? a wracajac do tematu Azji która tak podobno dobrze znasz to Organizacje praw człowieka wzywały w 2011r. rząd Indonezji, by wycofał rozporządzenie, które ich zdaniem legalizuje obrzezanie kobiet w tym w większości muzułmańskim kraju. Ministerstwo Zdrowia Indonezji zezwoliło niektórym lekarzom na przeprowadzanie zabiegu obrzezania u małych dziewczynek i gdzie masz to poszanowanie kobiet? skoro tam mieszkasz i masz znajomych muzułmanów to popytaj kobiety o obrzezanie na 100% żadna nie bedzie chicła ci udzielic odpowiedzi a zobaczysz po ich reakcjach jak to z tym jest. piszesz o taklandii ok tam biały człowiek jest bezpieczny ale czy interesowałas sie jak wygladaja prawa tamtejszych kobiet, nie tam na porzatku dziennym dziewczynki sa sprzedawane do burdeli, w indiach dziewczyki sa zrzucane ze skał bo sa mniej wartosciowe takich przykładów mozna mnozyc i jak by tak zebrac wszystko do kupy to okazało by sie ze prawa kobiet na swiecie sa notorycznie łamane i w przewazajacej czesci naszego globu jest to akceptowalne.

@agata74 ...Inny kraj,inny kontynent,inna religia,inne wartości,inna kultura,inne ideologie,inny świat...,w którym kobieta jest przedmiotem.
Przestroga jak najbardziej na miejscu.

hm dziwne ze pojechala sama jeszcze blondi to eksportowy towar taka kobieta a juz Polka to wogule....

Cytat
superbuty
hm dziwne ze pojechala sama jeszcze blondi to eksportowy towar taka kobieta a juz Polka to wogule....

Wiesz,pomijając cele turystyczne...,bo tu sytuacja jest nieco inna...

Znam młodziutką,śliczną kobietę (mieszka parę kilometrów ode mnie),która pojechała tam z biedy i wyszła za mąż za Araba.
Piękna,niebieskooka blondynka,wykształcona,po studiach,ale w Polsce bez pracy i perspektyw-pojechała dla lepszego życia.
Arab zapewnił Jej wielki dom,złote klamki,zabierał Ją na "złotą ulicę" (sklepy ze złotem),gdzie kupował Jej biżuterię,kupował ciuchy... Ceną za ten dobrobyt były kraty w oknach i wyjście tylko pod nadzorem.Zwykłe więzienie.
Ciuchy przywoził Jej do domu,po kilka sukienek w różnych rozmiarach-do wyboru,ale nie miała prawa sama wyjść po zakupy.Złoto miała pokazać zakładając krótsze rękawy (pierścienie),żeby było widać,jaki Jej mąż jest dobry.
I wiesz co...także Rutkowski pomagał Jej wrócić do kraju,uciec,a w Polsce Jej mama sprzedała mieszkanie,żeby Mu zapłacić.Sytuacja była straszna,bo zgodnie z Ich prawem mąż mógł Ją po prostu zabić za hańbę,którą Go okryła.
To była Libia (obok Egiptu).
Tak to wygląda.

Dziewczyny,nie wyjeżdzajcie w żadnym celu do krajów arabskich!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-09 10:25 przez czarownicaao.

wystarczy popatrzec co muzułmańscy uchodzcy zrobili w europie podczas tego szturmu co sie dzieje na ulicach w niemczech, norwegii, francji i nikt mi nie powie ze muzułmanizm jest religia pokoju, bo tak jak pisałam prawa kobiet na całym swiecie sa nagminnie łamane i sa na to rankingi światowe organizacje nie kłamią programy martyny wojciechowskiej idealnie to pokazuja. I tak jak pisałam religie powstały nie dla rozwijania duchowosci a do rzadzenia innymi, manipulowania nimi do własnych celów. z moich obserwacji muzułamnia maja mega problem z sexem , seksualnoscia i kobietami skoro nie potrafia swojej huci powstrzymac jak widza kawałek gołej reki, włosów czy nogi, spółkują ze zwierzętami, pedofilia to nie są normalne rzeczy. i gdzie w tym czyms znależć duchowosci ? jej tu nie ma. A to że arabowie nie przestrzegaja zasad koranu to nagminne nie wolno im pic alkoholu ale i na to znależli sposób wchodza pod stół i uwazaja że allah ich nie widzi , skoro tak uwzaja to o czym to swiadczy ano o tym że nie sa rozgarnięci intelektualnie. ja czekam na taka rewolucję gdzie upadna wszystkie religie i wtedy człowiek bedzie wolny

Kierowałam swoje ostatnie słowa do jednej z szfowiczek która stwierdziła,że założyłam ten wątek żeby bawić się w dedektywa itp. co jest oczywiście nie prawdą. Powtórzę się trzeci raz,że chodzi mi tylko o to aby ostrzec dziewczyny,żeby na siebie uważały podczas samotnych wakacyjnych eskapad. Pozdrawiam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdzie mam zamieszkać?